İçeriğe Yönlendir

Hibrit Araba Tamiri Yapabilen Ustalar

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
6 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Valla sanayiden dükkan acasım geldi. Böyle bilinçli internete vakıf ingilizcesi güzel bir usta olup, karışık sorunları çözen bir usta olasım var.

2 ayda kapanır o tükkan...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
6 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Valla sanayiden dükkan acasım geldi. Böyle bilinçli internete vakıf ingilizcesi güzel bir usta olup, karışık sorunları çözen bir usta olasım var. Patlak dsg, çalışmayan DCVVT , ecude kapalı pto heater felan fıstık. Böyle hybrid batarya, tesla ustası olasım var. Bilişim yordu beni :) 

Kahve açalım ortak olurum.. boşver tamiri. Ben kek de yaparım.

• Beğen 5
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Kahve açalım ortak olurum.

acaip mokaçinatopresso yaparım, hayat kavede

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Facebook gruplarında reklamları oldukça arttı. Hibrit bakımı pil değişimi yapan yerler artık var. Özellikle pilli motosiklet ve minik arabalardan sonra hızlandı bu iş. Zaten pili ithal edebilen elektrikten anlayan biri yapar bu işi. Alt tarafı eskiyi çıkar yeniyi tak. Ya da teşhis yapıp bazı hücreleri değiştirecek. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
Ali Darbaz yazdı:

Valla sanayiden dükkan acasım geldi. Böyle bilinçli internete vakıf ingilizcesi güzel bir usta olup, karışık sorunları çözen bir usta olasım var. Patlak dsg, çalışmayan DCVVT , ecude kapalı pto heater felan fıstık. Böyle hybrid batarya, tesla ustası olasım var. Bilişim yordu beni :) 

dedik sana burda çırak ol diye sen IT ci oldun.

san.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bunlar kumanda pili gibi değil ama :)

Ç.B mode on

pil izafidir. Değiştirilirken çay var mı önem arz edeb detaydır

Ç.B mode off

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

el altında yangın söndürücü olması da gerekmiyor, en azından o rahat

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Pil yüksek voltaj elektrik işleri şakaya gelmez sönmez öldürür alır götürür. Ayrıca müşteri memnuniyeti riskleri, tamir riskleri yüksek. Merakla bekliyorum.

Kombiler de tamir oluyordu ama nedense son zamanlarda hep bi "abi bunun ana kartı yanmış" duyuyoruz. Acaba gerçekten yanmış mı? Kim yakmış ne olmuş?

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Pil yüksek voltaj elektrik işleri şakaya gelmez sönmez öldürür alır götürür. Ayrıca müşteri memnuniyeti riskleri, tamir riskleri yüksek. Merakla bekliyorum.

Kombiler de tamir oluyordu ama nedense son zamanlarda hep bi "abi bunun ana kartı yanmış" duyuyoruz. Acaba gerçekten yanmış mı? Kim yakmış ne olmuş?

kazıklanmak ve kazıklamak milli sorunumuz. O ayrı konu 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ölüm haberleri çok olacak. 300-700v arası voltajlar kömür eder. Bugün biri ızgara olacaktı mesela

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

kazıklanmak ve kazıklamak milli sorunumuz. O ayrı konu 

tam onu da kastetmedim o da var da. Yolu çıkaramayınca değiştiriyor ana kartı. belki sigorta attı vs.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

tam onu da kastetmedim o da var da. Yolu çıkaramayınca değiştiriyor ana kartı. belki sigorta attı vs.

hocam o sıra ustanın hanımı tatil istemiştir. Genleşme tankına bisiklet pompasıyla hava basıp 1500 isteyemez. Kart bozuldu diyecek tabi :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hocam o sıra ustanın hanımı tatil istemiştir. Genleşme tankına bisiklet pompasıyla hava basıp 1500 isteyemez. Kart bozuldu diyecek tabi :) 

E hani 10 katı çıkardı böyle haksız kazancın. Sistem böyle çalışmıyor demekki dimi :crazy:

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Servet Aydın yazdı:

Ölüm haberleri çok olacak. 300-700v arası voltajlar kömür eder. Bugün biri ızgara olacaktı mesela

Kime kızdın yine, kimi yakacaktın....

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

E hani 10 katı çıkardı böyle haksız kazancın. Sistem böyle çalışmıyor demekki dimi :crazy:

welcome to matrix

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Göktürk yazdı:

Sonra elektronikçiye gidiyor.. 

Elektronikçi bir kondansatör değiştirip 1500 lira alıyor.. 

Kart yanmış aabi diyen de söküp takmak için 2700 alıyor.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Metin Uzunoğlu yazdı:

Kime kızdın yine, kimi yakacaktın....

Kimseye abi :) Ana ben köfte olacaktım

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...