İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mustafa Arıkan
6 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Bakımda yağı fazla koymuşlar gel de sinirlenme. 

Yetkili servis mi?

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
[mention=83999]Furkan Bakırel[/mention] Sana da bulalım bir takım jant. Ben bu sene öyle yaptım rahata erdim çok şükür.
Bulacam ins yazın, bu jantlar bitti ya boyanacak oldu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
Tp petrollerın mazotu nasıl ıyımı

Benim şikayetim yok.

Gerçi benim araba (bazılarının bahsettiği gibi) çok hassas değil ne versem bastım mı köpek gibi gidiyor.

Ankara'da bundan daha ucuza satan BP ve PO bayileri de gördüm bu arada...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

bozdum :) 

kadran çalışmıyor. 2 tane stepperın canına okudum :) ee
prom bızıklıyorum :D 

@Servet Aydın ben sana demedim mi bozacan diceksin :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
33 dakika önce, Erdem Dertsiz yazdı:

patlar

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
bozdum [emoji4] 

kadran çalışmıyor. 2 tane stepperın canına okudum [emoji4] eeprom bızıklıyorum [emoji3] 

[mention=13526]Servet Aydın[/mention] ben sana demedim mi bozacan diceksin [emoji4] 
Bunu kabul etmiyoruz. Madem servet abiyle is birligi var, o kadran patlayacak
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:

3 saat önce, Metin Akbal yazdı:
3 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:
bozdum emoji4.png 

kadran çalışmıyor. 2 tane stepperın canına okudum emoji4.png eeprom bızıklıyorum emoji3.png 

[mention=13526]Servet Aydın[/mention] ben sana demedim mi bozacan diceksin emoji4.png 

Bunu kabul etmiyoruz. Madem servet abiyle is birligi var, o kadran patlayacak

Mahallede trafo patlasa benden bileceniz olm 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tamam iki tane kedi aldım çıkıyorum yola 
Martta insallah. Her turlu cok manidar oldu.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tamam iki tane kedi aldım çıkıyorum yola 

Deme öyle. Suçu sana atacaklar.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Bende Ertana atarım topu. Kedileri o verdi bana derim. Tam eşkiya tipi var diycem de kimse inanmaz bunun trafo patlayacağına 

IMAG0676.jpg

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu Sabah 4 gündür yatan arabayı, kontak açtım. Sabah sabah 25km yol sürdüm. En son cumartesi günü 2000 - 2500 devir bandında kullanıp ecu kış koşullarına optimize etmiştim. Farkettimki, daha önce 1800 devir bandında iken ıkınan motor 1500 devir bandın rahat hareket eder olmuş. Aracın  low rpm lpg map optimizayonu fevkelade olmuş. Her şey iyi güzel iken yolun yarısında yanan bir lamba canımı çok sıktı. Bu yanan lamba LPG depo ışığı..:) Ama güzel haber, artık Alternatör ayağımı gazdan çektiğimde motora bindirmiyor.  Yani motor fren yapmıyor. Üstelik farlarım ve buğu çözme modunda olmama rağmen uzun süre alternatörden yalın bir şekilde gidebildim.  Tabi bir süre sonra tekrar şarja başladı. Bu biraz içimi rahatlattı. Herşey yolunda görünüyor  :) 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

EmEEdn.jpg

Ba99Q9.jpg

Dün el freni balatasını değiştirmek için gittim, arka balatalarında durumunun vahim olduğunu görünce ikisi de değişti. El freni balatası Ferodo, arka fren için Meyle kullanıldı. Balata tedariği özel serviste yapıldığı için 95 tl fiyatta internete kıyasla fazla ödendi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Direksiyon tuş takımını değiştirdim,

Detaylar konusunda :)  

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Cumartesi İzmir'de gezerken motordan ses geldi, kenara çekip baktık v kayışından geliyor , kopmak üzere. Kaskodan çekici çağırdık Ford Otokoç a çekildi. Bugün yetişmez, dediler araç serviste kaldı. Geçen hafta Balıkesir akoto da  bakımda kayış değişmişti. Bir hafta sonra kopması tesadüf mü? İşçilik hatası olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)
30 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Cumartesi İzmir'de gezerken motordan ses geldi, kenara çekip baktık v kayışından geliyor , kopmak üzere. Kaskodan çekici çağırdık Ford Otokoç a çekildi. Bugün yetişmez, dediler araç serviste kaldı. Geçen hafta Balıkesir akoto da  bakımda kayış değişmişti. Bir hafta sonra kopması tesadüf mü? İşçilik hatası olabilir mi?

Gergi veya kasnaklardan herhangi biri kilitlenmiş olabilir mi?

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Her halukarda garantilidir. Ona göre talepte bulunmalısın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...