Yeliz Temiz

Egea İçin Hangi Kış Lastiği?

Recommended Posts

Servet Aydın
8 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

here tekere 1 er farklı model taksak? :)

Amacınız beni öldürmek mi bayım 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sami Demirpaz

Daha önce Goodyear UG8, Petlas Snow Master, Pirelli Sottozero ve Kumho Izen kullandım.

UG8 'i öneririm.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Önder Özcan
30 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Bir düşündüm de, çok da kötü fikir değil aslında 🤨

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Tamer Topaç
20 saat önce, Yeliz Temiz yazdı:

Herkese merhaba,

Malum havalar soğudu bu kış lastiği olayı artık çok kafamı kurcalamaya başladı. Bayadır araştırıyorum iki lastik arasında kaldım, özelliklerine bakıp yorumlarsanız sevinirim.
herkese kazasız belasız sürüşler, şimdiden teşekkür ederim  Huh

Goodyear

https://www.lastiktr.com/goodyear-205-55r16-91t-ug-8-ms-2159

Michelin

https://www.lastiktr.com/michelin-alpin-5-205-55r16-91t-5289

Seçenekler yalnızca bu iki lastik arasında ise, Goodyear' ı alın.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Akbal
abd lilerin saldırması dediğiniz konu da % 100 haklı . Bunu sonra ww grubuda kabul etti ve yüklü bir tazminat ödemek zorunda kaldı yani ww grubu üç kağıtçı olduğunu kabul etti. Zararlarını açıklamışlardı yoksa abd ww gurubunu boşu boşuna suçlamadı beceremedikleri teknolojiyi yazılımla kapatma derdine düştüler, abd yemedi  
adac alman olsa bile tüm dünyada kabul edilir. Tıpki euro ncap gibi. Adac testlerini tüm dünya kabul ediyor bunu da unutmamak gerekli. Continantele gelince ben sevmem , ki şöyle diyeyim ben asla aracıma continantel lastik takmam , reklamın da Tr yi haritada silen marka bedava lastik verse işim olmaz.
ABD ye atifta bulunurken aslinda kastim suydu. V motor araca binen adamlar emisyona bayagi onem veriyor :) Kendi kendini dogruluyorlar. Adac ile Conti arasinda benzerlik budur bence. Conti her ebatta testte ilk 3 e muhakkak giriyor. Burda ister istemez yanlilik seziyorum.
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Gökhan Albayrak

ABD "ben çevreciyim" iddasında hiç bulunmamıştır. Emisyon aldatmacasıyla toplayacağı vergileri eksik topladı, kavga bu. ABD 'de her şeyi yap ama vergi kaçırma, Al Capone bile vergi kaçırma suçuyla içeri atıldı.

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Sarıkaya

Ben birkere michellin kış lastiği kullanmıştım.Performans muhteşemdi.Yalnız michelin her kış lastiğinde performans muhteşem olmayabilir.Parasına göre.O nedenle git goodyear al.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Dogan Arsiray
42 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

4 çeker o değilmiydi yahu... Birileri beni yanlış bilgilendirmiş son yetkili servise gidip otomatik vitese manuel vites yağı koydukları esnada demekki.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Öngür
1 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

ABD "ben çevreciyim" iddasında hiç bulunmamıştır. Emisyon aldatmacasıyla toplayacağı vergileri eksik topladı, kavga bu. ABD 'de her şeyi yap ama vergi kaçırma, Al Capone bile vergi kaçırma suçuyla içeri atıldı.

sonuç olarak ww grubunun üç kağıtçılığı var mı ? Var , bunu kendileride kabul  ettiler. Burada öve öve biteremediğimiz otolar orada çölde çürüyor  :)  

https://www.cnnturk.com/ekonomi/abddeki-col-volkswagen-ve-audi-mezarligi-oldu?page=1

Almanya Ulaştırma Bakanı Andreas Scheuer, Daimler şirketinin Avrupa çapında sattığı 774 bin otomobilini araçlarda ‘meşru olmayan, yanıltıcı egzoz arıtma yazılımı kullanılmış olması’nedeniyle geri çağırması kararı alındığını açıkladı.

bu işin içinde mercedes vito ve 4x4 ler de varmış.

abi biz lastik konuşuyorduk konu nerelere geldi yav  :)  

• Beğen 1
  • Mutlu 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Tamer Topaç

Sonuç, Conti iyidir güzeldir. Sadece ADAC değil, bir çok test firmasının testinde ilk 3' de mutlaka adı geçer.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek

Continental'i lastik olarak ben de çok beğenirim.. Her kullandığımdan memnun kalmışımdır. Ucuz olsa yine alırım. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Koray Demir

Sonuç itibariyle ne durumda lastikler alındı mı?

Mesajı paylaş

Mesajın linki