İçeriğe Yönlendir

Çekici kaskosu

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Bülent Tarakçı

Çekici kaskosu diye bir şey var mi? Bizim kangoo ikidir yolda kaliyor. Ordu ya 55 km mesafede kaldi. 2005 model diye kasko yaptirmadik. Varsa böyle bir şey yapalim. Çekici yayla yolu oldugu için 400-500 TL arasi para istiyor. Çok para değilse bir dahaki sefere hazirlikli olalım. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Benimde aracimda kasko yok bu yil sigorta yaptiriken teklif aldim bir yerden teklif mantikli idi birde ek olarak cekici hizmeti var lastik patlamasi ,benzin bitmesi ve arizayi kapsiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bazı trafik sigortalarında küçük bir meblağ karşılığı çekici hizmeti eklenebiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çekici kaskosu diye bir şey var mi? Bizim kangoo ikidir yolda kaliyor. Ordu ya 55 km mesafede kaldi. 2005 model diye kasko yaptirmadik. Varsa böyle bir şey yapalim. Çekici yayla yolu oldugu için 400-500 TL arasi para istiyor. Çok para değilse bir dahaki sefere hazirlikli olalım. 

Var. Trafik sigortası ile yapılabiliyor.
Yenilerlen aklında olsun.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ayrıca
Tamamlayıcı kasko dediğimiz trafiğe ek bir kasko da yaptırabilirsin.
Allianz’da var.
5 bin çarpışma
20 bin çalınma
100 bin imm
Asistanç (çekme kurtarma) teminatları veren minik bir kasko

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Bugün diğer aracımıza trafik sigortası yaptırdım. Kasko olmadığı içinde yol yardım hizmeti eklettim. Çok cüzi bir miktara kafam rahat oldu. Axa tercih ettim. Kaza bela durumunda serviste kaldığı süre içinde ikame araçta sağlıyor. Bu sistem bayaa hoşuma gitti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Ayrıca
Tamamlayıcı kasko dediğimiz trafiğe ek bir kasko da yaptırabilirsin.
Allianz’da var.
5 bin çarpışma
20 bin çalınma
100 bin imm
Asistanç (çekme kurtarma) teminatları veren minik bir kasko

Abi sadece park halinde çarpma ve çalınmayı içeren, ucuz yollu bir kasko var mı? [emoji1]
2007 model araç, piyasası max 30 bin
Kasko yaptırasım gelmiyor, zorunlu trafik sigortası var sadece ama düşünüyorum o şekilde uygun yollu kasko olayını.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 dakika önce, Celal Aydın yazdı:

Abi sadece park halinde çarpma ve çalınmayı içeren, ucuz yollu bir kasko var mı? emoji1.png
Kasko yaptırasım gelmiyor, zorunlu trafik sigortası var sadece ama düşünüyorum o şekilde uygun yollu kasko olayını.

Akşam radyoda sompo Japon sigortanın 200 liralık böyle bir kasko reklamı dönüyordu.. Eskiden Ankara’da trafik çekicileri ücretiyle her yere çekiyorlardı makul fiyata. Sonuçta vakıf aracı hepsi ama şimdi nasıl bilmiyorum aklınızda olsun..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Akşam radyoda sompo Japon sigortanın 200 liralık böyle bir kasko reklamı dönüyordu.. Eskiden Ankara’da trafik çekicileri ücretiyle her yere çekiyorlardı makul fiyata. Sonuçta vakıf aracı hepsi ama şimdi nasıl bilmiyorum aklınızda olsun..

Araştırayım bakalım. Teşekkürler bilgi için. [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi sadece park halinde çarpma ve çalınmayı içeren, ucuz yollu bir kasko var mı? [emoji1]

Onu da buluruz :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Onu da buluruz default_smile.png

Nevşehir yolu göründü [emoji1][emoji106][emoji2533]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Kangoo babamın üstüne kayıtlı. 68 yaşında. Bu tür mini kaskolar için etken mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kangoo babamın üstüne kayıtlı. 68 yaşında. Bu tür mini kaskolar için etken mi?

Teknik olarak olumsuz bir durum değil bu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Konuyu görünce Çekici (Tır) kaskolu sandım konuya girince farklıymış

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Kousu açıldğı için yazıyorum arkadaşlar kaskodan kaçmayın doğa kasko da olsa bir şekilde aracınıza bir kasko yaptırın , geçen hafta yegenım kaza yaptı eski araç diye kasko yaptırmadı araca ( stilo tek kapı ) araçda şuan 14 bin Tl hasar çıktı varın gerisini siz düşünün 1500 1800 e kasko yapılabilir, zaten her sene fiyat hasarsızlıkdan düşer, ilk başda biraz fazla verirsiniz ondan sonra düşmeye başlayacaktır.

Heleki yeni araçlar benim aracın tek bir orj farı  3850 Tl nerdeyse şahin parası ne gerek var kasko yaptırırım olur biter  :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Kousu açıldğı için yazıyorum arkadaşlar kaskodan kaçmayın doğa kasko da olsa bir şekilde aracınıza bir kasko yaptırın , geçen hafta yegenım kaza yaptı eski araç diye kasko yaptırmadı araca ( stilo tek kapı ) araçda şuan 14 bin Tl hasar çıktı varın gerisini siz düşünün 1500 1800 e kasko yapılabilir, zaten her sene fiyat hasarsızlıkdan düşer, ilk başda biraz fazla verirsiniz ondan sonra düşmeye başlayacaktır.
Heleki yeni araçlar benim aracın tek bir orj farı  3850 Tl nerdeyse şahin parası ne gerek var kasko yaptırırım olur biter  [emoji4] 
Aynen katılıyorum.
Adı üstünde kaza gidipte bilerek öndeki Yıldıza çarpmazsınız.
Kaza ile çarparsanızda sizi trafik ve kasko sigortası kurtaracaktır. Diğer türlü karşı tarafın masrafını ödemek çok zor olacaktır.
En dandik firma olarak düşündüğünüz firmada olsa, yaptırın.

Bir not: trafikte mümkün mertebe aşırı pahalı arabaların arkasından gitmiyorum. Önüme geçselerde ben şerit değiştiriyorum. Yılların alışkanlığı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...