İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araç Tavsiyesi

Serkan Caner

Recommended Posts

Serkan Caner

Arkadaslar

Benzinli veya dizel otomatik hb arac almayi dusunuyorum.butcem max. 90.000tl.Beni uzmeyecek nasil bir arac almam lazim.

Aklimda citroen c3 1.6 vti otomatik var benzinli.kimi arkadaslar yorumlarda alinmaz diyor kimi cok guzel oldugunu belirtiyor.cok kararsiz kaldim.

Su anda clio kullaniyorum dizel manuel.memnunum ama esimde kullanmasi icin otomatik almak istiyorum.

Bana bu konuda yardimci olurmusunuz.

Yorum bağlantısı
Serkan Caner
5 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

otomatik i20 bakın

i20 yol sesini iceri verdigini ve 4 ileri otomatik oldugundan cok fazla yaktigini okudum.yaniliyorsam i20 yi degerlendirebilirim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

her fgüzelin bir kusuru olur, gülün dikeni gibi. 4/5/6/7 vites sayısı da maalesef piyasasnı anlamadığı bir konu yine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Astra J 1.4T otomatik. Bu paraya cosmosu bile alinir. Hatta 1.6 136hp dizeli bile alinir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur

2. el alınacak ise 90 bin e, bmw alırdım. tek kapı da olur 3.18 ci bile alınır rahatça

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serkan Caner
(düzenlendi)

7 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

2. el alınacak ise 90 bin e, bmw alırdım. tek kapı da olur 3.18 ci bile alınır rahatça

Caglar bey ilginiz icin tesekkurler.sifir almayi dusunuyorum. I20 icin bayiyi aradim.dizel otomatik olmadigini benzinli 1.4 4 ileri paketinse 100.000tl oldugunu belirtti.

tarihinde Serkan Caner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sifir alinacagini belirtmemissiniz :) Konuyu duzenlerseniz sifir arac tavsiyesi diye. Onda gore forumdaşlar tavsiyede bulunacaklardir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

90 bine sifir olarak egea alinir. corolla alinir ama full kasasi olmaz.

ikinci el olarak ta  temiz bi leon derim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
35 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

abi eşimde kullanacak dediği için a3 önerdim alternatifler artırılabilir. 

Yorum bağlantısı
Serkan Caner

Fiat egea 1.6 bezinli otomatigi 95.000tl ye bayi verebilecegini belirtti.sizce ideal aracmidir.

Citroen c3 1.6 benzinli otomatik yerine fiat egea 1.6 benzinli otomatik tercih edebilirmiyim

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Bu kadar param olsa ikinci el temiz  2013-2014  model 30-50000 km seviyesinde bir KUGA alır, Sıvı lpg uygulatır her türlü  araç arayışıma son verirdim. :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

308 bakındizel otomatik 2015 flan en dolusundan

otomatiği tork konvertörlü 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
16 saat önce, Serkan Caner yazdı:

Fiat egea 1.6 bezinli otomatigi 95.000tl ye bayi verebilecegini belirtti.sizce ideal aracmidir.

Citroen c3 1.6 benzinli otomatik yerine fiat egea 1.6 benzinli otomatik tercih edebilirmiyim

2.el düşünmüyorum demişsiniz gerçi de, benzinli otomatik egea yerine çok daha ucuza bilindik dizel otomatik egea düşünürsünüz belki de😉

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-fiat-egea-1-6-multijet-comfort/sahibinden-1-6-dizel-otomatik-firsat-araci/10132452

Yorum bağlantısı
Serkan Caner
18 dakika önce, Ahmet Çankaya yazdı:

2.el düşünmüyorum demişsiniz gerçi de, benzinli otomatik egea yerine çok daha ucuza bilindik dizel otomatik egea düşünürsünüz belki de😉

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-fiat-egea-1-6-multijet-comfort/sahibinden-1-6-dizel-otomatik-firsat-araci/10132452

Tesekkur ederim tavsiyeniz icin. Bu gidisle arac alamayacagim gibi. Almisken sifir alayim diye dusunuyordum. Tam araci buldum diyorum sifir faiz kredisi yok. Baska araca bakiyorum yorumlar iç açici degil.iyi bir sey icinde 90 degil 110 bin tl nin uzerine cikmak gerekir.oda imkansiz.ikinci el mevcut aracim var.hem model hemde otomatik alayim esimde kullanir dusuncesindeydim.

