İçeriğe Yönlendir

Palio 1.2 Dynamic Cd Teyp Sorunu

Emin Çimen

Recommended Posts

Emin Çimen

Arac yakinimin.Sorun şu ki;

Teyp On/Off dan ne aciliyor nede kapaniyor.Lakin kontagi cevirip araba calisinca teyp de devreye griyor (radyo olarak aciliyor) Kontagi kapatip arabayi stop edince oda kapaniyor.Yani hicbir sekilde uzerindeki On/Off (ses acma kisma faal calisiyor)

Sorun ne olabilir acaba yazilimlami alakali zira yol bilgisayari var ama kurcalamadim fazla.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Teybin menusunu isin gercegi hatirlamiyorum ama ayarlar menusunde veya vs bir sekmede bir secenek devre disi birakilmis olabilir. Ayari kontakla beraber calissin sekline alinmistir.

Bence ayarlarini biraz kurcalamakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Araç menüsündeki özellik kontak açıkken açılması kapalıyken kapanması durumu onu ister açıp ister kapatıyorsunuz sizin düğme ile ilgili sorununuz menüyle alakalı olan bir durum değil

Yorum bağlantısı
Emin Çimen
3 saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Araç menüsündeki özellik kontak açıkken açılması kapalıyken kapanması durumu onu ister açıp ister kapatıyorsunuz sizin düğme ile ilgili sorununuz menüyle alakalı olan bir durum değil

Hocam simdi tam olarak ne dediniz ben anlamadim.Suan bunu duzeltebikirmiyim.??

Mehmet hocam Teyp orjin Fabrika ckis.Dolayisiyla montajla alakali bi durum oldugunu sanmiyorum.

Kendi orjinal Cd li teyp.isin garip tarafi tamam kontakla birlikde aciliyo kapatmak istediginde kapabmiyo ksaca on/off tusu islevsiz  ama ses yukseltip alcaltabiliyorum uzerine basinca kapanmasi gerek o tus ile Benim fiesta V de oyle en azindan.Lakin bunda oyle degil.bana sanki bi yerlerde bi ayar ile kontakla acilip kontakla kapansin gbisinden bsey yapmislar kontak harici acma kapama ne mumkun!

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Belki denemiş olabilirsiniz ama yinede belirteyim Uzun süreli basmak gerekebilir.

Yorum bağlantısı
Emin Çimen

Denedim malesef .Bana planli programli bsey gbi geldi.Menuleri kurcaliycam.artik

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Hocam menüden araç menüsünden kontağı kapattığınızda teyp'in açık kapalı kalma ayarı yapılıyor sadece yani on off tuşuna bağlı bir durum değil

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...