İçeriğe Yönlendir

Opel Astra Edition Paket Sis Farı

Orhan Çolak

Recommended Posts

Orhan Çolak

Arkadaşlar, abiler öncelikle hepinize merhaba. Aranıza yeni katıldım 2014 model opel astra edition paket aracıma sis farı montajı yaptım fakat şuan üzerinde bulunan sis düğmesini kullanmam mümkün mü? Kullanabilirsem de soket numarası vs görüntü olarak yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Arkadaşlar, abiler öncelikle hepinize merhaba. Aranıza yeni katıldım 2014 model opel astra edition paket aracıma sis farı montajı yaptım fakat şuan üzerinde bulunan sis düğmesini kullanmam mümkün mü? Kullanabilirsem de soket numarası vs görüntü olarak yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Ben orijinal on sisli far anahtar aldim far sensoru taktigim icin ama olmadi sis olayini yapamadim. Canbus uzerinden calisiyor ve sigorta uzerinde de bcm den gelen hat yok. Ne kadar aradim taradimsa da bulamadim.

Arka sisle baglantili calismasinida istemiyorum. Mecburen harici anahtar olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
[mention=76937]Metin Akbal[/mention] da var ayni aractan. Yardimci olacaktir.

Gec kaldin [emoji16] Yukari bak.
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
Bir saat önce, Metin Akbal yazdı:

Gec kaldin emoji16.png Yukari bak.

yok sen gec kaldin. ben yazarken arada alisveris yapiyordum kaydet butonuna gec basmisim.

Kocaman etiketledim seni gormuyonnu 😁

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Çolak

Metin abi şuan harici anahtar ile kullanıyorum acaba dedim kendi düğmesini kullanabilir miyim ama daha öncede çok araştırdım bi türlü bulamadım  😀

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Metin abi şuan harici anahtar ile kullanıyorum acaba dedim kendi düğmesini kullanabilir miyim ama daha öncede çok araştırdım bi türlü bulamadım  [emoji3]
Insignianin falan hep baktim. BCM yi yakmayi goze alamadim [emoji16]
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Opeller genetiği itibariyle dışaridan mudahaleleri pek sevmiyor.

İc lamba degisiminde bile ürkek ceylan misali korumaya aliyor kapatiyor sagi solu.Bahsettiginiz olaylar basit aslinda, ama opel olunca iki defa dusunduruyor.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Opeller genetiği itibariyle dışaridan mudahaleleri pek sevmiyor.
İc lamba degisiminde bile ürkek ceylan misali korumaya aliyor kapatiyor sagi solu.Bahsettiginiz olaylar basit aslinda, ama opel olunca iki defa dusunduruyor.

Arka kapiya hoparlor takiyodum sigorta atti nasil olduysa arka kapilarin elektrigi komple gittk camlar kapanmadi kapi kilidi sikinti oldu [emoji16]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Metin Akbal yazdı:

Arka kapiya hoparlor takiyodum sigorta atti nasil olduysa arka kapilarin elektrigi komple gittk camlar kapanmadi kapi kilidi sikinti oldu emoji16.png

Cakmakligin ışığı yanmiyor birkac gundur, tum cesaretimi toplayip mudahale edecegim 😁

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Cakmakligin ışığı yanmiyor birkac gundur, tum cesaretimi toplayip mudahale edecegim [emoji16]
kirilan bizden degildir [emoji16]
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Aracım opel.Michelin marka lastik şişirici var.Lastikleri şişirecektim.Aracı çalıştırdım.Çakmaklığa taktım.Lastiği şişirmeye başlamıştı ki sigorta attı.Aynı amperli olmak üzere sigortayı değiştirdim.Daha önceki araçlarımda olmamıştı.Dediğiniz gibi biraz nazik araba.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...