İçeriğe Yönlendir

Trafik Kontrol

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Hamit inan
3 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Adı üstünde emniyet şeridi. Kullanmaması gerekeni, yüz üstü yere yatırıp ters kelepçe takacaksın.

Bende kendime kızardım. Fazla agrasifim diye.  
Bir tane ford taunus alıp ters şeritte gidenlerin içinden geçmek istiyorum :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Eğitimin küçük yaşlarda verilmesi gerektiği ve ailenin çocuk üzerinde bu tür durumları öğretme zorunluluğunun olması gerektiğini düşünüyorum. Ama böyle babalar çocuğuna ne verebilir ki? 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Araba kullanırken telefonla konuşmak yasak, elde tel görürse polis müdahale ediyor kabul. 

Ben aracın bluetooth sistemi üzerinden konuşuyorum teli elime bile almam çoğunlukla? Ne olacak şimdi? Elimde telefon  yoksa dikkatim dağılmıyor mu demek? Halkın bilinçli olması, direksiyondayken telefonla konuşmaması gerektiğini bilmesi gerekiyor öncelikle. 

Geçen ay köprüye girerken garip kullanan bir suv sürücüsü gördüm, yanından geçerken baktım çantasından ilaç şişesi çıkartıyor. Köprüde arkama geçti, aynadan bakıyorum napıyor bu? Diye. Baktım gözüne damla damlatmaya çalışıyor. Tekrar şerit değiştirdim, öndeki trafik yavaşlayınca damlalı abla öndeki metrobüse çarptı. Aniden durdun kardeşim diye sitem ediyor birde. 

• Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
2 dakika önce, Cem Işık yazdı:

öndeki trafik yavaşlayınca damlalı abla öndeki metrobüse çarptı. Aniden durdun kardeşim diye sitem ediyor birde. 

Her türlü %100 kusuru yedi tabi. Böylelerinin başkasına zarar vermesine sinir oluyorum ben de...

Allah korusun önünde motosiklette olabilirdi. Her fırsatta dile getiriyorum. Vatandaşın ihbarlarını dikkate alacak bir sistem geliştirilmeli.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
21 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Her türlü %100 kusuru yedi tabi. Böylelerinin başkasına zarar vermesine sinir oluyorum ben de...

Allah korusun önünde motosiklette olabilirdi. Her fırsatta dile getiriyorum. Vatandaşın ihbarlarını dikkate alacak bir sistem geliştirilmeli.

Metrobüs şöförüne söyledim, gözüne damla damlatıyordu diye. Polis gelince ona da söyledim . Haketti bunu. Kadın bana çattı sonra, he dedim geçtim:)

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
14 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Metrobüs şöförüne söyledim, gözüne damla damlatıyordu diye. Polis gelince ona da söyledim . Haketti bunu. Kadın bana çattı sonra, he dedim geçtim:)

:sandalye:

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
39 dakika önce, Cem Işık yazdı:

İspiyoncu :D

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
19 saat önce, Mehmet YILDZ yazdı:

Bende kendime kızardım. Fazla agrasifim diye.  
Bir tane ford taunus alıp ters şeritte gidenlerin içinden geçmek istiyorum :D

Ford taunus yetmiyor, lada niva olacak tamponları ve yan marşbiyelleri  U120 profilinden olacak hata yapan oldu mu frene basma yeterli.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
3 saat önce, Metin Akbal yazdı:

İspiyoncu :D

Babam olsa acımam trafikte😈

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Eğitim şart boşuna dememişler,ne zaman bu eğitim konusunda yol alır güzel gelişmeler olur o zaman toplumsal sıkıntılardan kurtuluruz sanırım ama umudu olan varmı bilmiyorum? 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek
54 dakika önce, Erdem Bozkurt yazdı:

http://www.hurriyet.com.tr/video/kirmizi-isikta-gecen-yayalara-trafik-cezasi-41018797 

memleketten bomba haberlere devam,trafik ışıklarında denetleme yapan polislere rağmen kırmızı ışıkta geçenler....

Karadenizli teyzenin hikayesi geldi aklıma.. 

Yayayı durdurup ceza yazmak istemiş polis.. 

Teyze de kenardan bağırıyor.. 

"Kaç lan kaç, arkanda plakan mı var sanki" 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Karadenizli teyzenin hikayesi geldi aklıma.. 

Yayayı durdurup ceza yazmak istemiş polis.. 

Teyze de kenardan bağırıyor.. 

"Kaç lan kaç, arkanda plakan mı var sanki" 

empati yapamıyorum malesef bu durumlara,duyarsızlık,ilgisizlik bi başı boşluk,algılar sıfırlanmış,trafik polisini görüp kurala uymamak uçurumu görüp atlamaya benzer...ceza yemek işi çözermi zannetmiyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...