İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Baskı balata yenileme ne kadar tutar ?

Cemal İhsan Erden

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ön tarafı, aracın radyatörünün oradan bakış, yan kısım yani, alt değil, şanzıman tapası altta olmaz, olsada o boşaltım tapasıdır...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
ön tarafı, aracın radyatörünün oradan bakış, yan kısım yani, alt değil, şanzıman tapası altta olmaz, olsada o boşaltım tapasıdır...
Anladm abi , ozmn yagi bascam geri atinca brakcam dimi okadar , bide baski balataya girerse arac sonrami yapayim o islemi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

Baskı balata değişimi yapan adam şanzıman yağını koyar zaten ek ücret istemez.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aynen öyle, baskı değişirken ustaya hatırlat hatta tembih et doldursun, uğraşmana gerek kalmaz, hatırlat ama yoksa sadece baskıyı değişip bırakırlar, çoğu usta bakmaz bile yağına, anca söylersen yada baya yağ kaçağı olurda görürse.... özellikle söyle mutlaka...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
Aynen öyle, baskı değişirken ustaya hatırlat hatta tembih et doldursun, uğraşmana gerek kalmaz, hatırlat ama yoksa sadece baskıyı değişip bırakırlar, çoğu usta bakmaz bile yağına, anca söylersen yada baya yağ kaçağı olurda görürse.... özellikle söyle mutlaka...
Tamamdr abi tesekkut ederim ilgi ve alakaniz icin sagolun
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Rica ettim, ilerde kaçak olurda kendin doldurursan bilgin olsun, basittir, hazır araç yapılırken usta yerinide göstersin sana, fırsat bu fırsat :)

Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
Rica ettim, ilerde kaçak olurda kendin doldurursan bilgin olsun, basittir, hazır araç yapılırken usta yerinide göstersin sana, fırsat bu fırsat [emoji4]
Biraz alet olsa kendim girisirim aslinda ama apartmanin onundede yapilcak id degil abi [emoji4]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden

Hallettik abilerim. Volue marka baski balata bilya 450 lira , gulf 3lt sanziman yagi 90 tl
300de iscilik 850 ye halloldu.
Malzemeleri kendim aldim ustalara sordugumda 650 dediler 550 ye aldim isciliktende 100lira daha uygun yer buldum 200 lira daha aza yaptirdim cok sukur a40a60f0c93434b07720664d341d1f6b.jpg990fcded3018171b76fbdda45dfb75ec.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
Geçmiş olsun, kesenize bereket.
Sagol ustam Allah ragzi olsun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 27.10.2018 at 09:23, Ali Cihangiroğlu yazdı:

çoğu usta bakmaz bile yağına,

kıraathanede çay isteyince üstüne kaynar su da döküyorlar mı? yahu yağa bakmadan değişir mi hiç? saçı kesen berberler alıp makası kafaya saplar mı ona benzedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
kıraathanede çay isteyince üstüne kaynar su da döküyorlar mı? yahu yağa bakmadan değişir mi hiç? saçı kesen berberler alıp makası kafaya saplar mı ona benzedi
[emoji23] alemsin abi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

bakmıyorlar yav, sağında solunda kaçak yoksa yallah, çayın üstünede kaynar su döküp bozuyorlar, keşke üstümüze dökseler :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
22 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

bakmıyorlar yav,

genellemeyelim, haaaa şunu dersen , o über fiesta bulunduğum liftte bana denk gelecek, sigortasını alır giderim bile liftten. usta da insan, müşteri seçebilir :rofl:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

genellemeyelim, haaaa şunu dersen , o über fiesta bulunduğum liftte bana denk gelecek, sigortasını alır giderim bile liftten. usta da insan, müşteri seçebilir :rofl:

ustayı ben seçerim, o beni seçemez kardeş :) müşteri velinimettir nereye seçiyor bakiim :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
Geçmiş olsun. Tahmin ettiğimiz rakamlara çıkmış. Keşke [mention=75986]Murat Öngür[/mention] e bir danişsaydiniz. 150 tl ye hallederdi. 
Sagolsin abi , vala yapilan isciligi gorunce bence 300 iyi dedim yani emek isteyen bir baya ugrastilar ,yada biz bilmedigimiz icin zor geliyor ama sonucta yapilan ise gore 300 bana normal geldi abi
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Bir saat önce, İnan Çınar yazdı:

Geçmiş olsun. Tahmin ettiğimiz rakamlara çıkmış. Keşke @Murat Öngür e bir danişsaydiniz. 150 tl ye hallederdi. 

Aynen öyle işçilik 150 Tl fazla vermem... (sadece işçilik baskı balata değişimi ) hemde burası özel ford servisi , öyle kıyıda köşedeki tamirhane değil + çoğu bankaların devlet kurumlarının araçlarını yapıyorlar yani çorbacı yer değil bi sıkıntınız olursa sorun yardımcı olurum ben   :)   ben kendimde motor bölümü mezunu olduğum için kaportacı tamirci çevrem var şükür.

Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
Aynen öyle işçilik 150 Tl fazla vermem... (sadece işçilik baskı balata değişimi ) hemde burası özel ford servisi , öyle kıyıda köşedeki tamirhane değil + çoğu bankaların devlet kurumlarının araçlarını yapıyorlar yani çorbacı yer değil bi sıkıntınız olursa sorun yardımcı olurum ben   [emoji4]   ben kendimde motor bölümü mezunu olduğum için kaportacı tamirci çevrem var şükür.

Eyvallah hocam isimiz duserse ozmn size doneyim. Gelmisken bi sorum olcak araca gaz verip cektigimde yaklasik 1 2 saniyelik gaz vermeye devam ediyo ,yani diyelim 2bin devirde kesiyorum 2100yapiyo sonra iniyo sebebi ne oladr acaba saygilar
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

Aynen öyle işçilik 150 Tl fazla vermem... (sadece işçilik baskı balata değişimi ) hemde burası özel ford servisi , öyle kıyıda köşedeki tamirhane değil + çoğu bankaların devlet kurumlarının araçlarını yapıyorlar yani çorbacı yer değil bi sıkıntınız olursa sorun yardımcı olurum ben   :)   ben kendimde motor bölümü mezunu olduğum için kaportacı tamirci çevrem var şükür.

ben getirebilirim 150 ye değişime .İstanbul da mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...