İçeriğe Yönlendir

Caddy - Yolcu emniyet kemeri

Şamil Karavelioğlu

Recommended Posts

Şamil Karavelioğlu
(düzenlendi)

Arkadaslar caddy 2017 trendline yolcu emniyet kemeri sesli uyari sistemi varmi, yoksa sorun yok ama varsa  benim aractaki calismiyor demektir.

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Normalde sürücüye öter yolcuya sadece ışık yakardı benim araçlarda. Koltuk altı soketlere bakın çıkmış falan var mı? Bazen sürücü tarafının soketi çıkarılıp iptal ediliyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Arka Yolcu emniyet kemerlerinde bildigim kadariyla sesli uyari yok. Yan yolcu emniyet kemerinde uyari mevcuttu diye hatirliyorum.Koltugu geriye dogru cekin alt taraftaki soket ve kablolari kontrol edin. 

Yorum bağlantısı
Şamil Karavelioğlu

Aracı gecen yıl ekim ayında sıfır aldım, açıkçası sağ emniyet kemerinin uyarı verip vermediğine hiç dikkat etmedim, taki sol emniyet kemer tokası kırılıp yenisi ile değişinciye kadar, bu işlem 15 gün önce falan yapıldı, bu işlemden sonra sağ emniyet kemerinin uyarı vermediğini fark ettim, ankara ve erzurum servise sordum, ankara olması lazım dedi kesin konuşamadı, erzurum servis kesin konuştu yoktur dedi.

Yorum bağlantısı
Şamil Karavelioğlu

Orjinalinde olduğundan emin olabilsem servise açtırırım ama emin olamadım olup olmadığından.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...