İçeriğe Yönlendir

Audi R8 - VW Transporter kazası

Cavit Çırakoğlu

Recommended Posts

Hakan Gürsu

Bence araç görevini yapmış, sürücü kabini gayet iyi durumda.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

kendini mercedesle aynı katogori de sayan audi de asla mercedes seviyesinde olmadığının kanıtıdır bu kaza . Yerini bileceksin yerini.

sen kim mercedes le kapışmak kim hatta bırak mercedesi bmw ile bile kapışamaz audi

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
21 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Arkadan motorlu araçların böyle bir kazada alayının sonu böyledir. Motor gövdeden kopar. 

Yaşam alanı sapasağlam. 

Anladığım kadarıyla sol kapının arkasından vurmuş Transporter. R8 artık U dönüşümü yapıyordu bilemiyoruz tabi.

İfade bırakmışsınız da audi yi son senelerde millet iyice mercedesle bir tutar hale geldi audi dediğin arabanın lüx segmenteki tarihi 2000 lerin başı ondan önce sıradan alman otomobiliydi tıpkı opel gibi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)
2 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

İfade bırakmışsınız da audi yi son senelerde millet iyice mercedesle bir tutar hale geldi audi dediğin arabanın lüx segmenteki tarihi 2000 lerin başı ondan önce sıradan alman otomobiliydi tıpkı opel gibi.

Ben alaka kuramadım pek. Kia ve Hyundai daha 10 yıl öncesine kadar araba yapmayı bilmiyordu. Şu an yaptıkları araçlara kötü diyebiliyor muyuz? 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Şimdi, Mustafa Arıkan yazdı:

Ben alaka kuramadım pek. Kia ve Hyundai daha 10 yıl öncesine kadar araba yapmayı bilmiyordu.  Şu an yaptıkları araçlara kötü diyebiliyor muyuz? 

e tabiki kötü demiyoruz ,kia hyundai ye mesela ww grubu hala bilmiyor , dünyada en fazla arıza çıkaran motor gurubuna dahiller , özellikle abd ve ingilterede yapılan araştırmalarda ww grubu en diplerde fiat grubu ile beraber.

audi de çok  iyi ama asla bir mercedes değil, ve olamazda , hala çoğu ülkede sağlamlık ve konforun otomobildeki adı mercedes bu Tr de de böyle nijeryada da japonyada da.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Mercedesle ben de bir tutmam çünkü mercedes’ten daha iyi de araç yapsanız Mercedes dendiği anda insanların kafasında oluşan şey başka. 

Ancak ister kabul edin ister etmeyin Audi bu pazarda Mercedes ve BMW’nin en yakın rakibi. 

O yüzden ilk yorumunuz saçma olmuş. Oradaki motorun kopması aracın ikiye bölünmesi zaten burada herkesin bildiği sebeplerden. Her hangi bir hatadan kaynaklı değil.

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Araç 3 ayrı parçadan birleştiriliyor,kaza anında yolcu kafesi denilen yerin sağlam kalması önemli olan bu kazada da tam birleşme yerlerinden kopmuş araç.Spor ve arkadan motorlu araçların üretimine ve kazalarına bakın hepsi parça parçadır ve vidalarla birleştirilir,amaç yolcu kafesinin korunmasıdır.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
5 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Mercedesle ben de bir tutmam çünkü mercedes’ten daha iyi de araç yapsanız Mercedes dendiği anda insanların kafasında oluşan şey başka. 

Ancak ister kabul edin ister etmeyin Audi bu pazarda Mercedes ve BMW’nin en yakın rakibi. 

O yüzden ilk yorumunuz saçma olmuş. Oradaki motorun kopması aracın ikiye bölünmesi zaten burada herkesin bildiği sebeplerden. Her hangi bir hatadan kaynaklı değil.

Mercedes eskiden ulaşılmaz bir araçtı çocukken 85 model bir Mercedese binmistim oww çok acayip bir duygu çok farklı bir araçtı manyak bir şeydi ama artık teknoloji gelişti hemen hemen herkes o tadı aldı artık Mercedes çok ütopik değil lakin eskiden beri gelen imajı halen sürüyor Mercedes denilince insanlar durup bi düşünüyor prestij meselesi tamamen.Audi lüks araç üretiyor da Mercedes daha üste oynuyor bunun da etkisi var diye düşünüyorum.Ben bilemem eski zamanları fakat şöyle bir bakarsak Mercedes lüks araçlar üretip satarken Audi yok gibiymis dizel Audi 80 var bildiğim bir tek Audi 2000 yılına doğru ve sonrasında atak yaptı bence bu nedenle Mercedes prestijini yakalaması için zaman gerekiyor.

Yukarıda yazılan yorum da gereksiz olmuş Mercedes kimsenin babasının malı değil Audi de öyle Alman üretiyor siz niye ovunuyorsunuz anlamış değilim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...