İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Sol Cam Açma Düğmesi

Levent Güzelkalp

Recommended Posts

Levent Güzelkalp

Herkese Selam Bugün havanın güzel olmasını fırsat bilip kahve içmeye dışarı çıktık ailecek , dönüş yolunda sol sürücü camı yarım şekilde açık kaldı düğme tepkisiz oldu sol taraf için sağ tarafı kumanda ediyor ama sol yok . Müsait bir alan bulup söktüm düğmeyi elime aldığımda sol tarafın için dağılmış yerlere döküldü sağ kapı için olanı uydurmaya çalıştım ve sigortayı artırdım. Şimdilik Güzelçe poşetledim sitenin otoparkına bıraktım arkadaşı Sizlere sormak istediğim ;

* Edirnede bu parçayı yarın araştıracağım lakin bulmam bir hayli zor yine netten alacağıma benziyor. Sizce bu ürünler doğrumudur.

İlk Ürün    İkinci Ürün  nette bir kaç tane daha buldum ama genelde yan sanayi yerli üretim bu düğmede sıkıntı çıkar mı fomaco bulma ihtimalim var mı ?

* Muhtemelen sigorta kutusunun üstünde şeması vardır ama bu kapı camlarının sigorta numarasını bilen varmıdır?

Yazım yanlışlarının kusuruna bakmayın tabletten yazmaya çalıştım

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

W9XXVE.jpg

Sağ olsun Bir arkadaş Foruma eklemiş :) Benim için gerekli sigorta F34 20 ampermi 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

@Serkan Aktay da bayagi arastirmis fakat bulamamisti.Oda internetten alarak yapmisti.Urun budur diye dusunuyorum ama garanti olsun derseniz saticiyi arayarak netlestirebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
13 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

@Serkan Aktay da bayagi arastirmis fakat bulamamisti.Oda internetten alarak yapmisti.Urun budur diye dusunuyorum ama garanti olsun derseniz saticiyi arayarak netlestirebilirsiniz.

Teşekkür ederim bende internetten bulurum diye düşünüyorum aksilik pazar günü başıma geldi yarın sabantan satıcılara mesaj atar cevaba göre alırım umarım salı elimde olur

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

bendekinin düğmenin içindeki tel tek parça kopmuştu. tel çift taraflı. telefoncuda lehimlettim oldu. ama yinede nasılsa tekrar kopacak diye n den https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/cam-acma-dugmesi-connect-fiesta-ka-ciftli-ithalcift-soket-P208389994 şunu aldım. Ben takmamıştım. umarım ben yokken bozmamışlardır. aydır fiestadan uzağım. bu linkini verdiğim ürün güzeldi. denemedim ama şekli şemali aynı. Eğer becerebilirseniz orjinali dağıtıp sadece kopan yeri  monte edebilirsiniz. Ben olsam uğraşmam bunu alır takarım.

6 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
9 saat önce, Serkan Aktay yazdı:

bendekinin düğmenin içindeki tel tek parça kopmuştu. tel çift taraflı. telefoncuda lehimlettim oldu. ama yinede nasılsa tekrar kopacak diye n den https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/cam-acma-dugmesi-connect-fiesta-ka-ciftli-ithalcift-soket-P208389994 şunu aldım. Ben takmamıştım. umarım ben yokken bozmamışlardır. aydır fiestadan uzağım. bu linkini verdiğim ürün güzeldi. denemedim ama şekli şemali aynı. Eğer becerebilirseniz orjinali dağıtıp sadece kopan yeri  monte edebilirsiniz. Ben olsam uğraşmam bunu alır takarım.

Mesajınız için teşekkür ederim . Benim Ürün tek soketli sanırım sizin gönderdiğiniz 2001-2005 arası emin değilim ama 

Bu gün Edirne Sanayide Bir yerde linktekine benzer bir ürünü 70 tl buldum taktım sorun çözüldü kış günü cam açık zor :) ama takılan yan sanayi bir ürün hiç gözüm tutmadı .

Fırsat bulunca orjinalini alıp bagaja atarım nerede ne olacağı belli olmaz ihtiyacı olan arkadaşlar için şuraya bir fotosunu koyayım 

k93yOm.jpg

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Benimde arızalanmıştı ve 35 tl internetten alıp kendim değiştirmiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Benimde arızalanmıştı ve 35 tl internetten alıp kendim değiştirmiştim.
Cam acik kalinca kotu oluyor bir iki yukari zorladim olmadi kapanmadi aslinda Düğmenin altinda 6 pim var bir sekilde yukariya kaldırılır ama bilmek lazim pimleron gorevlerini
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...