İçeriğe Yönlendir

1997 Nissan Micra K11 1.3 16v 75 hp Otomatik

Alper Aytar

Recommended Posts

Ömer Türkşanlı

Alper güle güle kullan. İnşallah masrafsız keyifle binmeyi nasip eder Rabbim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
19 saat önce, Alper Aytar yazdı:
20 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:
:nazar: kendin yap işlerine bayılıyorum. fısfıs sonrası parlatmak için nasıl bir işlem yapıldı?

Çbs silikonlu cila aldım abi boya da bu arada ford ateş kırmızısı....

3 ay falan sonra 3000 sulu zımpara üstüne meguiras 66 sonrası 21 sürün 2 defa daha parlar.

11 saat önce, Alper Aytar yazdı:

Vernik istemez dediler bu boya için.... O yüzden atmadık ama seneye yaparız

üsütna ayrıca değil de hazırlanan boya içine bir miktar vernik katılması püf noktası :)

Yorum bağlantısı
Alper Aytar
Alper hocam harika olmuş. Her eve lazım böyle bir araç. Bazen bende alayım böyle bir araç kafama göre uğraşayım diyorum. Bakalım kelepir bir şey denk gelirse aklımda var ikinci araç almak. 

Alper hocam madem boya yapacaktın keşke göçüklere de macun çekseydin. Tertemiz çiçek gibi olurdu.
Eyvallah Mustafa aynen göçüklere de el atmak istedik ama vaktimiz yok o kadar macun yapalım dedik o da uzun sürecekti bu kadarlık olsun dedik :)
Elinize sağlık gayet güzel olmuş .İç bölgelerine de dokunma yapıldı mı düşüncesi var mı ?
İç bölge derken kapı içi falan mı boya açısından....
Elinize sağlık.Çok güzel olmuş
Çok teşekkür ederim sağolun...
Alper güle güle kullan. İnşallah masrafsız keyifle binmeyi nasip eder Rabbim.
Amin inşallah abim...
üsütna ayrıca değil de hazırlanan boya içine bir miktar vernik katılması püf noktası [emoji4]
Vernik var abi içinde bir miktar :)
Yorum bağlantısı
Tolga Erdem
Vernik var abi içinde bir miktar default_smile.png

Döşeme kapı kolu göğüslük vs
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

İç kısıma her hangi bir dokunuş yapmadım gayet temiz duruyor zaten...

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

N-cvt şanzıman bu şekilde arkadaş şanzıman içindeki zinciri değiştirdi de hazır yakalamışken fotoğraflarını arşivleme yapayım dedim.... 0d6bc2236166b288b44475208c3b4b62.jpgb11c98c0197df2d58c8f96eb861d7d6a.jpg1433b73d592b8df5f7836f3a83f6a243.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar
Valla boya fikrine bittim. Fikrim geldi ::
Sen büyük başkansın daha büyük düşün abi :)
araba boyanmış değeri düşmüş kazalı kesin [emoji2962]
Kesinlikle katılıyorum :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Cilginsiniz agam. Kazasiz belasiz. Demekki kahvedekiler 3 4 kirik pazarda araba boyuyor demisler [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar
Cilginsiniz agam. Kazasiz belasiz. Demekki kahvedekiler 3 4 kirik pazarda araba boyuyor demisler [emoji16]
Kırık olmasak bu arabayı neden alalım ki :)
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alper Aytar

Gösterge panelinde 100 kilometre hızdan sonrasının ampülü patlamıştı değiştirmişken cool blue renk taktım sonuç güzel oldu.... befdab8906a9f86ffeb69c3b47796a94.jpg80a627a865b4321508795553e8ce8f94.jpg

dc4c1a6f73ca9aa33ed7a9258280ea39.jpgd21cf38ae565edf3d373ca2d5455ea49.jpg

d57ca1295cb9e1f1133a1f9370214196.jpg01231ebe720e6c49965e67800c47fc0d.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Alper Aytar
El emegi goz nuru. Daha ne olsun harika! ellerinize saglik. cok guzel gorunuyor.
Teşekkür ederim çok sağolun
Yorum bağlantısı
Alper Aytar
fabrikasyon gibi olmş renk
Teşekkür ederim abi sağolasın
Güzel olmuş.  Güle güle kullan. [emoji4]
Çok teşekkür ederim abi sağolasın
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Müsait bir zamanda arka lastiğe bir bakabilirmisiniz sol ile sağ lastiğin çamurlukla dışa doğru olan boşluğu eşitmi diye.
Aykadaştada aynı kasa micra var, orjinal lastiklerle fark etmemiştim ama jant takınca lastikler birazdaha çamurluğa yaklasınca fark ettik, sağ ile sol arasında fark var, hepsimi böyle yoksa araçtamı bir terslik var diye. Birkaç ustaya sorduk mantıklı bir cevap alamadık.

Yorum bağlantısı
Alper Aytar
Müsait bir zamanda arka lastiğe bir bakabilirmisiniz sol ile sağ lastiğin çamurlukla dışa doğru olan boşluğu eşitmi diye.
Aykadaştada aynı kasa micra var, orjinal lastiklerle fark etmemiştim ama jant takınca lastikler birazdaha çamurluğa yaklasınca fark ettik, sağ ile sol arasında fark var, hepsimi böyle yoksa araçtamı bir terslik var diye. Birkaç ustaya sorduk mantıklı bir cevap alamadık.
Aracın geçen gün alt takımda parça değiştirdim ve rot ayarı yaptırdım. Usta söyledi arka taraf fabrikasyon ayarları harika dedi ama yarın bi ölçüm yaparım olmadı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar
Bu arada ölçümü yaptım paylaşmayı unuttum sağ ve sol tekerde de mesafe aynı 4.5 cm
5 yaş gençleşmiş [emoji4] Eskiler sarı mıydı?
Aynen sarı renkten kurtulduk. Sönük sönük idi biz senin kadar usta değiliz olsak birde fara mercek yaparız ki deme keyfimize :) :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Aynen sarı renkten kurtulduk. Sönük sönük idi biz senin kadar usta değiliz olsak birde fara mercek yaparız ki deme keyfimize default_smile.png :)
Bem kadar usta olmasanda ben kadar usta cevren vardir senin. En azindan arabaya komple sprey boyayla girisecek kırık cevrrn var o da yeter [emoji16]
Yorum bağlantısı
Alper Aytar
Bem kadar usta olmasanda ben kadar usta cevren vardir senin. En azindan arabaya komple sprey boyayla girisecek kırık cevrrn var o da yeter [emoji16]
Bizde alentrik sıfır sıfır :)
Allaha şükür sen varsın ya :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Alper Aytar

Antifirizi de koyduk ki artık kar kış dinlemeyiz....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...