Ali Osman Genc

Mondeo II - Yokuşta LPG ile Gitmiyor

Recommended Posts

Ali Osman Genc

Adem gokalp bey 'in sikintisini forumda okudum aynı sıkıntı bende var maf tan düzeldiği kesinmi bilgi rica ediyorum araç rampa çıkarken  lpg hic yemiyor benzinde bir nebzede olsa zorla çıkıyor bilgilendirirmisiniz

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek

Adem Gökalp Bey'in konusu hangisi.. 

Tekleme konusu mu ?

Bu mu ?  

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Osman Genc

Evet

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Gökhan Tekin Konya

Arkadaşlar çok anlamam ama bir kaç aracımda başıma geldiği için diyorum araba su kaynattımı ? 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Cem Işık
3 saat önce, Gökhan Tekin Konya yazdı:

Arkadaşlar çok anlamam ama bir kaç aracımda başıma geldiği için diyorum araba su kaynattımı ? 

Şu an nasıl bilebiliriz su kaynattığını? Elimizde hiç done yok? Aracınız ne durumda, neden o düşünceye vardınız, şikayetleriniz neler?

• Beğen 1
  • Mutlu 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Bora Demirci

Yaklaşık bir buçuk yıl önce başıma geldi yokuşta lpg de bayılıyor hareret yükseliyor benzin eh işte brodway rampada beni geçiyordu buji kablo sente herşey elden geçti yok araba aynı sonra ekzosu son çıkışın yakınından deldik canavar oldu meğer eksoz tıkalıymış bir kontrol edin 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Osman Genc

Bora bey ilginiz için tesekkurler sorun egzoz muş bende benzin deposuna petrol ofisi marketinden katkı aldım yarim depo benzinin içine koydum pazar günü çarşamba sabahı çalıştırdım bis duman atmaya başladı su anda düzeldi 3 gündür benzinde kullanıyorum iyice temizlensindiye 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Levent Güzelkalp
Bora bey ilginiz için tesekkurler sorun egzoz muş bende benzin deposuna petrol ofisi marketinden katkı aldım yarim depo benzinin içine koydum pazar günü çarşamba sabahı çalıştırdım bis duman atmaya başladı su anda düzeldi 3 gündür benzinde kullanıyorum iyice temizlensindiye 
Kat dolduysa katki ile temizlemek pek fayda etmeyebilir

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Bora Demirci
2 saat önce, Ali Osman Genc yazdı:

Çok geçmiş olsun dilerseniz bir Carbon clean yaptırın işlem bitikten sonra bir katlı atıyorlar katalikti temizleniyor aracınız dahada rahatlar 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sedat Demircan

lpg ayarı yolda lpg ayarı yapılarak düzelebilir..

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Gökhan Tekin Konya
gönderildi (düzenlendi)

Şuanki aracımda yok ama önceki aracımda sürekli lpgde tekleme ve çekiş düşüş problemi vardı bu olay su kaynaktmadan sonra oldu. Kollardan birinde ateşleme sorunu olduğu söylendi. Buji - buji kablosu v.s değiştirdim ama nafile illaki motorun açılması gerek dendi bende araç değiştirdim.  Benzinde problemim yoktu ama benim sadece LPG'de vardı bu sıkıntım. @Cem Işık

tarihinde Gökhan Tekin Konya tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki