İçeriğe Yönlendir

Neden Tem de En Çok Makas Atan BMW ler?

Murat Öngür

Recommended Posts

Ali Gök

Cebinde 100 lira gören karekteriz apaçiler alıyor bitane 3kasa başlıyor millete salça olmaya 1 km geriden öyle bir selektör atıyorlarki bazen küfretmeden duramıyor insan.

artık yol vermiyorum terbiyesizlere

Ha unutmadan bide şu model var arka tamponun 2 karış arkasına giriyor ordan geliyor e5  te giderken gelde delirme .bazen farkına bile varmıyor insan

Yanlşlıkla frene dokunsam ptlicak arkadan

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cep telefonu ile prestij yapmaya çalışan yurdum g.z-lı insanları direksiyon başına geçince neler yapmaz 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
22 saat önce, Ali Gök yazdı:

Cebinde 100 lira gören karekteriz apaçiler alıyor bitane 3kasa başlıyor millete salça olmaya 1 km geriden öyle bir selektör atıyorlarki bazen küfretmeden duramıyor insan.

Ha unutmadan bide şu model var arka tamponun 2 karış arkasına giriyor ordan geliyor e5  te giderken gelde delirme .bazen farkına bile varmıyor insan

ver bence. uğraşmaya değşmez. mesele önceden fark etmek değilmi trafikte? her durumu mnceden görmeye çalışmak dalgın olmamak gerekli.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
On 09.11.2018 at 19:26, Ali Gök yazdı:

Ben basıyorum frene, hafifçe, lamba yansın yeter. İlkinde açmazsa ikinci de kesin açıyor arayı.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Anıl Akca

En çok üzüldüğüm araçlar E36,E46,E60 ve E90 çünkü bu yıllarda bu kasa bmwleri alanlar hep apaçilik peşinde o güzelim arabalara üzülüyorum.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
7 saat önce, Anıl Akca yazdı:

En çok üzüldüğüm araçlar E36,E46,E60 ve E90 çünkü bu yıllarda bu kasa bmwleri alanlar hep apaçilik peşinde o güzelim arabalara üzülüyorum.

3 serileri bitik zaten. pek e60 yok apaçi, e39 lara yanarım ben ne güzel bir otomobildi o. 12 sene binip sattık.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...