İçeriğe Yönlendir

Açıklanan Miktar Kadar İndirim Yapmayan Bayi Şikayet Edilir mi?

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun

Arkadaşlar LPG'de 32 kuruşluk bir indirim yapıldı ama her zaman gaz aldığım yer 20 kuruş indirim yaptı sadece? Bu durum yasal mı? Şikayet edebilir miyim? Edebilirsem nereye etmem lazım? 

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Önceden de bir miktar indirimli satıyor olabilir. Önemli olan kaç liraya sattığı.

Misal bazı ucuz akaryakıt satan istasyonlar sattığı fiyat, yeni indirimli fiyatın altında olduğu sürece indirimi bir gün sonra uyguluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

daha öncesinde istasyon piyasanın altında satıyordur, ona göre ayarlamıştır fiyatlarını. her istasyonda yakıt aynı rakama satılmıyor, ekmek te bile yok o stnadart

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

zaten ucuz satıyordur adam. 

3.75 e opet satıyor sefaköye giderken çobançeşme mevkinde eğer limitin üstünde olsa o fiyat satamaz.

3.30 a satan petrol 3.10 a çekerse fiyatı kimse niye diye soramaz

bizim ordaki bp -petrol offisi 3.39 du hala aynılar değişmediler hiç fiyatı

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

İlgili markanın ana dağıtıcısının internet sitesinde açıkladığı rakamın üstündeyse şikayetinizi dikkate alırlar.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
zaten ucuz satıyordur adam. 

3.75 e opet satıyor sefaköye giderken çobançeşme mevkinde eğer limitin üstünde olsa o fiyat satamaz.

3.30 a satan petrol 3.10 a çekerse fiyatı kimse niye diye soramaz

bizim ordaki bp -petrol offisi 3.39 du hala aynılar değişmediler hiç fiyatı
Bugün cennet PO dan lpg yi fulleyecektim. İyiki evden çıkmamışım. :) bu bölgede en ucuzu PO.
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

İnternet sitesinde tavan fiyat 3.98 görünüyor. Yahu bu gazın tavan fiyatı 4.30 muydu da bu fiyata indirdiler. Nasıl iş bu. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
16 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Bugün cennet PO dan lpg yi fulleyecektim. İyiki evden çıkmamışım. :) bu bölgede en ucuzu PO.

Şimdi baktım cennet po 3.06 ya indirmiiş👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

LPG 4 tl mi oldu? yuh. benzin tüketimi arttıkça ucuzlaması gereken bir yakıt, çünkü yan ürün. giderek avantajı azalıyor.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kayseri'de en ucuz 2,79 gördüm. Bizim evin olduğu yerde  2,89 civarında satılıyor. Benzin de 6,09.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

OTV ye geri girmedi mi indirimin bir kısmı onu neden hesap etmedik :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...