İçeriğe Yönlendir

Focus I - Alternatör Markası

Çağatay Kılınç

Recommended Posts

Çağatay Kılınç
2 saat önce, Mustafa Kenar yazdı:

Akıllı sarj sistemi amacı maf sensörü den aldığı sıcaklık bilgisiyle motor sıcaklık sensöründen aldığı bilgi ile en akünün sarj edilebilmesi için sıcaklığıni sarj edilecek süresini ecu ayarlar akıllı sarj sistemi budur 

Akuler en verimli sarj sogukken dolduğu için 15 volt kadar çıkartıyor 

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Sıkıntı var mıdır yok mudur şimdilik bilemiyorum ama takip ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Kenar

üzerindeki bozuk diye çıkarmış olduğum orjinal magnetti marelli şarj dinamosuna orjinal konjektör satın aldım takıp deneyecem yeni almış olduğum denso marka şarj dinamosu ile aynı sonucu verecekmi benim problem araba tam ısınmış ken  700 devirde  rolantide  kalorifer ve farları acınca rolantide dalgalanma yapıyor kapatınca düzeliyor sıfır marka şarj dinamosundada yapıyor eski şarj dinamosundada yapıyordu burdanda çözülmes ise sorunu şarj dinamosundan gelen kırmızı güç kablosu ve sigorta kutusuna giden güç kablosuna giden kablolarda arayacam

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
23 dakika önce, Mustafa Kenar yazdı:

üzerindeki bozuk diye çıkarmış olduğum orjinal magnetti marelli şarj dinamosuna orjinal konjektör satın aldım takıp deneyecem yeni almış olduğum denso marka şarj dinamosu ile aynı sonucu verecekmi benim problem araba tam ısınmış ken  700 devirde  rolantide  kalorifer ve farları acınca rolantide dalgalanma yapıyor kapatınca düzeliyor sıfır marka şarj dinamosundada yapıyor eski şarj dinamosundada yapıyordu burdanda çözülmes ise sorunu şarj dinamosundan gelen kırmızı güç kablosu ve sigorta kutusuna giden güç kablosuna giden kablolarda arayacam

Umarım tez vakitte sıkıntıdan kurtulursunuz...bu dediklerinizin hiç birini yaşamıyorum.Uzun farlar sisler klima cam ısıtma açınca rölantideki yük binme hissi hariç dalgalanma yaşamıyorum devir saati 1in altçizgisinde sabit.

Eğer çözerseniz sıkıntıyı,buradan sebebini merakla bekliyorum  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...