İçeriğe Yönlendir

Citroen C3 Yorum

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu
(düzenlendi)

Kız kardeşime araba almaya niyetlendik citroen c3 istiyor avantajları ve dezavantajları nedir otomatik mi düz vites mi alınmalıdır. Hangi donanım seçeneği alınmalıdır. Bütçemiz 28-35 bin arası yardımlarınızı ve değerli yorumlarınızı bekliyorum.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
harf hatalari
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

bayanlarin kullanabilecegi guzel araclardan biridir. iyi bakilmali temiz bakimli arac ise olabilir.yakit konusunda bayagi cimri oldugunu biliyorum.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Düz kullanabiliyorsa düz tavsiye ederim, dizel motorları Ford ile ortak olan psa motor, parçalar zebil gibi, yakıt az.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Haftalardır 2000 polo ve c3 arasında gidip geliyorum, bol boyalı ucuza denk getirsem alıcam bir tane. Yakıt konusunda çok az yaktığını söylüyor kullanıcılar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Osman Ozcan

2011 Model 1.4 HDi Attraction kullanmış biri olarak
halefi olan C4 Picassonun bile bazı özelliklerini arattığını düşünüyorum.
Bagaj gereği olmadığına göre yokuşlarda ve şehirler arası seyirde de memnun etsin isteniyorsa 1.6 tercih edilmeli
Donanım seçeneğinin Exclusive veya Confort olması gereğini söylemeye gerek duymadım.
Çakma modifiye yapılmamış olması tercih sebebi olmalı
Kullanım zorluğu olmayacaksa manuel şanzıman ...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Diğer modellere göre  iç kısım daha hızlı deforme oluyor gibi geldi bana citroen için

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
11 saat önce, Mustafa Şahin2 yazdı:

Haftalardır 2000 polo ve c3 arasında gidip geliyorum, bol boyalı ucuza denk getirsem alıcam bir tane. Yakıt konusunda çok az yaktığını söylüyor kullanıcılar.

Az yakdıgı konusunda beklentınız nedır lıtre olarak  uzun yolmu kısa mesefemı kulanacaksınız yakıt degerleri cok degsıken 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

ben c2 araştırmıştım ve aracın her yeri elektronik çakmaklık bile beyine bağlıymış vs araştırma sonucu uzak durdum ama bilmiyorum iyi mi yaptım..

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
17 saat önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Kız kardeşime araba almaya niyetlendik citroen c3 istiyor avantajları ve dezavantajları nedir otomatik mi düz vites mi alınmalıdır. Hangi donanım seçeneği alınmalıdır. Bütçemiz 28-35 bin arası yardımlarınızı ve değerli yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-daihatsu-sirion-1-3/sahibinden-daihatsu-sirion-1-3-2005-model/10247426

japon otomatik sorunsuzluğu düşünürseniz...

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...