İçeriğe Yönlendir

Yeni Focusun Fiyatları? Ne Düşünüyorsunuz?

Onur_Aydın

Recommended Posts

Erdem Çağla

zaten ÖTV indirimi geldi fiyatar çok düştü bu fiyatlar ucuz, herkes alsın 250 bin de olabilirdi. Fiyatlara çok diyen haindir 🤪

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ötv tamamen kalkacakki anca kurtarsın, gelir lazımsa sanayi fabrika tarım üretim ve ihracat olacak,yok öyle sürekli bizi sağmak, sağa sağa süt kalmadı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

sakiiiiin, hele bir 2019 gelsin....

tavsiye: altın alın, gram olsun....  

not: zamanında battık haberiniz yok dediğimde dalga geçen arkadaşlar vardı tarihte, ne oldu o arkadaşlar acaba, özledik atışmayı...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

full opsiyonlu dizel otomatik 223 bin tl stline ful ops dizel oto 223700 :D %15 ötv indirimli birde yılbaşından sonra 250-260 kağıt :)

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Bağımsız arka süspansiyon yokmuş yeni Focusta.

Yeni Fiesta gibi Abi. Yeni Fiesta' da 100 ps' e kadar torsiyon, sonrası bağımsız. Focus' ta da 150 ps' e kadar torsiyon sonrası bağımsız. Golf gibi oldu yani. Ancak, bu yeni torsiyon çubuğunu çok övmüşlerdi ve testlerde de çok iyi sonuçlar alındı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

Yeni Fiesta gibi Abi. Yeni Fiesta' da 100 ps' e kadar torsiyon, sonrası bağımsız. Focus' ta da 150 ps' e kadar torsiyon sonrası bağımsız. Golf gibi oldu yani. Ancak, bu yeni torsiyon çubuğunu çok övmüşlerdi ve testlerde de çok iyi sonuçlar alındı.

Çok güzel, 125 ps den yukarısını göremedim listede, o da 1.0 ecoboost. Yani torsiyon çubuğuna mahmumuz. Dün lansmanı vardı, bir yakınım davetliydi. Arka süspansiyonu beğenmemiş, kopuyor arkası dedi. İnceleme videosunu bugün youtube a koyacaktı kurgusu bitince. Paylaşacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
(düzenlendi)
12 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Çok güzel, 125 ps den yukarısını göremedim listede, o da 1.0 ecoboost. Yani torsiyon çubuğuna mahmumuz. Dün lansmanı vardı, bir yakınım davetliydi. Arka süspansiyonu beğenmemiş, kopuyor arkası dedi. İnceleme videosunu bugün youtube a koyacaktı kurgusu bitince. Paylaşacağım.

150 ve 184 ps gelirse tam bağımsız da gelecek. Gelir mi gelmez mi, Otosan' a bağlı. Torsiyon çubuğuzla ilgili de, yapılan açıklamalar ve yapılan testler çok olumluydu. Lansman teslerinde biz genelde kaldırımlara çıkıyoruz  @İ.Göksel Yaman :nargile:

tarihinde Tamer Topaç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
15 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Benim en onem verdigim konuda (bagaj hacmi) ciddi bir gelisme var:

- Sedan bagaj hacmi 421 l'den 511 l'ye,

- HB bagaj hacmi 316 l'den 341 l'ye

- SW bagaj hacmi 476 l'den 575 l'ye

cikmis. 

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Motor seçeneklerinde atmosferik motorları görünce fiyatlara bakmaktan direk vazgeçtim.Ecoboost motorları çeşitlendirseler daha ilgi çekici olurdu benim için.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
11 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

çok para, motor güçsüz ne o 120 hp. zaten makyaj yemeden alınmaz :D

Çok ağır bi makyaj lazım, bu tipin düzelmesi için. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
24 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Güzelce anlatmış.

Yol tutuşunu gömmüş. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Yol tutuşunu gömmüş. 

Konuştum, gömdüğü yol tutuş değil tam olarak, bağımsız arka süspansiyondan torsiyonlu sisteme geçilmesi sonucu aracın genlerindeki yol tutuşu kaybetmesi, bu boşluğun ESP ile doldurulması. Araç ESP sayesinde çizgisinde kalıyor diyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Şimdi, Önder Özcan yazdı:

Konuştum, gömdüğü yol tutuş değil tam olarak, bağımsız arka süspansiyondan torsiyonlu sisteme geçilmesi sonucu aracın genlerindeki yol tutuşu kaybetmesi, bu boşluğun ESP ile doldurulması. Araç ESP sayesinde çizgisinde kalıyor diyor.

çamurlu lastikle yoldan çıkamadık biz de.. ama yola çıkmadan lastik havalarını kontrol etmiş mi? sorsana?

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Moose testlerine baktım, yine salmıyor ama F3,5 kadar yüksek süratlede dönmüyordu. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
26 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

çamurlu lastikle yoldan çıkamadık biz de.. ama yola çıkmadan lastik havalarını kontrol etmiş mi? sorsana?

Yarın sorarım, geç oldu şimdi.

Videoda 5.27 de virajda kopartıyor arkayı. Lastik havalarına herkes bakmalı mıydı? Sen bakıp kendin mi ayarladın?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
23 saat önce, Hakan Gürsu yazdı:

Çok ağır bi makyaj lazım, bu tipin düzelmesi için. 

ı ıhh rüküş olur o zamanda, almıyım ben :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...