Gökhan Mecit

Fiesta IV - Baskı Balata Değişimi

Recommended Posts

Gökhan Mecit

Merhaba. Yakın zamanda baskı balata değişimi yapmayı düşünüyorum . İnternetten baktığımda luk ve mapa markaları çıkıyor. Bu markalar haricinde tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? Bir diğer sorum ise baskı balata değişimi sırasında bilya değiştirmek şart mı? Artıları eksileri nelerdir acaba. Ve son olarak ilk defa baskı balata değiştireceğim dikkat etmem gereken başka  herhangi bir husus var mı? Aracın 1.25 klimalı flair.

tarihinde Gökhan Mecit tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alpay Sumer

biraz pahalidir ama luk iyidir.Fiyat anlaminda mi baska marka sordunuz? 

Bilya degisimi ise islem yapilmisken degismeli kanaatindeyim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Gökhan Mecit

Fiyattan ziyade seçenek açısından sormuştum.  Merak ettiğim bilya değişimi yapılmazsa oluşabilecek sorunlar nedir.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Arif Aykın

Baskı Balat’a ile beraber bilya değişimi yaptır bence ne zaman sıkıntı yaratacağı belli olmaz bir sene sonda cik cik cik diye ötmeye başlar sonra aracın vites geçişleri zorlaşır haydi bir daha tüm ön takımı indir ve bilya değişimi için baskı balata işçliğinin aynısını ver açılmışken tekrar baskı balatayı beraber değiştireyim dersin kafadan -750 içeridesin ama şimdi değiştirirsen işçlik vermeyeceksin zaten baskı Balat’a ile beraber o yüzden bilya parası + hidrolik vereceksin oda tutsun 200 tl maliyete gelir. Ben olsam değişirim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Dogan Arsiray

uzun sürede bitiyorsa balatanız rulmanında değişmesinde fayda var yoksa çok kısa sürede balata eskitiyorsanız bir sonrakine kadar binin derim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki