İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam Mondeo MK4

Sadik Yıldiz

Recommended Posts

Sadik Yıldiz

5 sene kullandığım 99 model Civic 1.6 ies aracımı sattıktan sonra, f/p oranı bana göre en yüksek olan araçlardan 2011 Mondeo 2.0 tdci alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Aracımın ufak tefek eksikleri olsa da detaylı fotoğraflarını ilerleyen zamanda sizlerle paylaşmak isterim.

0RblJo.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Kullanımı çok zevkli bir araçtır. Hayırlı uğurlu olsun hocam..

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Orijinal Selective jant bulunur, güzel bir lastik takımı, on numara bir seramik uygulaması :) Çiçek gibi olur.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Hayırlı uğurlu olsun az sabır az takiple selective jantı bulmanızı tavsiye ederim çok daha yakışıklı olacak araba

maşallah tekrardan

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
9 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

:nazar: jantlar albenili

ama küçük kalmış,

hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın

Edit : Harf hatası

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Kazasız belasız ve cezasız kullanmanız dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sadik Yıldiz

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Jant konusunda selective jant bende çok istiyorum. Üzerinde König n-710 jant ve 235*40*18 lastik kombinasyonu bulunmaktadır. Fakat bana da baktığım zaman jantlar küçük görünüyor.Galiba daha büyük bir jant ile konforun tamamen törpüleneceğini düşünüyorum. Jantları boyaya vermiştim, sıcak sıcak resmini usta gönderdi : ) . Aracın üzerinde yaklaşık 1 sene önce yapılan seramik kaplama bulunuyor. İşlemler tamamlandıktan sonra detaylı fotoğrafları tekrar sizlerle paylaşmak istiyorum.

0RbGn8.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Füme benim de en çok sevdiğim renk benim focus da füme. Çok güzel araç ama kullanmak hiç nasip olmadı. Gördüğüm zaman geçene kadar bakarım :-) .

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Civic 'den sonra Mondeo, kara trenden sonra boing gibidir :D 

Kazasız belasız, güzel günlerde kullanın.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

maşallah kazasız belasız cezasız  hayırlı olsun ...

Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

Hoşgeldiniz, hayırlı olsun, güle güle kullanın. Ankara'da 15-20 mondeo sever genellikle oturup çay içer, istişare yaparız, beyin fırtınası yapar çay sohbet ederiz :) Sizi de aramızda görmek isteriz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

hayırlı olsun jantlar için arac az inse jantlar kücük görünmez herhalde.

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Aracınız hayırlı olsun. Güle gule binin. Jantlar konusunda bende diğer arkadaşlarıma katılıyorum. Maddiyat elverirse değiştirebilirseniz süper olur.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Güle güle kullanın, yay takılırsa jant değişimine gerek kalmayabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...