İçeriğe Yönlendir

Lazer Yazıcı Tavsiyesi

Ersen Tapan

Recommended Posts

Ersen Tapan

Lazer yazıcı ihtiyacı oluştu. Muadil tonerde yada dolumda en az sıkıntıyı çıkaran bir yazıcı tavsiyesi alabilirmiyim. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Karikatürü aklıma geldi kendimi yazmaktan alıkoyamadım :D

Komutanlar nerde :D

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Kesinlikle canon yada hp derim hocam . ikisinin de içi  aynı sadece isimler farklı. 5 senedir canon kullanıyorum çok memnunum ve dolum sıkıntısı yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
5 dakika önce, Tayfun Aydın yazdı:

Kesinlikle canon yada hp derim hocam . ikisinin de içi  aynı sadece isimler farklı. 5 senedir canon kullanıyorum çok memnunum ve dolum sıkıntısı yok.

Bu aklıma yatmıştı doğru yoldayım demekki :)
https://urun.n11.com/lazer-yazici/hp-laserjet-pro-m102a-lazer-yazici-g3q34a-hizli-kargo-P295202338

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

Ofiste yıllarca kullandım bunu. 100lerce sayfa hakediş dosyalarını soluksuz çıkartıyordu.

Geçen sene internetten 2 tane toner almıştım tanesi 35-40 liradan, bittikçe de doldurtup kullandık uzun süre.

https://www.hepsiburada.com/samsung-scx-4623fn-fax-fotokopi-tarayici-laser-yazici-pm-bd87545

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

siyah beyaz lazer yazıcıda Kyocera veya xerox tavsiye ederim. yıllarca kullandım. önceleri kyocera kullandım bir harikaydı doldur kullan hiç sorun çıkarmadı.şimdi xerox kullanıyorum kyoceradan farkı kartuşu çipli ama yinede dolduruluyor. bunlar pahalı gelirse HP.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

ne amaçlı arıyorsunuz  eve mi işe mi bilmiyorum ama biz kyocera kullanıyoruz çok memnunuz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ersen,

Eczane içinse HP'den şaşma. Doldurulabilir inkjet hp'lere de bakabilirsin. 6000syf kapasiteden bahsediyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
37 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Ersen,

Eczane içinse HP'den şaşma. Doldurulabilir inkjet hp'lere de bakabilirsin. 6000syf kapasiteden bahsediyorlar.

Serap için iş yerine yedek. 
Şu anda bitmeyen kartuşlu canon kullanıyor, ama arada aksaklık çıkarınca yedekte birşeyler lazım. lazer olsun dedim . 

38 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

ne amaçlı arıyorsunuz  eve mi işe mi bilmiyorum ama biz kyocera kullanıyoruz çok memnunuz.. 

iş yeri için yedek  duracak birşeyler bakıyorum. 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bir saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Linkteki yazıcı suan işyerinde kullandığım yazıcı. Toneri  diğerinden küçük. Kaç sayfa çıkardığina  bakıp öyle alın bence.

Edit: resimdeki toner 1600 sayfa cikariyormus. 219 a kodlu toner 12.000 sayfa çıkarıyormus

20181113_150749.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
8 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

Linkteki yazıcı suan işyerinde kullandığım yazıcı. Toneri  diğerinden küçük. Kaç sayfa çıkardığina  bakıp öyle alın bence.

Edit: resimdeki toner 1600 sayfa cikariyormus. 219 a kodlu toner 12.000 sayfa çıkarıyormus

Dolumda falan sıkıntı çıkartmıyor değilmi ?

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Dolum olup olmadığından emin değilim. Yalnız çipli bir model olduğundan içinde mürekkep olsa dahi cipi dolayısıyla yazdırmiyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Brother kullanıyorum cipsiz olduğu için kendim dolduruyorum bı dolum belki 5 TL ye geliyor yaklaşık tam hesaplayamadim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Ersen bende yazıcı kullanımı aşırı yoğun işimden dolayı bilirsin. Son olarak Hp Laserjet pro mfp m477fdw aldım. Dubleks baskı renkli vs herşey otomatik. Muadil tonerleri bolca var. 

Aklının köşesine yaz bu yazıcıyı. 

Network hotspot telefondan direkt yollama vs vs bir sürü cart curt özellikleri de cabası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Bunu kullaniyorum hp laserjet pro m 102 a.
Siyah beyaz.700-800 civari cikti aliyorum toner dolum 25-30 lira gayet is goruyor .evde kullaniyorum ama is amacli ayda 1 bitiriyorum toneri.sorunsuz gidiyoruz cok sukur.orijinal tonerini 5 kez doldurdum silindiri yiprandi muadil toner alacam 75 tl muadili.muadilleri daha fazla sayida dolum oluyor..
Gayet memnunum 6 ay once 350 tl ye almistim

1e07befa05f851932ec412c230b3c8ee.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Cok fonksiyonlu olmasi gerekmiyorsa .. ben f/p olarak bunu tercih ettim renkliye ihtiyacim olmadogi icin ve isletim maliyeti az oldugu icin..

1600 yaziyo ama 800 falan cikartiyo suan benim uzerindeki orjinal toneri ,muadilleri daha cok cikartir deniyor.dolumu sorunsuz butun bilgisayarcilar dolduruyor 25 yada 30 lira
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Ben brother h1111 kullanıyorum. Tonerini kendim dolduruyorum. Gayet memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Bir saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Orjinal tonerin çok uygun fiyatlı olması( 90 tl ), çipsiz olması ve kolay doldurulması sebebiyle bu ürünü tercih ettim. Yorum yapan herkese teşekkürler. 

https://www.hepsiburada.com/brother-hl-1111-mono-laser-yazici-p-BD500509

Kupon vs ile 544 tl ye geldi . 

Hayırlı olsun bende aynı modeli kullanıyorum öğretmen olduğum için bol miktarda çıktı alıyorum 750 gramlık toner tozu aldım tam hesaplamasamda 10 un üzerinde doldurdum yaklaşık 3 yıldır yetti aldığım toner. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
On 13.11.2018 at 13:44, Ersen Tapan yazdı:

Lazer yazıcı ihtiyacı oluştu. Muadil tonerde yada dolumda en az sıkıntıyı çıkaran bir yazıcı tavsiyesi alabilirmiyim. 

Brother yeni nesil  hl-1211l çip derdi yok. Toner tam dolum yapılırsa 1000 sayfayı rahat görür. Arıza açmaz , şanzımandan dişli kırmaz vs vs..14 yıldır bu işin içindeyim arızasını görmedim. Yeni nesil samsung ve hp lerde çip var her dolumda değiştirmen gerekebilir. Öylede oluyor.☺️☺️ Sarf malzeme ömrü yüksektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...