İçeriğe Yönlendir

Koltuk Isıtıcı

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Ahmet Türedi

Bende kullandım hiç bir sorun olmuyor.5 yıldır çalışıyor tıkır tıkır.Sadece biraz geç ısınıyor.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
11 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

araca zararı olur mu bilemem ama bize zararlı olacağı kesin.

(daha önce konuşulmuştu forumda henüz çocuk sahibi olmayanlar kesin kullanmasın tarzında şeyler söylenmişti :) )

Bu saatten sonrada düşünce de yeni bir bebek yok. İki taneyi - ellerinizden öpsün -  büyütebilir ve vatana millete hayırlı evlatlar yapabilirsem ne mutlu bana. Benim araç dizel olduğu için geç ısınıyor. Araç 8-9 km den önce sıcak üflemiyor. Süre olarak da 10 dk yı geçiyor. Sırf erken ısınsın diye C-Max ıma Polonya dan PTC Heather getirmiş ve Ordu da anlayan olmayınca kendim kablo alıp Pc den aktif etmiştim. Canım arabam kimlerin ellerindedir şimdi 😢

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Ben eşimin, amcamın ve yengemin araçlarına toplamda 3 tane aldım. 

Genelde üçü de ısıtma hızı ve seviyesinden çok memnun kalarak kullandılar. Bir kışı çıkardılar. İkinci sezonları için yakında koltuklara tekrar takacağız.

Yalnız koltukta kaymadan ve buruşup katlanmadan düzgün durabilmesi için başka bir iki noktadan daha kenardan lastik diktirip koltuğa sabitlemekte fayda var. Yoksa koltuktan kayması hem sinir bozucu oluyır, hem de katlanıp ezilen teller kopabilir.

Bağlantıyı mutlaka kontak kapanınca elektriği kesecek bir yerden alıp yapmak lazım. Ben öyle yaptım. Çakmaklıktan kullanmıyoruz ve ortada kablo dağınıklığı yok. Koltuk kenarına açma kapama düğmesi monte edildi. Çok da kullanışlı oldu.

Bazı yerlerde alt kısımdan delinip, aracın koltuğunu ısıtarak hasar oluşturduğunu okumultum. Bu yüzden koltukla arasına her ihtimale karşı kilim minder koydum, içim rahat.

Söylediğim kullanım yöntemleriyle çok memnun kalacağınızı düşünüyorum. Geçtiğimiz kış, eşim, amcam ve yengem bana defalarca teşekkür ettiler.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...