İçeriğe Yönlendir

S-Max - Direksiyon tuşları

Mehmet Atlıhan

Recommended Posts

Mehmet Atlıhan

Bu tuş ne işe yarıyor 41efd5b3721eae5b65d76acda4d09423.jpg

Gesendet von meinem WAS-LX1 mit Tapatalk

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Cevabıniz için teşekkür ederim. Otobanda hız sabitleyici ayarladım O tuşa basmadığım halde öndeki aracı gördü ve yavaşladı sistem otomatik devreye giriyor sanırım hız sabitleyici aktif iken

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Biz yapma dedikçe daha çok yapıyor :D

Yok bizim ülkede böyle donanımlar, kıskandırma :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

En son.. Cem Hoca'nın mondeoda var olduğunu duymuştuk galiba.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Vallahi bilerek almadım yahu, satan kişide söylemedi, Daha çok şey var arabada onları söylemeyim. Birde Bluetooth dan müzik aktarabilseymis süper olacakti

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Osman Furkan Sumer yazdı:

en basiti bt zaten.. :) aracta carpisma uyari var daha ne olsun 😁

S max icin detayli bi inceleme yazisinin gelmesi lazim..

Benim incelemem olmuştu, avrupa paket olmasa da fikir verebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Cevabıniz için teşekkür ederim. Otobanda hız sabitleyici ayarladım O tuşa basmadığım halde öndeki aracı gördü ve yavaşladı sistem otomatik devreye giriyor sanırım hız sabitleyici aktif iken

Mehmet bey tapatalk imzanizi kapatir misiniz?

Yeni donaniminiz da hayirli olsun [emoji4]
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
(düzenlendi)
Bir saat önce, Osman Furkan Sumer yazdı:

Vaktim olunca bir video hazırlayabilirim 

C4 Picasso modellerindeki gibi, arka yolcu icin olan havalandirmalar ve surgulu koltuk detaylarini begendim. Kuskusuz daha da sevecegimiz guzel detaylar cikacak..

Sinyal kolunda arama cevaplama tuslari var 😱

Bildiğimden değil ama titanyum paket diye aldım. Sizin bahsettiğiniz sesli komutu denedim. Cd player, klima  gibi özelikleri sesli komut ile yönlendirme yapabiliyorum. Bukadar extra varken Bluetooth dan müzik aktarımı olmaması üzücü, onuda artık Bluetooth aux adaptörü ile çözeceğim 

tarihinde Mehmet Atlıhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
Arac hafizasindaki bt cihazlarini temizlemenizde, yer acmanizda fayda var. Telefonuzu, Bluetooth'la araciniza bagladiktan sonra uc kez aux tusuna bastiginizda ekranda telefonunuzun adi ve yaninda bt isareti cikmasi gerekiyor. Bu sekilde telefondaki play list'e ulasabilirsiniz.
Yani Bluetooth müzik aktarımı varmı

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Cok nadir denk gelir bu ozellikler. Ben ilk kez boyle bir ozelligin o model fordlarda oldugunu gordum. Yurt disinda Türkiyedekinden daha bos donanim secenekleri de var. Misal benim focus 2 ghia da sony teyp yoktu.

Bu arada bluetooth aktarim icin parrot gibi markalarin kitleri var (aslinda telefonla konusmak icin yapilmis tabi ama a2dp yi de destekliyor) parrotlar pahali. Yine teybin arkasindan takilabilen baska markalarda vardir kesin. Onu  disinda Auxa giren bluetooth alicilar var ama ses kalitesi hakkinda bir sey diyemem. Sarj etmek gerekiyor sanirim bunlari. Bir de bluetooth ile baska cihaza baglaninca aracin bluetoothundan cikmaniz gerekecek ve telefon geldiginde problem olabilir bu durum (bazi telefonlar 2 tane bluetooth cihazina baglanabiliyor ama kullanmadim hic)

Bir de bluetooth yerine wifi alicilar var. İnternette arayabilirsiniz pek bilgim yok o konuda.

Yine bluetooth aktarim icin youtube da falan arama yapin isterseniz belki birseyler cikar. Bir kac kisinin sony teybinde denemistim ben ama malesef aktarim  olmuyordu yine de ford bu supriz yumurta gibidir. Nerden ne ozellik cikacagi belli olmuyor :)

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
25 dakika önce, Osman Furkan Sumer yazdı:

Sony multimedya ekrani varsa mumkundur. Deneyin, olursa tecrubelerinizi bizimle paylasirsiniz :)

Multimedya ekrani derken? Koltuk kafalarindaki ekran mi? 

Aslinda usb kablosu ile oluyor benim bildigim kadariyla ama bluetootla aktarima hic denk gelmedim

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
Sony multimedya ekrani varsa mumkundur. Deneyin, olursa tecrubelerinizi bizimle paylasirsiniz [emoji4]

Arabada olan CD Player bu

524cf0c1fa7d0d6b5be6998fdb63e6a4.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
53 dakika önce, Osman Furkan Sumer yazdı:

Bizde 2011 model Astra J Cosmo modeli var. Bt ile gorusme yapilabiliyor ancak muzik dinlemeye izin vermiyor. 2016 J Sport donanimda baglanip, 2 kere aux tusuna bastigimda dogrudan calma listesine girdi. Hem telefondan kontrol edilebiliyor hem de direksiyondaki yon tuslarindan. 

Bu sabah S-max ile icli disli oldugumu soyleyebilirim. Ilk is kullanim kilavuzunu indirdim telefonuma. Sonrasinda da bt/aux calismasini inceledim. Umarim arastirmalar bosuna gitmez de isinize yarar bi sonuc cikar.

İlk işim denemek olacak çok teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
(düzenlendi)
On 30.10.2018 at 11:44, Osman Furkan Sumer yazdı:

Benim de yakın zamanda yazdığım inceleme yazım var. 

tarihinde Ferhat Genç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...