İçeriğe Yönlendir

En Çok Arıza Yapan Araçlar. (Liste İlginç)

Murat Azalma

Recommended Posts

Murat Azalma

En çok dikkatimi çeken land rover range modeli ve volvo xc90 oldu.  ayrıca genelinde en çok elektrik elektronik arıza baş göstermiş olması ilginç. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

arazi araçları daha çok arıza çıkarması normal. sahipleri genelde ahlaksız :D 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
12 dakika önce, Ali Gök yazdı:

arazi araçları daha çok arıza çıkarması normal. sahipleri genelde ahlaksız :D 

Asfalt dışına çıkartan kaç kişi var yahu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

ingilterede garanti kapsamındaki araçların istatistiği yapılmış sanırım, gerçi yazarı statik diye tercüme etmiş ama bilemedim

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu grafik hangi siteden acaba, biri birini hiç tutmamış :) bu reklamcılar işi batırıyor

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Listede Alfa yok ben kabul etmem. Arıza çıkarmayan Alfa mı olur heç 😊 Cık cık cık. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
5 saat önce, Murat Azalma yazdı:

En çok dikkatimi çeken land rover range modeli ve volvo xc90 oldu.  ayrıca genelinde en çok elektrik elektronik arıza baş göstermiş olması ilginç. 

Bir ingiliz atasözü dermiş ki “Yolda bir Range Rover görürseniz ya bayiden yeni çıkmıştır ya da servise gidiyordur.” :) :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
40 dakika önce, Ali Gök yazdı:

http://m.milliyet.com.tr/amp/kocaeli-de-yok-artik-dedirten-gundem-galeri-2783294/

olay gebzede olmuş @Servet Aydın senden  kaçmaya çalışıyordu bu dacia sahibi servet abi 😂

Kj olsa bile altında, yakalarım adamı

18 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Bir ingiliz atasözü dermiş ki “Yolda bir Range Rover görürseniz ya bayiden yeni çıkmıştır ya da servise gidiyordur.” :) :) 

2 adet land rover kullandım, kullanıyorum. Olayın özü, araca haddinden fazla güvenip sınırları geçiyoruz, servis pahalı diye alternatife yönelip aracı haşat ediyoruz. Dünya geneli böyle.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
8 saat önce, Murat Azalma yazdı:

İnternette gezinirken böyle bir haber okudum. sizce ne kadar doğru bu araştırmalar?  hiç renault yokken listede 5 farklı nissan modeli var 🤔 listeyi buraya atmadım , link şu ;

https://www.sekizsilindir.com/2018/07/en-guvenilmez-ariz-cikartan-modeller.html

Hepsi tamamda listede mercedes ve volvo olmasi enteresan

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Bu lisleteleri daha cok İngiltere ve ABD yapar bunu kim yapmış acaba ? Ama guzel severim böyle araştırmaları.

2 saat önce, Ahmet Gül yazdı:

Listede Alfa yok ben kabul etmem. Arıza çıkarmayan Alfa mı olur heç 😊 Cık cık cık. 

Aynen en azindan bir modeli krang falan kırmalı 😁😁😁

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bizde listeye gerek yok. Çekicilerle konuşmak yeterli, en çok bmw çektiklerini söylüyolar. :D

• Beğen 1
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
16 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Bunu, her marka adını kullanarak müşterilere söylemem gerekli :) iyi bir satış argümanı olur bana  :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...