İçeriğe Yönlendir

Direksiyon Pompası Tamiratı Yapılıyor mu ?

Muzaffer Gülsen

Recommended Posts

Muzaffer Gülsen

2008 1.6 benzinli mondeom var direksyon pompasi arizali dedi ustam yarin kesin sokup bakicak emin olmak icin ve fiyatlari da asiri pahali ya cikma parca yada yan sanayi takicaz 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Fiyatını bilmem ancak otomobildeki kritik parçaların bence tamirini yapılmadan değiştirilmeli. Direksiyon pompası seyahat esnasnda arızalanırsa aracın güvenliğini tehdit ediyorsa bence yenisi ile değiştirin.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Yıllar önce europamızı tamir ettirmiştik, sonrasında sorunsuz kullandık. En kötü sertleşir kilitleneceğini sanmam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
41 dakika önce, Muzaffer Gülsen yazdı:

2008 1.6 benzinli mondeom var direksyon pompasi arizali dedi ustam yarin kesin sokup bakicak emin olmak icin ve fiyatlari da asiri pahali ya cikma parca yada yan sanayi takicaz 

hidrolik direksiyon ise ankaraya yolluyorlar tamir olup geliyor ben transporterınkı yag kacırma yapıyordu devamlı yolladık tamır oldu geldı ıkı sene önce o sekıl kullanıyorum problem yok tamir ile sıfır karsışlastırma yaparsınız cok fark yoksa sıfır alıp takarsınız

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muzaffer Gülsen

Evet hidrolik direksiyon Suan ses haricinde hic bir sorun yok ama ses insani bunaltiyor direksiyon da sertlesme yok simdilik fordu aradim bana 8354 tl fiyat verdi yan sanayi 750 tl cikma 450 tl 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
47 dakika önce, Muzaffer Gülsen yazdı:

Evet hidrolik direksiyon Suan ses haricinde hic bir sorun yok ama ses insani bunaltiyor direksiyon da sertlesme yok simdilik fordu aradim bana 8354 tl fiyat verdi yan sanayi 750 tl cikma 450 tl 

8354 TL ye karşılık yan sanayi 750 TL. Bu neymiş böyle? 2 katı 3 katı olur da, neredeyse 11 katı fark var. Yan sanayinin de yanı olmasın? Ustanız ne diyor? İş görmez demez her halde. 1 yıl gitse bile her yıl al değiştir.

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Tamiratı var. Yaptırdım şimdilik bir sorun yok. 3 ay oldu.

Tamir için 300TL artı sökme takma için 200TL ödedim.

Yenisi alınabilir.

Yorum bağlantısı
Muzaffer Gülsen

Valla 8354 tl dediler ben inanamadim tamircim bakti bugun yine ayniydi direksiyon pompasi dedi ilk once yagini degistirelim 1  2 gun bin yine devam ederse yapcak bisi yok degistircez dedi suanlik ses kesildi çıt cıkmıyor arabadan simdilik    devam etcek olursa orjinal yazan var  Erhan doruk arkadasimin paylastigi onu alicam

Yorum bağlantısı
Muzaffer Gülsen

Cok tesekkur ederim arkadaslar simdilik ses yag degisimiyle kesildi  yine devam etcek olursa artik pompa degisimi ses gelen arkadaslar varsa eger yag degisimi yapsin once 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Valla 8354 tl dediler ben inanamadim tamircim bakti bugun yine ayniydi direksiyon pompasi dedi ilk once yagini degistirelim 1  2 gun bin yine devam ederse yapcak bisi yok degistircez dedi suanlik ses kesildi çıt cıkmıyor arabadan simdilik    devam etcek olursa orjinal yazan var  Erhan doruk arkadasimin paylastigi onu alicam

Siz bana parca numarasını verın sanayıde parcacıdan fiyat alayım istersenız
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Garantili tamir yapan yerler var. Bazı tipler olmuyor da arıza durumuna göre Ford'un tamiri olur. Keçe değişimi kurtarırsa sıkıntı yok. Ama bıçaklar var o hasarlı ise zaten tamir de yapmazlar. Hatta ellerinde revizyonlu varsa sök tak eskiyi bırak devam.

Ben Mercedes için zf almıştım 1100 liraya sıfır kutulu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Mercedes için

bozuldu mu yahu merso?

Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

Hocam hangi hidrolik yağı koydunuz ne kadra mal oldu

Yorum bağlantısı
Celal Bayhan

mondeo mk3 için hangi direksiyon hidroliği konmalı teşekkürler

Yorum bağlantısı
Muzaffer Gülsen
10 saat önce, İhsan Yıldırım yazdı:

Hocam hangi hidrolik yağı koydunuz ne kadra mal oldu

Markasini bilmiyorum arkadasimin yag degisim dukkani vardi ona goturdum 40 liraya mal oldu bana simdilik ses gelmiyor çok şükür

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...