İçeriğe Yönlendir

CataClean Motor Arıza Lambası Söndürüyormuş?

Fatih Altınay

Recommended Posts

Fatih Altınay

Selam beyler cataclean diye katalizör ve sübap mübap temizleyen bi ürün varmış ürünü yakıt deposuna koyup kullandığında katalizörü vs temizliyormuş bu konuda bilgisi olan var mı? N11 de buldum ürünü yorumlara baktım etkili oldu diyen de var bi işe yaramaz diyen de yorumlarınızı beklerim. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben inanıyorum bunların işe yaradığına. Ama arada gaza iyi basmak daha iyi bir taktik olsa gerek. Arabanın boğazı temizleniyor resmen.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bakım yaptırmayı sade yağ filte değişimi sananlar için bu gibi ürünler gerekir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Depoya atıp beklentiye girmem. Makina ile yaptırmıslıgım var. Fark ilk defa uygulamada oluyor . Tabi km yüksek ise

Katalitik konvertör için ise egsoz gazı ile depodaki kokteyl ne kadar iş yapar. Peh

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Biz arkadaşın aracında bunu denedik arıza lambası söndü , egr kaynaklı arıza lambasıydı ve söndü , ama yanında gönderilen broşürdeki gibi kullanman gerekli .

Benim aracımda da kullandım gayet iyi araç daha seri daha sessiz oldu ivmelenmesi değişti, diyebilirim.

aranızın km si fazla ise ( 150 bin ve yukarısı )  1 kutu yetmeyebilir.

19 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

ismine bakilirsa motor katki urunlerinden biri.

bu katkı değil 

bu temizlik için kullanılıyor sadece.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

depoya konanların genel tabiri katkı dır, satıcı biraz ayrım yapmak istemiş o kadar. oktanı da artıtabilir sakımsızıları da temizleyebilir farklı ürünler de olsa tabiri katkı..

11 saat önce, Murat Öngür yazdı:

bunu denedik

kutusu plastik mi metal mi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
1 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

depoya konanların genel tabiri katkı dır, satıcı biraz ayrım yapmak istemiş o kadar. oktanı da artıtabilir sakımsızıları da temizleyebilir farklı ürünler de olsa tabiri katkı..

O sakız nereye yapısıyor sonra

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

O sakız nereye yapısıyor sonra

sistemdeki en dar çepere

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Weber çift boğaz candır enjektör de neymiş

2 adet 42 lik var :f1:

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

kutusu plastik mi metal mi?

Plastik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...