İçeriğe Yönlendir

Focus II - Beygir Gücü

Bedirhan Ermiş

Recommended Posts

Bedirhan Ermiş

İyi günler ford focus 2006 model trend sahibiyiz arabanın ruhsatts motor gücüne 100kv yazıyır yaklaşık 134 bg ediyor arkadaşımda var 115 bg lik onda 85 kv yazıyor doğruluk oranı varmıdır

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Yanlış yazılmıştır. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Bir saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Yanlış yazılmıştır. 

+1

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Sizinki 100 bg liktir, 100 hp yazacağına 100 kw yazmışlardır. (zaten hp yazmıyor ruhsatlarda kw yazıyor. Yazmak için baktığı yerde hp cinsinden yazıyordu ise...)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

zaten hp yazmıyor ruhsatlarda kw yazıyor. Yazmak için baktığı yerde hp cinsinden yazıyordu ise.

aslında anladım ama konuyu bilmeden de anlar mıyım diye bakınca yine de anladım gibi aslında

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

aslında anladım ama konuyu bilmeden de anlar mıyım diye bakınca yine de anladım gibi aslında

Haklısınız bayım :) o zaman ufak bir düzeltme yapayım.

" Sizinki 100 hp liktir, 100 hp yazacağına 100 kw yazmışlardır. (Zaten ruhsatlarda hp cinsi değil, kw yazıyor. Memurun ruhsatı doldurmak için baktığı yerde hp cinsinden yazıyordu ise, bu durum karışıklığa sebep olmuş olabilir.) "

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Zaten ruhsatlarda hp cinsi değil, kw yazıyor. Memurun ruhsatı doldurmak için baktığı yerde hp cinsinden yazıyordu ise,

zaten kw cinsi ise memur nerenin cinsine bakmıştır bu olacak işmidir, hp ye yazık etmek değilmidir de nedir

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Ünal

2005 mayıs ayında babama aldığımız focus 2 trend araba ruhsatında 100 kw yazıyordu. biz ankaradan almıştık arabayı başer oto dan sizin aracın trafiğe kayıtlı olduğu ilk il ankara ise o senelerde görevli memur hatasından kaynaklı olabilir :)

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Otomatiklerin her donanımı 100 beygir, ghia ile trend arasında motor farkı var mı bilmiyorum ama ghiaların 115 beygir olduğunu biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

zaten kw cinsi ise memur nerenin cinsine bakmıştır bu olacak işmidir, hp ye yazık etmek değilmidir de nedir

Sahiden ya, bu kw belasını kim sardıysa başımıza :angry: Hp, hp işte. Alışıldık, bilindik.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Sahiden ya, bu kw belasını kim sardıysa başımıza :angry: Hp, hp işte. Alışıldık, bilindik.

ps de var o ne oluyor abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

İyi joule e cevirip yazmamis😁

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bedirhan Ermiş

Araba ilk sahibinden bize geçti kayseri çıkışlı 11 yıllık metinler bakkım geçmişi metinlere bi danışayımmı sizce

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
6 dakika önce, Bedirhan Ermiş yazdı:

Araba ilk sahibinden bize geçti kayseri çıkışlı 11 yıllık metinler bakkım geçmişi metinlere bi danışayımmı sizce

gerek yok bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...