İçeriğe Yönlendir

2007 S. Max

Mehmet Atlıhan

Recommended Posts

Mehmet Atlıhan
4 saat önce, Ferhat Genç yazdı:

İstanbul'da yaşıyorum. Bende ve babamda olmak üzere 2 adet S-Max aracımız var. Teki 7 kişilik, teki de 5 kişilik. Kapının önünde arka arkaya duruyorlar, çok dikkat çekiyorlar. Çünkü Türkiye'de bunlardan çok az var :) Biz çok çok memnunuz. Hayırlı uğurlu olsun size de :)

Teşekkür ederim. Şimdilik aracı tanımaya calisiyorum.  Bluetooth ve Sony müzik sistemi var. Sadece telefon ile konuşmadamı ise yarıyor. Youtube de dinlediğim müziği aktarabilirmiyim,? Birde  dicital hız  gösterge yok sanırım 

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
33 dakika önce, Mehmet Atlıhan yazdı:

Teşekkür ederim. Şimdilik aracı tanımaya calisiyorum.  Bluetooth ve Sony müzik sistemi var. Sadece telefon ile konuşmadamı ise yarıyor. Youtube de dinlediğim müziği aktarabilirmiyim,? Birde  dicital hız  gösterge yok sanırım 

Bizim aracın tekinde Bluetooth ve sesli komut özelliği var. Fakat sistem çalışmıyor. Bluetooth modülü arızalı.  O yüzden emin değilim. Ama yüksek ihtimal müzik aktarımı yok. Torpitoda USB ve AUX girişi var. Hatırlatmak isterim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
2 saat önce, Ferhat Genç yazdı:

Bizim aracın tekinde Bluetooth ve sesli komut özelliği var. Fakat sistem çalışmıyor. Bluetooth modülü arızalı.  O yüzden emin değilim. Ama yüksek ihtimal müzik aktarımı yok. Torpitoda USB ve AUX girişi var. Hatırlatmak isterim.

Sesli komut var ve çalışıyor. USB girişi göremedim ama aux girişi var. Bluetooth üzerinden müzik aktarma olsa süper olacak, yurt dışında yaşıyorum maalesef TR. Radyoların internet üzerinden dinliyorum. Spotify ile müzik dinlemek zevkli oluyor. 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
2 saat önce, Mehmet Atlıhan yazdı:

Sesli komut var ve çalışıyor. USB girişi göremedim ama aux girişi var. Bluetooth üzerinden müzik aktarma olsa süper olacak, yurt dışında yaşıyorum maalesef TR. Radyoların internet üzerinden dinliyorum. Spotify ile müzik dinlemek zevkli oluyor. 

Araciniz hayirli olsun :nazar: Sony teypte bluetooth muzik aktarimi yok. Ya auxtan baglanacak ya da bu isi yapan bir aparat baglanacak

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...