İçeriğe Yönlendir

Bilgisayar İlk Açılışta Donuyor

Emre Şimşek

Recommended Posts

Oğuzhan Demir

Canım çekti açıp bende bir temizleme macun yenileme yapayım diyeceğim de 3 tane var :) 1 yılı geçti sanırım benimkileri sökmeyeli.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Donma ne durumda ısınma düşmüş bayagı , ben laptopu sökmemek ıcın altında demır para kadar yer kesdım komprösörle havayı tutup gecıyorum 1 ay gıdıyor :)) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
8 saat önce, Ramazan Turan yazdı:

Ekran kartına baktırdınız mı? Genelde böyle hatalar ekran kartı arızasında oluyor. 

Ona nasıl baktırılır ki? Bir de bunun ekran kartı değişir mi? 

8 saat önce, Oğuzhan Demir yazdı:

Canım çekti açıp bende bir temizleme macun yenileme yapayım diyeceğim de 3 tane var :) 1 yılı geçti sanırım benimkileri sökmeyeli.

Valla ben 1 yıl için sökmezdim ama alışınca çok kısa sürüyor, yapılabilir :)

7 saat önce, Erkan Işık yazdı:

Donma ne durumda ısınma düşmüş bayagı , ben laptopu sökmemek ıcın altında demır para kadar yer kesdım komprösörle havayı tutup gecıyorum 1 ay gıdıyor :)) 

1 kere test edebildim 10 dereceden fazla oynuyor, akşam yine test etme imkanım olacak inş. Sizinki de iyiymiş 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
5 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Ona nasıl baktırılır ki? Bir de bunun ekran kartı değişir mi? 

Arkadaşın benzer bir durum Asus marka laptop'unda olmuştu. Ekran kartı için anakart değişimi olmuştu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
4 saat önce, Tuncay Çataloğlu yazdı:

görev yöneticisinden işlemlere bakın. svcgdp.exe diye bir program var mı?

daha önce benimde pc sizin dediğiniz gibiydi. çözümleri google da var.

https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/svcgdp-exe.117381/

https://www.exedb.com/tr/svcgdp.exe/399253

Şimdi bi baktım, işlem gözükmüyor. Az önce art arda bir kaç oyun oynadım harika... Aşırı ısınma kaynaklıymış. Bir de bir önceki seferde macunu işlemcilerin üstüne biraz fazla sürmüşüm, şimdi kararında sanırım. Sorun tamamen düzelmiş gibi görünüyor. Ne rahatsız edici bir fan sesi var ne de donma.

İlginiz için teşekkürler  :flowers:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...