İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araç Tavsiyesi

Serkan Caner

Recommended Posts

Serkan Caner
3 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

230bin Tl0395492ce980a70664a967de46b1cbec.jpg

Aracin fiyati 230bin tl. Bayiden şöyle bir teklif gelmistir.hurda araciniz varsa 222 bin e alabilirsiniz.230bin tl lik araci inceleyenin hurda araci olabilir mi?

Birde arkadaslar hurda arac indirimi 2019 un sonuna kadar mi? Bu yapilan kdv otv indirimi ne oluyor?. Son 40 gun gibi reklamlar yapiliyor.1 ocakta arac fiyatlari ne olacaktir?.kdv otv indirimi olmayacak mi?

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bakın Ocak 2019 da 2018 model araçlar ellerinde kalacak. 2018 araçlar için 2019 da ne kampanyalar yapacaklar. Otomobil firmaları hükümetle anlaşacaklar ve ÖTV indirimi 2019 da da devam edecek görürsünüz arkadaşlar. Sıfır araç alacak araçlar 2019 beklesin. Ellerinde kalan 2018 model araçları eninde sonunda satmak zorundalar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Caner
Bir saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Bakın Ocak 2019 da 2018 model araçlar ellerinde kalacak. 2018 araçlar için 2019 da ne kampanyalar yapacaklar. Otomobil firmaları hükümetle anlaşacaklar ve ÖTV indirimi 2019 da da devam edecek görürsünüz arkadaşlar. Sıfır araç alacak araçlar 2019 beklesin. Ellerinde kalan 2018 model araçları eninde sonunda satmak zorundalar.

Arda Bey. Katiliyorum. Ayni sekilde olacagini dusunuyorum. Aralik ayinda bile bir indirim daha olacagini dusunuyorum.hic olmazsa gercekten sifir faiz ile kredi olanagi eski aracini getir 10bin extralar simdi al 2019 martta ode gibi kampanyalar olacak.cunku satilmayan her arac zarardir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
7 saat önce, Serkan Caner yazdı:

Aracin fiyati 230bin tl. Bayiden şöyle bir teklif gelmistir.hurda araciniz varsa 222 bin e alabilirsiniz.230bin tl lik araci inceleyenin hurda araci olabilir mi?

çok iyiydi :rofl: :good1:

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçen arkadaş 1 TSI DSG Fabia aldı 84 e, gören başka bir arkadaş da niyetlendi ama makyajsız kalmamış, makyajlı da anlamsız pahalı diye 17 binde 2017 model aldı 73e.

İ20 ile arasında kalmıştı ama 13. kusur 0-100 ve yüksek tüketim ile tüple uğraşmak yerine Fabia yi seçti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...