İçeriğe Yönlendir

Fiesta VII - Arka Kapı İçinden Gelen Ses

Emir Yapıcı

Recommended Posts

Emir Yapıcı

Merhaba

2017 titanium x aracımda arka kapı içlerinden zamanla ses gelmeye başladı. Gelen ses sanki saca kablo değiyormuş gibi bir cızırtı sesi. Camları tam kapatınca bu ses gelmeye başlıyor, çok hafif açsam bile kesiliyor. Aynı şekilde sub bass'ları fazla olan müzik dinlesem yine geliyor. Daha önce bu durumu yaşayan var mı? Sesler aşırı derece kulağımı tırmalamaya başladığı (ve bende aşırı seviyede ses takıntısı olduğu:) ) için artık canımı sıkıyor.

Sizce bu sesler için kapı kartonlarını sökmeye değer mi? Söksem çözüm elde edebilir miyim? Ya da ben mi sökmeliyim yoksa servise mi götürmeliyim?:)

Şimdiden teşekkürler!

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bu ses olayina takilma gercekten basa bela. Arada bana da oluyor. ama beni tek durduran sey o yeri cok dikkatlide sokup toplasak ne kadar guzel iscilik olursa olsun eskisi kadar guzel olmayacagi dusuncesi.

Bence Mukayese yapin deger mi diye?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Fiestaların arka kapılarda perde var mı?Eğer varsa onlardan geliyordur.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emir Yapıcı
Bir saat önce, Ahmet Türedi yazdı:

Fiestaların arka kapılarda perde var mı?Eğer varsa onlardan geliyordur.

Perde yok Ahmet Bey, belki en son kasa perdeyle geliyordur bilemiyorum.

10 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Bu ses olayina takilma gercekten basa bela. Arada bana da oluyor. ama beni tek durduran sey o yeri cok dikkatlide sokup toplasak ne kadar guzel iscilik olursa olsun eskisi kadar guzel olmayacagi dusuncesi.

Bence Mukayese yapin deger mi diye?

Ben de aynı mukayeseyi yapıp duruyorum neredeyse 1-2 haftadır:) İlginçtir, bugün camı açıp üstünden biraz bastırdım ses kesildi gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
1 saat önce, Emir Yapıcı yazdı:

Ben de aynı mukayeseyi yapıp duruyorum neredeyse 1-2 haftadır:) İlginçtir, bugün camı açıp üstünden biraz bastırdım ses kesildi gibi geldi.

Elleme ozaman 😀

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Fiesta VI mı VII mi araç?

VII ise kasa daha yeni çıktı sayılır ne çabuk ses yapmaya başlamış...

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bence bu VI ama yeni kasa için bölüm olmadığı için karışıklık olmuş olabilir. Bir resim bütün yanlış anlaşılmayı çözebilir.

Yorum bağlantısı
Emir Yapıcı
3 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Fiesta VI mı VII mi araç?

VII ise kasa daha yeni çıktı sayılır ne çabuk ses yapmaya başlamış...

1 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Bence bu VI ama yeni kasa için bölüm olmadığı için karışıklık olmuş olabilir. Bir resim bütün yanlış anlaşılmayı çözebilir.

Araba Mk 7.5 ama nedense bizim sitede Fiesta VI diye geçiyor:) benim konular hep buraya taşınmış o yüzden bu konuya yazdım aslında.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...