İçeriğe Yönlendir

Hortum Girişli Kısa Saplı El Fırçası?

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Yıllar önce 50 cm sapı olan badana fırçası gibi değil de yan saç fırçası gibi olup sapın dibinden de hortum girişli güzel bir fırça almıştım. Fırça boyu 20-25 cm oval idi..

sap da kendi plastiğindendi.. 

gören duyan?

Buna benzer https://m.turkish.alibaba.com/p-detail/automobile-detail-car-cleaning-brush-products-60439556902.html?subject=automobile--detail--car--cleaning--brush--products&detailId=60439556902&language=turkish&redirect=1

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
8 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Tabi

kargo parası öderseniz takipli kargoda  maksimum 2 hafta da gelir

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Aliexpresden jel almıştım motor selesi için.10 günde geldi.İstanbula daha erken gelir.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
10 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Yıllar önce 50 cm sapı olan badana fırçası gibi değil de yan saç fırçası gibi olup sapın dibinden de hortum girişli güzel bir fırça almıştım. Fırça boyu 20-25 cm oval idi..

https://www.hepsiburada.com/transformacion-hortum-girisli-oto-yikama-sunger-firca-96s012484-pm-otm96s012484 bu nasıl hocam?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Tam olarak nerede kullanacaksınız hocam, jant yıkama gibi mi ? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
2 saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

Tam olarak nerede kullanacaksınız hocam, jant yıkama gibi mi ? 

yook normal fırça. Ülkede arabasını kendi yıkayan sadece sanırım servis şöförleri.. :)

Uzun saplı fırçalar araç yıkamak için mi yoksa yer süpürmek için mi üretimde farketmeyen fırçalar ve araçta taşıyamıyorsun. Bunu araçta taşıyabilirsin. Sünger yerine..

Diğer önerilen KARCHER basınçlı yıkama için. Normal hortumla işe yaramaz ve zaten bir ürünün yedek parçası fiyatına satılıyordur.

Bunların niye olmadığı aslında enteresan konu. 

Kimler arabasını kendi yıkıyor diye bir anket mi açmalı? ve nasıl yıkıyor.

3 saat önce, Cem Işık yazdı:

evet bu gibi. bunun fırçası süngeri nisbeten küçük gerçi. Az daha büyük olaydı güzel. Belki yakından daha güzeldir. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

aracı petrolde tazikli su makinesi ile yakamıyormuyuz.

fırça orada kullanmak içinmi ?

normal çeşmeye hortum bağlayıp tonlarca su harcayarak inşallah yıkayan yoktur hala...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Cesmeyi az acabilirsin. Petrolde tazyikli suyla yikamak ucretli ve detay olmuyor. Burda hafif su ve firca etken. Kazima deterjani yok.

petroldeki elemana kopuk elini yakiyor mu defim evet dedi. Benim ev mussit kendim yikiyorum musait oldukca.

5 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Çeşme hortumuyla oluyor hocam niye olmasın ki?

O zaman da tazyikli su ile olmaz. Meme yok mu onda? Yoksa nasil karcher?

Ben hafif su tutuyorum sonra bi kova sunger sonra bi daha tutuyorum. Bazen ise sadece tek kova.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
9 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

yook normal fırça. Ülkede arabasını kendi yıkayan sadece sanırım servis şöförleri.. :)

kimler arabasını kendi yıkıyor diye bir anket mi açmalı? ve nasıl yıkıyor.

Mehmet hocam acalim bir konu.. nolacak elimize mi yapisacak 😁

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Cesmeyi az acabilirsin. Petrolde tazyikli suyla yikamak ucretli ve detay olmuyor. Burda hafif su ve firca etken. Kazima deterjani yok.

petroldeki elemana kopuk elini yakiyor mu defim evet dedi. Benim ev mussit kendim yikiyorum musait oldukca.

O zaman da tazyikli su ile olmaz. Meme yok mu onda? Yoksa nasil karcher?

Ben hafif su tutuyorum sonra bi kova sunger sonra bi daha tutuyorum. Bazen ise sadece tek kova.

Hocam fırçalarda meme yok, meme olmadığı için çıkış basıncı düşüyor, basınç düşünce makine su ile deterjanı birleştirip gönderiyor.

Fırçayı çıkarıp namluyu (nozul) takınca çıkış basıncı yükseliyor, basınç yükselince deterjan kesiliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...