Bence bir sey almayip mart nisan gibi elimdeki araci satip almak daha mantikli gibi

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
39 dakika önce, Serkan Caner yazdı:

Tesekkur ederim tavsiyeniz icin. Bu gidisle arac alamayacagim gibi. Almisken sifir alayim diye dusunuyordum. Tam araci buldum diyorum sifir faiz kredisi yok. Baska araca bakiyorum yorumlar iç açici degil.iyi bir sey icinde 90 degil 110 bin tl nin uzerine cikmak gerekir.oda imkansiz.ikinci el mevcut aracim var.hem model hemde otomatik alayim esimde kullanir dusuncesindeydim.

Bence bir sey almayip mart nisan gibi elimdeki araci satip almak daha mantikli gibi

iyi bir araç göreceli kavram. bende passat veya quasqai düşünüyorum ama 2.elde bile fiyat 130 üstünde...

egea da 1,6 mjet dizel otomatik olarak fiyatına göre iyi bir araç. düşünürseniz fiyatta foruma özel bir fiyat yapacağım😃 

ancak 100 civarına temiz 2. el 1.2 benzinli otomatik qusqai de bulunabiliyor. bilginize... 

Yorum bağlantısı
Serkan Caner
56 dakika önce, Ahmet Çankaya yazdı:

iyi bir araç göreceli kavram. bende passat veya quasqai düşünüyorum ama 2.elde bile fiyat 130 üstünde...

egea da 1,6 mjet dizel otomatik olarak fiyatına göre iyi bir araç. düşünürseniz fiyatta foruma özel bir fiyat yapacağım😃 

ancak 100 civarına temiz 2. el 1.2 benzinli otomatik qusqai de bulunabiliyor. bilginize... 

Mehmet Bey max 95bin tl ye alinabilecek en iyi arac olarak dusunebiliriz. Sifir otomatik 2017 model de olabilir.eşim citroen c3 1.6 aat otomatik benzinli modelini begendi. Ben performansindan supheliyim. Almisken en iyisini alayim diyorum beni uzmeyen. Su anda manuel clio full model dizel kullaniyorum. Elimdeki guzel aractan olup birde bosuna para vermemek pesindeyim.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

C3 satarken zarar ettirebilir sanıyorum. Bu arada c3 düz vitesi 90 hp, otomatik olanı 120 hp. 120 hp otomatik olanı performans olarak üzmez sizi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
39 dakika önce, Serkan Caner yazdı:

Mehmet Bey max 95bin tl ye alinabilecek en iyi arac olarak dusunebiliriz. Sifir otomatik 2017 model de olabilir.eşim citroen c3 1.6 aat otomatik benzinli modelini begendi. Ben performansindan supheliyim. Almisken en iyisini alayim diyorum beni uzmeyen. Su anda manuel clio full model dizel kullaniyorum. Elimdeki guzel aractan olup birde bosuna para vermemek pesindeyim.

performans beklentiniz varsa c3, fiesta, polo vs. tüm B sınıfı benzinli otomatiklerde performans kaybı özellikle rampalarda yaşarsınız..

bunun için dizel otomatik almanız lazım...

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

sıfırdan ziyade 2.sıfıra yakın araç almak daha mantıklı bence. Wv polo 1.2 tsi dsg lounge paket bakabilirsiniz. 1.0 tsi comfortine ya da highline bakabilirsiniz 2.el olarak ama tercih meselesi. 

Yorum bağlantısı
Serkan Caner

Arkadaslar ilginiz icin tesekkur ederim. Izlenimlerimi paylasayim.

Yuzde sifir faiz le 12 ay kredi deniliyor.5000tl katilim parasi isteniyor. 

Sitelerdeki fiyatlar gercekci degil.ariyorum fiyatlarin boyle.o nakit alirsaniz hurda arac getirirseniz stok araclarinda gecerli deniliyor. Varmi yok.ayni aracin yeni urerimi var 105bin tl.

35.000 krediye 55bin geri odeme varsa arac almak mantikli degil.

10bin tl kredi ile arac almak bile zarardir.

Arac alacak arkadas once cebindekine bakmali.krediye bulasmamali.

Sonra aractan beklentisinin ne oldugunu belirlemeli.yakit tasarim motor mtv ikinci el piyasasi.servis ucretleri ve yillik kac km yaptigi.

Sonra aracla test surusu yapmali.

3 5 bayiden telden nakit fiyat almali.

Sonra masa basinda anlasip aracini almasi ve artik aracla ilgili kotu yanlarini dusunmemesi gerekir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...