İçeriğe Yönlendir

Liqui Moly Benzin Stabilisator

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Benzin stabilisator diye bir ürün varmış.Varlığından bile haberim olmayan bu ürünü kışın yatırmaya niyetli olduğum motorumda kullanmak üzere bir kutu aldım.Motorun benzin deposunu full yapıp 5 litreye 25 mg olamak üzere kullandım. Az önce işlemi yapıp motorumun bırandasını örttüm.Bu ürün uzun bekleme sürelerinde benzinin özelliğini yitirip aracın yakıt sistemine zarar vermesini engelliyormuş.

Sırf benzin zamanla özelliğini kaybetmeye başladığı için araca fazla benzin almıyordum.Şimdi aracın deposunu fulleyip onada aynı üründen 5 litreye 25mg olmak üzere kullandım.

Liqui molly petrol stabiliser

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
24 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Benzin stabilisator diye bir ürün varmış.Varlığından bile haberim olmayan bu ürünü kışın yatırmaya niyetli olduğum motorumda kullanmak üzere bir kutu aldım.Motorun benzin deposunu full yapıp 5 litreye 25 mg olamak üzere kullandım. Az önce işlemi yapıp motorumun bırandasını örttüm.Bu ürün uzun bekleme sürelerinde benzinin özelliğini yitirip aracın yakıt sistemine zarar vermesini engelliyormuş.

Sırf benzin zamanla özelliğini kaybetmeye başladığı için araca fazla benzin almıyordum.Şimdi aracın deposunu fulleyip onada aynı üründen 5 litreye 25mg olmak üzere kullandım.

kışlamada tekne motorlarında sıkça kullanılır.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
10 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

kışlamada tekne motorlarında sıkça kullanılır.

Çağlar abi tekne ile balığa çıkarmısın?

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
13 saat önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Liqui moly nin ürünü ise doğrudur sıkıntı çıkmaz bence

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
8 saat önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Çağlar abi tekne ile balığa çıkarmısın?

yogh, durmayı sevmiyorum. bindim mi 1.5 saat tam gaz gezerim. 1.5 saatte 750 mL yakıyor zaten :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...