İçeriğe Yönlendir

Trafik Kontrol

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Niye denetimler sivil olmalı anladınız mı? Drona gerek yok kenarda sivil fotoğraf makinesi ile dursa yeter

Sivi ekip aracı da olmalı hareket halinde

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
2 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Niye denetimler sivil olmalı anladınız mı? Drona gerek yok kenarda sivil fotoğraf makinesi ile dursa yeter

Sivi ekip aracı da olmalı hareket halinde

mehmet abi oda şart ama haberdeki videoyu izledinmi? nissan pickup'taki sürücüyü? 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
17 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Detaylı arama yapmalı onu.. adamın tipinden belli ne mal olduğu

empati yapıyorum telefonda ancak büyük bir iş görüşmesi veya hayati bir mesele olmalı ama adamdaki durum tam tersi gayet rahat üstelik trafik kontrolde :( pişkinlik hat safhada kesin dedim trafik polisine kızacak 2 laf ettirmediniz telefonda diye!! bu insanlardan ne saygı ne sevgi bişey beklenmez...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bune pişkinlik yahu.Polis olmakda zor.Şu yaşımakadar hiç bir çevirmede polise itiraz etmedim.Bunkarın alayı itiraz ediyor.Görmüş dron ile.Ticarideki küçük kamyonun kemer üstten bağlı altı boş.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)

Halbuki;

lZo70X.jpg

Hayata bağlar...

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Polis arkadaşların boyacı şapkası giymesini de içime sindiremiyorum. Eski şapkalar olmalı vatandaşla bu gibi muhatap olma durumunda giyilmeli. Camın önünde devletin olduğunu anlamalı vatandaş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
1 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Polis arkadaşların boyacı şapkası giymesini de içime sindiremiyorum. Eski şapkalar olmalı vatandaşla bu gibi muhatap olma durumunda giyilmeli. Camın önünde devletin olduğunu anlamalı vatandaş.

Abi ben şapka olayını sevmiyorum ama olacaksada şapka gibi şapka olmalı.Boyacıların bedava verdiği şapkalar gibi.Tshirtlerden hepsi şikayetçi.Pamuk değilmiş.Dandik ürünler.Adamlar yazın yanıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Herşey kafada bitiyor.

Geçen gün haberlerde izledim.

Polis emniyet şeriti ihlal edenlere ceza yazıyor.

Muhabir soruyor bir daha girermisiniz.

Cezamı öderim ve devamlıda girerim. İşimde zaman kıymetli dedi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
45 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Herşey kafada bitiyor.

Geçen gün haberlerde izledim.

Polis emniyet şeriti ihlal edenlere ceza yazıyor.

Muhabir soruyor bir daha girermisiniz.

Cezamı öderim ve devamlıda girerim. İşimde zaman kıymetli dedi.

Girmez....sık yerse girmez..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Ve ceza ciddi olurda girmez. 

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Ben boşuna mı aldım drone ehliyetini 😂😂

Ne güzel, yapsınlar yapsınlar, çatır çatır da kessinler cezaları. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Öyle.. ama ceza çok yüksek olunca  iptal ve duygu sömürüsüne yol açıyor. Cezanın olasılığı yüksek ama miktarı normal olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
31 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Girdiğine şahit oluyoruz. Ceza başka şekillerde başkalarına fatura edilebiliyor orayı şey etmeyelim şimdi. Maddi yaptırım maalesef çözüm olmuyor eğitim seviyesi yeterli değil veya bu seviyesizler içerisinde parayı kolay ya da hile hurda ile kazanabilen bir kitle var vs. Neticeten aracı trafikten men edeceksin+ ehliyete süreli el koyacaksın bitti.

Elin İngiliz’i ne de güzel kriterler koymuş taksi şoförü olabilmek için bizdeki durumlar malum 😊

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet aynen. 

3-5 defa girene aklından zorun mu var denip. Bu şekilde muamele edilmeli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet aynen. 

3-5 defa girene aklından zorun mu var denip. Bu şekilde muamele edilmeli. 

Kasten bu şekilde giriyorsa o ehliyeti geri vermek için tam teşekküllü bir ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesinden sağlam raporu alma şartı (bir kez sevk edilince uzman onayından geçmek oldukça güçtür) koyacaksın hatta 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
21 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Girdiğine şahit oluyoruz. Ceza başka şekillerde başkalarına fatura edilebiliyor orayı şey etmeyelim şimdi. Maddi yaptırım maalesef çözüm olmuyor eğitim seviyesi yeterli değil veya bu seviyesizler içerisinde parayı kolay ya da hile hurda ile kazanabilen bir kitle var vs. Neticeten aracı trafikten men edeceksin+ ehliyete süreli el koyacaksın bitti.

Elin İngiliz’i ne de güzel kriterler koymuş taksi şoförü olabilmek için bizdeki durumlar malum 😊

Şey edelim edelim. Çok sık yerse edemez. Dediğiniz gibi say arttıkça başka şeylere de gider.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Bazı ülkelerde yediğin ceza düşük olsa bile ehliyetini alıyor polis, cezayı ödeyip gidip emniyetten alıyorsun. Hatta Bulgaristan'da kütüğün hangi şehirdeyse gidip o şehirden alman gerekiyordu. Tabi orada rüşvet de çok yaygın, iyi bir örnek değil. :)

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Adı üstünde emniyet şeridi. Kullanmaması gerekeni, yüz üstü yere yatırıp ters kelepçe takacaksın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...