İçeriğe Yönlendir

Neden Tem de En Çok Makas Atan BMW ler?

Murat Öngür

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Turbo dizeller ve sonrasında benzinliler çıktıktan sonra millete bi gaz geldi, uç modeller hariç marka model pek fark etmiyor, uçup kaçtığını sanan çoğaldı.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

3 Gündür gördüğüm bütün Amarok'lar makas atıyor 😃

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Hafif ticarilerden illallah ettim ben. Bir de şirket araçları. (Hafif ticarilerin de çoğu şirket aracı)

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
29 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Turbo dizeller ve sonrasında benzinliler çıktıktan sonra millete bi gaz geldi, uç modeller hariç marka model pek fark etmiyor, uçup kaçtığını sanan çoğaldı.

Evet oda var adam clio kullanıyor sanırsın altında  porche var  :) 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Abi koca forum Şahincileri nasıl unutmuş olabilirsiniz pes yani 😀 Şahin görmüşsem üstüne bir de beyaz ve pısıksa ya frene basar yavaşlarım o gitsin, ya topuklarım Allah ne verdiyse o ardımda kalsın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Durna
6 saat önce, Murat Öngür yazdı:

aynen mallık , ama başkalarının hayatını malını da tehlikeye atıyorlar ben bunu kabullenemiyorum, hız yapacaksan deli gibi gideceksen git arkadaş ist parka gir öde paranı yap hızını  

niye para versinler ki nasılsa yol babalarının malı. Benimde hep karşılaştığım bahsettiğniz markalar.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
6 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

Abi koca forum Şahincileri nasıl unutmuş olabilirsiniz pes yani 😀 Şahin görmüşsem üstüne bir de beyaz ve pısıksa ya frene basar yavaşlarım o gitsin, ya topuklarım Allah ne verdiyse o ardımda kalsın. 

Şahin tek tük kaldı yok ki  :)  

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Tırcı makas atmıyor orada.. 

Bir kazadan kaçınıyor.. :)

İp var onda. Yoksa o manevrayı yapamaz.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
Şahin tek tük kaldı yok ki  [emoji4]  

Bizim buralar o açıdan hala şanslı [emoji3] Kuş serisinin anavatanı bir Ankara Pursaklar, iki Kastamonu
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
3 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

Bizim buralar o açıdan hala şanslı emoji3.png Kuş serisinin anavatanı bir Ankara Pursaklar, iki Kastamonu

olabilir ist da pek göremiyorum olanlar da tam dızcı arabası olmuş :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
8 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Bence de yaa.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Forumun ipçisi siz misiniz?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
8 saat önce, Murat Öngür yazdı:

Merhabalar ben sık sık istanbul eskişehir arası yolculuk yaparım, bayadır dikkatimi çeken bir olay var arkadaş yolda makas atan trafiği tehlikeye atan araçların çoğu bmw sonrasında ise audi 

neden bu şekilde ? audi lerin yarısı çakarlı sagdan sola , soldan sağa deli gibi makas atıyorlar. Neden ? 

Mesela Mercedes ile bu şekilde kullanan makas atan ne zaman gördüğümü hatırlamıyorum bile.

Benim yaşadıklarıma göre Sıralama yapsak ilk 20 de 

1 BMW

2 AUDİ

3

4

5

6

7

boş kalır

ondan sonra diğer markalar ile bu tarz hareketleri yapanlar gelir. 

Neden bu araçlar. Neden ?

Bursa trafiğinde araçları tehlikeli kullanan kesim ya modifiyeli kesimdir yada 34 plaka kiralık araçlarla pazarlama vs. işi yapan arkadaşlardır :) 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Beni en çok rahatsız edenler transporterler. Arkadan öyle bir geliyorlar ki, filmlerdeki canavar kamyonlara benzetiyorum ben onları, çok da güçlüler.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Edirne'de filo araclari ,büyük sehirlerde hafif ticariler ile servisler, sehirler arasi uzun yolda lüks motoru buyuk araclar bana trafiktr sorun çıkarıyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

makasçılar arkamda kalıyo ben göremiyorum hiçbirini.. filolara da yol vermem ben gazıma basarım arabam boyalı kafam rahat :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

En sevdiğim ciğer yemiş c200d ler ledi 1 km den patlatmaya başlıyor sonra 5 km geride kalıyorlar. Yazık Mercedes görünümlü renocular

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

En iyisini yapıyorsun aslında
Aracı geçtikten sonra gazliyorum bende hadi geç diye ama öylece kalıyorlar [emoji16]

Çok çeşitli düşünenler olabiliyor demek ki...
Sonuç olarak bencillikten bahsedebiliriz.
Ben de sıralama yapmam gerekirse BMW, Linea, Audi ve Volvo sürücülerinin selektör tacizine maruz kalıyorum.
Hem de hız sınırının en üst limitinde araç sollarken. İstiyorlar ki sağımdaki aracın altından emniyet şeridine geçeyim.
O anki psikoloji durumuma göre küfrede küfrede sollamamı bitiriyorum yada yavaşlayıp solladığım aracın arkasına geçerek selektör yakana "buyur kardeşim yol senin" işareti yapıyorum.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
En sevdiğim ciğer yemiş c200d ler ledi 1 km den patlatmaya başlıyor sonra 5 km geride kalıyorlar. Yazık Mercedes görünümlü renocular

Yürek yemiş Cla 180d leri de unutmayalım lütfen

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
1 dakika önce, Remzi Karaca yazdı:

Yürek yemiş Cla 180d leri de unutmayalım lütfen

C ve CLA, özellikle de C200d ve CLA180d kullanıcıları ile ilgili çok güzel genellemeler yapabiliriz ama ayıp olur burada. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
  C ve CLA, özellikle de C200d ve CLA180d kullanıcıları ile ilgili çok güzel genellemeler yapabiliriz ama ayıp olur burada. [emoji4]

O bu değil de Cla kullanıcılarının spor araba kullanıyoruz edası ile ilerlemeleri ne olacak? Bir de yeni kasası B Sedan olarak devam edecekmiş.
Ben katılmıyorum. Kafamdaki algı istatistiğine bakarsam yolda normal bir şekilde gitmeyen arabalar;  

1. Fiat Egea

2. Renault Fluence

3. Clio Symbol

4. Peugeot 301, Citroen C-Elyyse

5. VW Jetta

Ticarileri saymazsak liste benim için de aynen böyle.

İlaveten, Fiorino - Doblo - Tourneo Connect ticari sıralaması...

Ben en çok selektörü Mercedes kullanıcılarından yiyorum (BMW kullanıcısı)

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
16 dakika önce, Remzi Karaca yazdı:

O bu değil de Cla kullanıcılarının spor araba kullanıyoruz edası ile ilerlemeleri ne olacak? Bir de yeni kasası B Sedan olarak devam edecekmiş.

1.5 dizel premium spor araba :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...