İçeriğe Yönlendir

2005 A3 Sportback Ambition 1.6 6 İleri Tam Otomatik

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Emin Önal
On 21.11.2018 at 08:40, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

@Emin Önal yetiş bak adam soru soruyor :) gel cevapla 

Hala almamış mı ?

On 21.11.2018 at 09:01, Servet Aydın yazdı:

Emin çoktan soruyu almış cevabı vermiştir, Tüfekçi daha fazla bilgi peşinde :)

😂

Tam 2 sene oldu 2008 1.6 hitleri alalı. 77bin km.idi şimdi 134bin oldu.

Ne motor ne şanzuman ne de lpg ile ilgili en ufak bir sıkıntım yok.

Mustafa'ya da söyledim. Geçmişine bakılır, sorunu yoksa gönül rahatlığı ile binilecek taş gibi araba.

Hepiniz biliyorsunuz zaten yazmışsınız, görüntü model yılına rağmen o kadar eski durmuyor.

Güvenlik hissi ve sürüş konforu bu paralara alınabilecek çoğu araçtan kat kat üstün.

Mustafa'nın bu kadar araştırması bu model hakkında geçmişte kurduğu bir cümle ve kafasında oluşan yanlış algı 😂

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
45 dakika önce, Emin Önal yazdı:

Ne çok km yapmışsın.. 

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Bende 8 sene 1.6 Hitler kullandim. Çok sağlam ve LPG uyumu çok iyi. Ama performans 16 valf motorlara göre bir tık zevksiz bence. Bu piyasada 50 bin civarı çok rahat eder. Hala güzel görünüyor. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
49 dakika önce, Emin Önal yazdı:

Hala almamış mı ?

😂

Ne motor ne şanzuman ne de lpg ile ilgili en ufak bir sıkıntım yok.

Mustafa'ya da söyledim. Geçmişine bakılır, sorunu yoksa gönül rahatlığı ile binilecek taş gibi araba.

Hepiniz biliyorsunuz zaten yazmışsınız, görüntü model yılına rağmen o kadar eski durmuyor.

Güvenlik hissi ve sürüş konforu bu paralara alınabilecek çoğu araçtan kat kat üstün.

Mustafa'nın bu kadar araştırması bu model hakkında geçmişte kurduğu bir cümle ve kafasında oluşan yanlış algı 😂

Ben binmicem pek, anlaşırsak cumartesi takasla gelecek işte. Hani dertli alınamayan bişi ise boşa ihale sahibi olmayayım diye sorduruyom. :p bide hemen sat fiyatı 3 5 belli mi diye :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
33 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Ben binmicem pek, anlaşırsak cumartesi takasla gelecek işte. Hani dertli alınamayan bişi ise boşa ihale sahibi olmayayım diye sorduruyom. :p bide hemen sat fiyatı 3 5 belli mi diye :)

Mustafa o önde bulunan 4 tane halka üzerinde durduğu sürece piyasa ederi üzerinden satışa koyduğunun ikinci günü çoktan satmış olabilirsin o aracı.

ne sandın sen bunu fransızların tutulmayan tipsiz arabaları ile karıştırma :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mustafa o önde bulunan 4 tane halka üzerinde durduğu sürece piyasa ederi üzerinden satışa koyduğunun ikinci günü çoktan satmış olabilirsin o aracı.
ne sandın sen bunu fransızların tutulmayan tipsiz arabaları ile karıştırma [emoji4] 
Galerinin bana verdiği fiyat çok komik geldi bir kaç yere daha sorucam
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:
2 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:
ne sandın sen bunu fransızların tutulmayan tipsiz arabaları ile karıştırma emoji4.png 

Galerinin bana verdiği fiyat çok komik geldi bir kaç yere daha sorucam

Mustafa şimdi genelleme yapmak istemem galericiler için ancak alırken verdikleri fiyat genelde düşük olur, onları baz alma bence çünkü onların hesabı farklıdır. 

şu kadar para bağlayacağım şu zamanda satılacak satılmazsa arada kelepir düşecek araba alamayacak, dükkan kirası, işçi parası gittisi geldisi vergisi o yüzden genelde alırken çok ucuz alıp sonra kolay satma peşindeler. yüksek fiyattan satarsa kar iyi olur yok satılmadı fiyatı düşürüp nakde çevirmek kolay olur.

onların araca önerdiği parayı

(alırken kaça alıyor + satarken aynı arabayı kaça satıyor)/2 = sonuç aracın piyasa değeri olarak görebilirsin. :) 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Önal
7 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ne çok km yapmışsın.. 

1.5 senesi sadece ev iş günlük yaklaşık 100km idi abi. 😕

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:
2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:
satılık mı?

Bi arkadaş mı soruyor

takas ta olabilir

edit: arkadaş sıfır aldı %30 siyahi cuma indirimi varmış

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
takas ta olabilir
edit: arkadaş sıfır aldı %30 siyahi cuma indirimi varmış
O arkadaş sonunda aldı mı hani 35 i olan

Takas 124 kasa e280 e320 olursa olur

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

O arkadaş sonunda aldı mı hani 35 i olan

Takas 124 kasa e280 e320 olursa olur

35 olan ne kadar çok arkadaş var :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...