İçeriğe Yönlendir

Huawei P20

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Aytaç Akyel
2 ay teşhirde kalmış P20 telefon alınır mı? Kozmetik durumu sıfır hata. Normal satış fiatı 4000 TL civarı. Türkiye Huawei garantisi yeni başlatılmak üzere 2850 TL ye alabiliyorum. Telefonlar teşhirde epeyce bir açık ekranda bekliyor. Bir de şarj olayı var. Pil çıkarılamadığı için, devamlı adaptör e takılı kaldığını düşünüyorum. Bir zarar söz konusu olur mu? Ne dersiniz?
Bulent Bey bu telefon hangi şehirde satılıyor acaba fiyatı bence gayet uygun acaba Antalya daki bayilerdede aynı promosyon geçerli midirki?
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Düşünsene, 15 yaşında ergen elinde o telefon neler çekti stand üzerinde 

Kutusu 

Zenginler için değil bu konu. Aypon kullananlar anlayamaz 

Ayfon beter olsun. İmza huawei sahibi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Telefonu düşürmedikten sonra, ne zarar verebilirsin. En fazla sağında solunda çizik olur, o da ilk mesajda yazıyor kozmetik sıfır hata. 2 ayda 24 saat açık kalsa ne olur ki telefona. Hangimiz telefonu kapatıyoruz geceleri. Teşhirde eline alıp kurcalayan en fazla menüye bakar, foto çeker, özelliklerine bakar. Yani 1 kişi kurcalasa kurcalasa 10 dk. kurcalar. Bence hiç bir şey olmaz. Alınıp mis gibi kullanılır.

Telefonun nereden biliyoruz düşmediğini, standa dahi yerine koyarken ne şekilde bırakan var, güvenlik ve şarj kablosunun uzunluğunu fark etmeyip elinden düşüren var

1400 saat kabaca şarja bağlı aktif cihazda pilin hali nice olur bir düşünsene

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Düşmediğini bilmiyoruz, bir noktada karşındakine güvenmek zorundasın artık. Soracaksın düştü mü hiç? Güvenirsin güvenmezsin.

1400 saat şarjdaki pil. Telefonun garantisi devam ediyor? Daha doğrusu başlamamış sanırım. Velev ki garanti dışı kaldı pili bkz. fotoğraf:

.8f4cbfdd1a0de64b2d80173e1641c390.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
28 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Düşmediğini bilmiyoruz, bir noktada karşındakine güvenmek zorundasın artık. Soracaksın düştü mü hiç? Güvenirsin güvenmezsin.

1400 saat şarjdaki pil. Telefonun garantisi devam ediyor? Daha doğrusu başlamamış sanırım. Velev ki garanti dışı kaldı pili bkz. fotoğraf:

Bu telefon da huawei.

Teşhir cihazlara, özellikle de elektronik cihazlara ön yargı ile bakılır ama fiyatı uygunsa alınabilir kanaatindeyim ben. Mesela ben tv'yi teşhir aldım. Bitmiş bir seriydi, çok övdüler. Ben de aldım. Sıfırı çıktığında 6000 olan tv'yi çıkışından 4 sene sonra teşhir 1600 liraya aldım. Hala da kullanırım. 

Buradaki örnekte ise ben almazdım. Almama sebebim teşhir olması değil, telefona vereceğim paranın sınırı bende 2000 lira. O yüzden almazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
5 saat önce, Aytaç Akyel yazdı:
On 04.12.2018 at 14:40, Bülent Tarakçı yazdı:
2 ay teşhirde kalmış P20 telefon alınır mı? Kozmetik durumu sıfır hata. Normal satış fiatı 4000 TL civarı. Türkiye Huawei garantisi yeni başlatılmak üzere 2850 TL ye alabiliyorum. Telefonlar teşhirde epeyce bir açık ekranda bekliyor. Bir de şarj olayı var. Pil çıkarılamadığı için, devamlı adaptör e takılı kaldığını düşünüyorum. Bir zarar söz konusu olur mu? Ne dersiniz?

Bulent Bey bu telefon hangi şehirde satılıyor acaba fiyatı bence gayet uygun acaba Antalya daki bayilerdede aynı promosyon geçerli midirki?

Bence birkaç bayiye sormakta fayda var. Promosyon değil. Huawei firması orjinal telefonu bu bayiye teşhir için vermiş. Bahsi geçen bayideki Huawei lerin hepsi birebir orjinaldi. Demo telefon yoktu. 7-8 ay gibi bir süre geçtiği için bayi deforme olmadan satıp nakite çevirmek istiyor olabilir. Bayiler ucuza alıyorlarmış (Gelişi 2850 TL dendi). Belkide ücretsiz alıyorlardır. Bilemiyorum.  Ordu da özel bir Türk Telekom bayii nde satılıyordu. 2 ayrı şubede 2 adet vardı. Bu tarz bayii lere  sorarsanız (Turkcell, vodafon,Turk Telekom) size ellerinde teşhir ürün olup olmadığını söylerler. Ben tesadüfen öğrendim. En fazla 1 yıl(Teşhir süresi) kullanılıyormuş. Hatta birkaç tanede Samsung modeli saydılar. Ama P20 hakikaten eline alınca kendini hissettiriyor. Kaliteli bir cihaz hissiyatı var. Ve güçlü bataryaya rağmen oldukça ince. Samsungların bir çoğu bu telefonun yanında kütük gibi duruyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...