İçeriğe Yönlendir

Renault Port Uygulaması

Cihat Küçükay

Recommended Posts

Cihat Küçükay

Hiç kullanan var mı bilmiyorum ama ben yeni gördüm ve hoşuma gitti. Renault Port uygulaması aracınızın bilgilerine ulaşabileceğiniz pratik bir yazılım. Detaylı anlatım aşağıdaki videoda var.

Renault Port Video

Ayrıca android telefonu olanlar için aşağıdaki linkten program indirilebilir.

Android

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
12 dakika önce, Cihat Küçükay yazdı:

Hiç kullanan var mı bilmiyorum ama ben yeni gördüm ve hoşuma gitti. Renault Port uygulaması aracınızın bilgilerine ulaşabileceğiniz pratik bir yazılım. Detaylı anlatım aşağıdaki videoda var.

Renault Port Video

Android

Aracın bize ait olduğu nasıl doğrulanıyor acaba. Plakaya göre mi çalışıyor sistem. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Aracın bize ait olduğu nasıl doğrulanıyor acaba. Plakaya göre mi çalışıyor sistem. 
Şase ve motor numarası baz alınıyor. Buna bağlı plaka geliyor.
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben dün keşfettim güzel uygulama. Kangoo yu da fluence ı da ekledim.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Araç sorgularken de işe yarar mı ?
Servis kayıtlarına ulaşılabilir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Servis kayıtları çıkıyor en güzel özelliği de bu bence

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Tüm kayıtlar çıkıyor, hasar, bakım, garanti işlemlerinin tamamı görünüyor. Yapılan işlemin detayı, kullanılan malzemeye kadar görülüyor. KM ve Tarih bilgisi de var... Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. 

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
8 saat önce, Ramazan Turan yazdı:

Tüm kayıtlar çıkıyor, hasar, bakım, garanti işlemlerinin tamamı görünüyor. Yapılan işlemin detayı, kullanılan malzemeye kadar görülüyor. KM ve Tarih bilgisi de var... Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. 

yakında erişime kapatılır ozaman, sbm ne kazanacak yoksa bakın görün demedi demeyin :) devlet vatandaşın cebindekini nasıl gasp ederim die harıl harıl çalışıyor saolsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Mesut Eyibil yazdı:

yakında erişime kapatılır ozaman, sbm ne kazanacak yoksa bakın görün demedi demeyin :) devlet vatandaşın cebindekini nasıl gasp ederim die harıl harıl çalışıyor saolsun.

Bizim yetkileri de bu sebeple kapattılar. 

Bir çok şeyi göremiyor, gördüğümüzü de kısıtlı olarak birden fazla parametre ile görüyoruz.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
7 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bizim yetkileri de bu sebeple kapattılar. 

Bir çok şeyi göremiyor, gördüğümüzü de kısıtlı olarak birden fazla parametre ile görüyoruz.. 

aynen abi bilmezmiyim ya önceden sigortacı tanıdığın varsa araç almaktan korkmazdın,neyi var neyi yok söylerlerdi şimdi o da kalmadı dediğin gibi.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 14.11.2018 at 17:21, Cihat Küçükay yazdı:

Renault Port Video

Android

Teşekkürler Cihat bey. Bugün bende indirip denedim. Tüm servis geçmişi, trafiğe çıkış tarihi, teyp kodu, hepsini verdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...