İçeriğe Yönlendir

2007 S. Max

Mehmet Atlıhan

Recommended Posts

Mehmet Atlıhan

Tekrardan merhabalar, her araba değiştirdigimde baktığım S. Max ile bugün dahada yakinlastik şuan ilandaki aracı almak üzereyim. Türkiyede pek olmasada Avrupa'da çok tutuluyor. Çoktandır takipçisi olduğum S. MAX bütçeme ve istediğim özeliklere sahip (xenon hariç) İnternete düşünce hemen aradım birazdan buluşup araca bakacağım ilandaki araç sizce artısı eksisi yönünden değerlendirme yaparsanız sevinirim.Will teilen: 

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/auto/ford-s-max-titanium-2-0-td-277370115/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
6 dakika önce, Mehmet Atlıhan yazdı:

Tekrardan merhabalar, her araba değiştirdigimde baktığım S. Max ile bugün dahada yakinlastik şuan ilandaki aracı almak üzereyim. Türkiyede pek olmasada Avrupa'da çok tutuluyor. Çoktandır takipçisi olduğum S. MAX bütçeme ve istediğim özeliklere sahip (xenon hariç) İnternete düşünce hemen aradım birazdan buluşup araca bakacağım ilandaki araç sizce artısı eksisi yönünden değerlendirme yaparsanız sevinirim.Will teilen: 

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/auto/ford-s-max-titanium-2-0-td-277370115/

işyerinde 2013 model sıfır almıştık bir adet 1.6 dizel manuel.

3 senenin sonunda ön sol amortisör patladı servis ikisini birden değiştirmenin daha iyi olacağını söyledi ve ikisini değiştirdi 1 hafta falan amortisör beklemiştik.

Onun dışında rutin bakımlar dışında servise gitmedi.

7 koltuklu olması büyük avantaj. uzun yolda 6 litre gibi ortalaması vardı. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Konsolu çok sevdim.Vites kolunun pozisyonunuda.Muhteşem tam aile aracı.Bu geniş bir içmekanada sahiptir.Bizim çocuklar buna bayılırdı ama hanım istemezdi muhtemelen :) .Ben çok sevdim güzel araba.

Alırsanız hayırlı olsun:nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Söylenecek olumsuz bir şey yok bu araca... 

Tek eksiğini de siz bulmuşsunuz zaten 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Araç istediğiniz kondisyonda ise hemen alın, çok güzel bir araç, 1 yıl kullandım ülkemizin güzide ekonomik şartları yüzünden istemeden sattım.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
(düzenlendi)

acaba satıcı Türk mü? :) içinde sigara içilmedi ve garaj arabasıdır yazmışlar. :)  :) ( çeviri öyle çevirdi )

bu arada araç çok güzelmiş . tam benlik, büyük geniş ferah :) 

tarihinde Murat Azalma tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Çok kullanışlı araçlar. Bana göre değil. Araca binip test edin kafanıza yatarsa kaçırmayın alın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Kaçırmak istemedim hazır evin yanında kullandık gezdik biraz, modeline göre çok temiz, kışlıkları da alüminyum jant, kaçırmak istemedim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
acaba satıcı Türk mü? [emoji4] içinde sigara içilmedi ve garaj arabasıdır yazmışlar. [emoji4]  [emoji4] ( çeviri öyle çevirdi )
bu arada araç çok güzelmiş . tam benlik, büyük geniş ferah [emoji4] 
Avusturyalı, ilk sahibi

Gesendet von meinem WAS-LX1 mit Tapatalk

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
Hayırlı olsun.
Teşekkürederim

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
İlan yayından kalkmış [emoji4]

Silmiş hemen, S. Max takibindeydim, fiyatı uygun olunca durmuyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Tam bir aile arabası, ne diyelim... alınır.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
4 saat önce, Mehmet Atlıhan yazdı:

Fiyata bak ya, hocam böyle ilanlar açıp bizim moralimizi bozma. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Şükür bitirdik işi 40e787b5d18f0d9425c240e3683eaecb.jpg366780d8714c5431efcd9645a334f801.jpgac5d2be649234ee0689f504f66974fae.jpg2c416fde5fca8017ba15e46301589f42.jpg0ffacddf5716d4f194f13029ab1bf8d1.jpgb33c321c6ecf4845474f76a9834533cf.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
4 dakika önce, Mehmet Atlıhan yazdı:

Hi, würdest du deine Tapatalk-Signatur schließen?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun, bu araçta mercek olduğuna göre xenon da vardır diye düşünüyorum, far açma düğmesinin olduğu tuşların fotosunu ekler misiniz?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
(düzenlendi)

Değil maalesef, otomatik viraja duyarlı fakat mercekli halojen 

tarihinde Mehmet Atlıhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şu caaaanım koltuklar varken bize gelmedi bunlar :nazar: hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

İstanbul'da yaşıyorum. Bende ve babamda olmak üzere 2 adet S-Max aracımız var. Teki 7 kişilik, teki de 5 kişilik. Kapının önünde arka arkaya duruyorlar, çok dikkat çekiyorlar. Çünkü Türkiye'de bunlardan çok az var :) Biz çok çok memnunuz. Hayırlı uğurlu olsun size de :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...