İçeriğe Yönlendir

Yeni Cruze’m

Akif Yusuf Turkmen

Recommended Posts

Akif Yusuf Turkmen

Uzun uzun araştırmalar sonunda çok istediğim cruze yi aldım hayırlısı olsun bakalım nelerle karşılaşacağız ...(1.6 16V O/V desing edition plus)5758b4fd0f1fe61a1d743afb5f882258.jpgfdc2b4e1e60aaa89a8092d80871d3b7c.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Akif Yusuf Turkmen
hayirli olsun diyelim.Biraz detay alalim kac km de ? 

Km 108000 de iki tane birer karış boya var hasar kaydı yok 54 bin ₺ tl ye aldım

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim abım saol

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Aracınız hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Akif Yusuf Turkmen
(düzenlendi)
9 dakika önce, Hacı Şenyurt yazdı:

9 dakika önce, Hacı Şenyurt yazdı:
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Aracınız hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Teşekkür ederim insallah diyelim aracı memlekete bıraktım görev basına dönüyorum 1-2 ay sonra aktif kullanabilcem nasipse

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
cift paylasim duzeltildi.
Yorum bağlantısı
Akif Yusuf Turkmen
Hayrli ugurlu olsun..
Bu aracin alt yapisi, kaputun altindaki detaylari, silecek kollari hatta direksiyondaki tuslari bile Astra J.. ama cogu yorumda platformunun Astra H ile ayni oldugu, hatta ayni banttan ciktigi soyleniyor.

Evet abı çoğu parçası astra ve insignia karışımı bir araç GM üretimi araçların çoğu ayni zaten
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
(düzenlendi)

Hayırlı olsun.

Bu aracın uzaktan yakından opel ile alakası yok.Benziyor ama değil.Ayrıca yedek parçası pahalı.Komple termostad 1200₺ nerden biliyorum,bugün değiştim ordan.Termostad dışı astra j olur içide cruze takarız dedi parçacı.Dışı astra içi Chevrolet :) 

yarın ilana koyup satacam.Gidip Vw alacam.

tarihinde Fatih Sarıkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Akif Yusuf Turkmen
Hayırlı olsun.

Bu aracın uzaktan yakından opel ile alakası yok.Benziyor ama değil.Ayrıca yedek parçası pahalı.Komple termostad 1200₺ nerden biliyorum,bugün değiştim ordan.Termostad dışı astra j olur içide cruze takarız dedi parçacı.Dışı astra içi Chevrolet [emoji4] 
yarın ilana koyup satacam.

Teşekkür ederim
Abı yemin ederim daha bugün geldi basıma termostat kutusu çatladı komple yenisini aldım 530 tl hemde GM orijinal ürünü yer aydın Nazilli zaten araba ayni Opel değil haklısın Opel ve Chevrolet ortak GM parçaları motorlarını kullanıyor insanları araba değil usta ve parçacı bezdirir hayırlısı olsun
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun,çok iyi görünüyor. Çok yakışıklı araç, kaç model? Direksiyon neden kaplanmış?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hayirli olsun kazasiz belasiz. Bence acilen kendi orijinal jantlarini takmalisiniz :) Opc jant her araca olmuyor fikrim :) Bunlarin 5 kollu ve her kolu 2 parca janti var donanimin ismi aklima gelmiyor o jantlar guzel.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
48 dakika önce, Akif Yusuf Turkmen yazdı:

Teşekkür ederim
Abı yemin ederim daha bugün geldi basıma termostat kutusu çatladı komple yenisini aldım 530 tl hemde GM orijinal ürünü yer aydın Nazilli zaten araba ayni Opel değil haklısın Opel ve Chevrolet ortak GM parçaları motorlarını kullanıyor insanları araba değil usta ve parçacı bezdirir hayırlısı olsun

Orjinal cruze 1200 ₺ yan sanayi 450₺ orjinal astra j 600₺ nedeyimki parçacının ve ödediğim paranın yakancısıyım.İlkdefa gördüm termostad çatlamasını.Çok para.

Yorum bağlantısı
Akif Yusuf Turkmen
Hayırlı olsun,çok iyi görünüyor. Çok yakışıklı araç, kaç model? Direksiyon neden kaplanmış?

2011 model abı direksiyonları Erken aşınıyor bunların abı kronik sorun
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bizdekinde 2011 direksiyon güzel.Kullanıma göre değişir o.

Yorum bağlantısı
Akif Yusuf Turkmen
Hayirli olsun kazasiz belasiz. Bence acilen kendi orijinal jantlarini takmalisiniz default_smile.png Opc jant her araca olmuyor fikrim default_smile.png Bunlarin 5 kollu ve her kolu 2 parca janti var donanimin ismi aklima gelmiyor o jantlar guzel.

Teşekkür ederim abi bende kantları beğenmedim ilk fırsatta değiştirecem orijinal bahsettigin jantlara donecem çok yakışıyor bu arabaya o jantlar
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
pvXCYc.jpg

bahsedilen jantlar bunlarsa cok yakisiyor..

Bu degil. Buna benziyor ama degil.

301857.jpg

Bu

Yorum bağlantısı
Akif Yusuf Turkmen
Güle güle kullanın. Araç D segmenti gib duruyor.

Teşekkür ederim
Bu degil. Buna benziyor ama degil. 
301857.jpg

Bu

Evet iste bu [emoji1787]
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

hayırlı olsun bende böyle bişey düşünüyorum ama dizel olsun istiyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
2 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

hayırlı olsun bende böyle bişey düşünüyorum ama dizel olsun istiyorum.

Dizeli tam senlik. 2.0 163hp. Sen onu 230-240 rahat yaparsın :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...