İçeriğe Yönlendir

Gösterge Camı Çizikleri

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Arkadaşlar aracımın kilometre gösterge camında çizikler var.Mika benzeri pilastik.Bunun üzerindeki çizikleri nasıl giderebilirim?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

plastix ten sonra CD/DVD disk yüzeyini onarmaya yarayan ciladan lazım. plastik optik yüzey parlatmada kullanılıyor. özel bir tür polimer cilası.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bende bu konuda muzdaribim. Plastix cozum olacaktir. ama bende daha yapamadim. yaza dogru yapilacaklar listesinde duruyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
3 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

PlastX çok güzel alıyor o çizikleri

3 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

plastix ten sonra CD/DVD disk yüzeyini onarmaya yarayan ciladan lazım. plastik optik yüzey parlatmada kullanılıyor. özel bir tür polimer cilası.

1 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Plastix

49 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Bende bu konuda muzdaribim. Plastix cozum olacaktir. ama bende daha yapamadim. yaza dogru yapilacaklar listesinde duruyor.

Teşekür ederim arkadaşlar.Az önce sipariş verdim.Uygulamadan sonra sonuçları ayrı bir başlıkda resimlerle paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
18 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Teşekür ederim arkadaşlar.Az önce sipariş verdim.Uygulamadan sonra sonuçları ayrı bir başlıkda resimlerle paylaşacağım.

Benzer sıkıntı ben de de var. Bekliyoruz...

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Arkdaşlar göstergeleri sökün yollayın hepinizinkini yapayım ücrete gerek yok :) elle olacak iş değil autotriz nano polisher kit 2.0 yada rupes ibrid olması gerekir elinizde.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Arkdaşlar göstergeleri sökün yollayın hepinizinkini yapayım ücrete gerek yok :) elle olacak iş değil autotriz nano polisher kit 2.0 yada rupes ibrid olması gerekir elinizde.

offf teklife bakarmisiniz? 

Ben önden 1-2 numarayi alabilirmiyim?

Gam kenarini sevmiyorum da 😁

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Nolcak yahu :) dijital klimayı ekliyorum konusu vardı resmini bulayım isteyen yollasın ancak aranızda anlaşıp toplu yollayın [emoji23]

offf teklife bakarmisiniz? 
Ben önden 1-2 numarayi alabilirmiyim?
Gam kenarini sevmiyorum da [emoji16]

Bu şekil dijital klimayı söken arkadaşlarada yardımcı olayım 10 kişi olacak şekilde malum 1 günümü alır en az c4750f07a2bf407e18b2a9d070949463.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
1 saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Dramel var o olmazmı?Ağır devirde yapsam?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Dramel var o olmazmı?Ağır devirde yapsam?
Tecrübeniz varsa yapabilirsiniz mazeme çok hassas
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
13 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Sanki göstergelere bakıyorsun da :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...