İçeriğe Yönlendir

Ankara'da Trafik Kazası

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon
12 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

çıkabilir hatta 1000 km geri geri bile gidbilirsin doğru şeritte iken, yasal.

Doğru şerit nedir abi? Mesela, emniyet şeridi sadece zorunlu hallerde durabilmek içindir. Diğer şeritlerde düz gitmek için. Başka ne kaldı?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Doğru şerit nedir abi? Mesela, emniyet şeridi sadece zorunlu hallerde durabilmek içindir. Diğer şeritlerde düz gitmek için. Başka ne kaldı?

Mesela anayolda-otobanda normal gidiş yönünde geri geri gitmekten bahsediyor bay Bayur. gittiğinb yön doğru ama geri geri gidiyorsun. Öyle bir şey olmaz mı dedin? :D

Linea vardı, anayolda ışıklardan sola döndüm trafik durdu 1e  alırken vites cart etti. Kol 1 in olduğu yerde ama araç boşta, gidemiyorum. Kolu zorladım 2 ye çektim araç gene boşta, geriye aldım, aha vites geçti. Arkamdaki trafiği boşalttım, geri geri karşı şeride geçtim demin geçtiğim ışıkların önünde geri geri bekledim :) Karşı şeritten aynen geri geri giderek uygun park yeri bulup aracı park ettim. Sabah çekici tabi (debriyaj telinin bağlandığı kol kırılmıştı sanırım).

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Mesela anayolda-otobanda normal gidiş yönünde geri geri gitmekten bahsediyor bay Bayur. gittiğinb yön doğru ama geri geri gidiyorsun. Öyle bir şey olmaz mı dedin? :D

Linea vardı, anayolda ışıklardan sola döndüm trafik durdu 1e  alırken vites cart etti. Kol 1 in olduğu yerde ama araç boşta, gidemiyorum. Kolu zorladım 2 ye çektim araç gene boşta, geriye aldım, aha vites geçti. Arkamdaki trafiği boşalttım, geri geri karşı şeride geçtim demin geçtiğim ışıkların önünde geri geri bekledim :) Karşı şeritten aynen geri geri giderek uygun park yeri bulup aracı park ettim. Sabah çekici tabi (debriyaj telinin bağlandığı kol kırılmıştı sanırım).

Niye böyle garip şeyler hep senin başına geliyor? C5 bile aldırdı bu hayat sana? Geçmiş hayatında neydin sen çok merak ediyorum abi 😛

Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Gidemezsin abi, arkadan gelene far gözüne gözüne girer. Farı gözüne gözüne sokabiliyorsak arkadan gelenin, bagaj kapağına takayım far? Böyle olsa herkes yapardı bunu.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
11 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Niye böyle garip şeyler hep senin başına geliyor? C5 bile aldırdı bu hayat sana? Geçmiş hayatında neydin sen çok merak ediyorum abi 😛

Gidemezsin abi, arkadan gelene far gözüne gözüne girer. Farı gözüne gözüne sokabiliyorsak arkadan gelenin, bagaj kapağına takayım far? Böyle olsa herkes yapardı bunu.

Ben yasaktır- değildir, gidersin gidemezsin demedim. Bayur gitmekten bahsetti sanırım :)

Artı ben gittim :D , 100 mt. gittim ama gittim

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Belli ki cok kaza oluyor orada. Beton bariyerler bence de bilerek koyulmus oraya ama... Viraj keskin, yagmur yagmis, arabanin lastigi kotü durumda vs gibi durumlarin biri veya hepsi mevcutken neden hizli gidilir... Vicdan azabi ceker insan ya...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Caddy sürücüsü kendi kazasından burnu kanamadan çıktı başkası geldi uçurdu adamı iyimi, yalnız yolda dikilen kel abi de baya ballı adammış, hem beton bariyerden hem araçdan kurtuldu

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yolda bozukluk olduğu röportajda belirtilmiş, ayrıca sürekli kaza olduğu da söylenmiş. Yağmur olayı cilalamış gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Gidemezsin abi, arkadan gelene far gözüne gözüne girer. Farı gözüne gözüne sokabiliyorsak arkadan gelenin, bagaj kapağına takayım far? Böyle olsa herkes yapardı bunu

gidersin, uygun şeritte isen geri de ileri de... bebek ten m.köye sık sık giderdim, malum trafik bizi durruramaz

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
51 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Polislerden biri vefat etmiş. Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin. Geride kalanlara sabır dilerim. Çok üzücü :(

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
8 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Belli ki cok kaza oluyor orada. Beton bariyerler bence de bilerek koyulmus oraya ama... Viraj keskin, yagmur yagmis, arabanin lastigi kotü durumda vs gibi durumlarin biri veya hepsi mevcutken neden hizli gidilir... Vicdan azabi ceker insan ya...

Bilmeyen için ve birkaç yüz metre gerideki ışıktan kurtulup bilinçsizce basanlar için tam bir sınav noktası. Ben bile hala oradan dönerken terliyorum.

Hayatını kaybeden polis memuruna Allahtan rahmet diliyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...