İçeriğe Yönlendir

C4 Vites Kutusu Arızası hk.

Mennan Sevim

Recommended Posts

Mennan Sevim

Merhaba, 

Aracım c4 2010 HDI Hatchback 150.000'de istanbul içi kullanıyorum, bu ikinci seferdir oluyor. Özel servise götürdüm siferi(elektro pompa) değişti + yağ ekledi 2,5 ay sorun yoktu. Sonra aynı arızayı yine verdi ve vites

yağı boşalttı araç. 
Bu arızayı yaşayan var mı ya da tavsiyesi olan özel servise mi götüreyim tekrar yoksa yetkili servise mi götürmeli ?

Yorum bağlantısı
Hakan Ulutaşlı
Merhaba, 

Aracım c4 2010 HDI Hatchback 150.000'de istanbul içi kullanıyorum, bu ikinci seferdir oluyor. Özel servise götürdüm siferi(elektro pompa) değişti + yağ ekledi 2,5 ay sorun yoktu. Sonra aynı arızayı yine verdi ve vites
yağı boşalttı araç. 
Bu arızayı yaşayan var mı ya da tavsiyesi olan özel servise mi götüreyim tekrar yoksa yetkili servise mi götürmeli ?

Benzer problem bende de vardı. Yetkili servise götürün. Cihazla arıza tespiti yapılsın. Özel servisteki program tam arızayı tespit edemiyor. Otomatik şanzımanın onarılmamış arızası pompanın tekrar bozulmasına sebep olabiliyor. Muhtemelen arıza başka bir parçada. Kolay gelsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mennan Sevim

Yani yetkili servisle görüştüm benzer bir şey söyledi tam arıza tespitini anca biz yapabiliyoruz demişti ama işte yüksek fiyat çıkarmasından çekiniyorum sadece.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yani yetkili servisle görüştüm benzer bir şey söyledi tam arıza tespitini anca biz yapabiliyoruz demişti ama işte yüksek fiyat çıkarmasından çekiniyorum sadece.

Tespiti yapsınlar. Onarım için yüksek fiyat isterlerse sadece tespit ücretini ödersiniz.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Mennan Sevim yazdı:

yüksek fiyat çıkarmasından çekiniyorum sadece.

2.5 ay önce kaç para harcadınız, o çöpe gitti mesela? bu tip şanzımanda ilk seferde doğru tamirat en ucuzudur.

Yorum bağlantısı
Mennan Sevim
17 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

2.5 ay önce kaç para harcadınız, o çöpe gitti mesela? bu tip şanzımanda ilk seferde doğru tamirat en ucuzudur.

çıkma bir parça takıldı 300 lira civarı, yetkili servise gideceğim sanırım.

19 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Tespiti yapsınlar. Onarım için yüksek fiyat isterlerse sadece tespit ücretini ödersiniz.

Yetkili servise göstereceğim sanırım, eyvallah hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...