İçeriğe Yönlendir

2019 Jimny

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Ali Gök

adamın kafa camdan mı çıkmış çarpışma testinde. bu nasıl güvenlik testi yahu :D 

alın çarpışma testi size

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Bir saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

2'inci el?

2. El kalmamıştır 3-4-5 :) . Terios alt takımı normal araba gibi olan ufak 4 kapı bir araç. Vaktiyle sıfır varken test sürüşü yapmış almak istemiştim ama onda da bir sıkıntı çıkmış (renk vs gibi basit bir mesele idi galiba) alamamıştım. Terios her amaca uygun olarak uygun bir araç ama hobi aracı değil. 

Bekliycez bakalım 30 bin dolara suzuki olmaz yani :) diğer tüm araçlar almanya fiyatı ile euro bazında aynı iken bu neden farklı olsun ki? 

terios'un jimny ile tek benzerliği boyut...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu zuzuki güzelmiş ama tam arazi aracı, şehir içinde kullanım zor, direksiyon dingil vs. bunun işi arazi, evin çiftlik olacak şehir dışında taşrada, yada işin arazide olacak, yoksa kullanımı bayar adamı, tam arazi aracı ama fazla süslü, yinede şirin alet....

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
21 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

2. El kalmamıştır 3-4-5 :) . Terios alt takımı normal araba gibi olan ufak 4 kapı bir araç. Vaktiyle sıfır varken test sürüşü yapmış almak istemiştim ama onda da bir sıkıntı çıkmış (renk vs gibi basit bir mesele idi galiba) alamamıştım. Terios her amaca uygun olarak uygun bir araç ama hobi aracı değil. 

Bekliycez bakalım 30 bin dolara suzuki olmaz yani :) diğer tüm araçlar almanya fiyatı ile euro bazında aynı iken bu neden farklı olsun ki? 

terios'un jimny ile tek benzerliği boyut...

Jimny tam bir arazi aracı aslında kupa ayrılabiliyor vs. Terios biraz yolda bırakmayan hanım arabası gibi.

Örneğin manevrası direksiyon turu çok kolay.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

arazi vs. ucuzda olsun derseniz tek seçenek son kasa duster gibi duruyor, bunun arazisi dusterdan iyidir belli de, hacim kullanım kolaylığı vs. olarak duster bence daha cazip gibi, yinede imkanım olsa garajlı ev para, birtane olsun isterdim, bu jimny güzel çünki :)

birde şundan isterdim :rolleyes: hatta bayağı isterdim...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

bunun arazisi dusterdan iyidir belli de, hacim kullanım kolaylığı vs. olarak duster bence daha cazip gibi,

biri zengin arabası ama

zuzuki incelenmez, gidilir renk seçilir alınır teslim için gün beklenir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
6 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Jimny yi sevdim ben. Olsa da test etsek.

kapısını kaparsan kaçarsın bak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
kapısını kaparsan kaçarsın bak

Hadi ya. 150 binlik araba. Bu da mı öyledir.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
22 saat önce, Ali Gök yazdı:

150 bin versem jimni gozumde range rover olur😂

yüzellibin versem ... o yaylaya yine connectle çıkardım, cimni evde kalırdı :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

O kadar hata her yerde olur. Yazılımla çözerler. Jimny nin başka sorunları zaten çoktur. bekle gör. zaten alamıcaz sorun yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
O kadar hata her yerde olur. Yazılımla çözerler. Jimny nin başka sorunları zaten çoktur. bekle gör. zaten alamıcaz sorun yok.

Mehmet hocam alırsınız ınsallah sizin araba scr si hep kalite ve zevk masallah
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
On 22.12.2018 at 21:33, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hemen almak iyi olmaz zaten :)

Düzelsin bi hatalar. 

Bi makyaj görsün öyle alırık abi. 😁

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
Ahmet Kiriş

Gittim yerinde gördüm. Bagaj yok, sadece katlanır olta koyabileceğin küçücük bir kutucuk var. Bagaj isteyen arka koltukları yatıracak. 8,5 lt benzin tüketimi kullanıcı verisi yakıt var şehir içinde. 150.000 cash fiyat. Satıcı niye geldin almayacaksın zaten  der gibi ilgileniyor. 😂

Satıcının ifadesi;

Bu kadar elektroniğe gömüleceğine, (xenon far, 3 kamera, android işletim sistemi vs) boş getirip 80-90.000 civarı olsaydı millet 90 gün sıraya girerdi.

Yorum bağlantısı
Talat Tekin
Gittim yerinde gördüm. Bagaj yok, sadece katlanır olta koyabileceğin küçücük bir kutucuk var. Bagaj isteyen arka koltukları yatıracak. 8,5 lt benzin tüketimi kullanıcı verisi yakıt var şehir içinde. 150.000 cash fiyat. Satıcı niye geldin almayacaksın zaten  der gibi ilgileniyor. [emoji23]

Satıcının ifadesi;

Bu kadar elektroniğe gömüleceğine, (xenon far, 3 kamera, android işletim sistemi vs) boş getirip 80-90.000 civarı olsaydı millet 90 gün sıraya girerdi.

Yeni vitara 1.4 turbo otomatik alıp çıksaydınız :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 dakika önce, Talat Tekin yazdı:

Yeni vitara 1.4 turbo otomatik alıp çıksaydınız :)

Adam otomobil bakmaya gitmemiş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...