İçeriğe Yönlendir

İlk Göz Ağrım Gitti...

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

03/12/2012 Tarihinde aldığım ilk aracımı 04/12/2018 tarihi itibari ile satmış bulunmaktayım.. İlk aracım olduğu için ayrılması da zor oldu.. hele ki son 2 ay da büyük değişim yapmışken.. 
100 bide almıştım ve 222 bin de tam tamına 6 sene sonra iyi veya kötü birlikte sanayide geçirdiğimiz günler olsun iyi günlerdi :D  Ruhsat bakımından hususi olması beni cok rahatlatmıştı.. 
Son zamanlarda yakıtta cok yakması, günümüz ekonomisinde artan fahiş fiyatlar ve yapmış olduğum inşaat neticesinde borçlanmaktan dolayı böyle bi karar aldım.. 
İnşallah kısmet olursa 2 ay sonra yeniden bir araç almak niyetindeyim.. 
Aracımız yok diye forumdan kopmak olmaz :D her daim buradayım :D 

http://y6mBXa.jpg  

http://RrXWqj.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlısı olsun. Yerine daha iyileri gelir inşallah. Maaşallah canavar gibiymiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
14 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Hayırlısı olsun. Yerine daha iyileri gelir inşallah. Maaşallah canavar gibiymiş.

ağustos dan sonra baya değişim yaptık :D ama tam keyfini alamadan gitti.. Yeni sahibine hayırlı olsun :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

hayırlı olsun , Allah daha iyilerini nasip etsin, ilk araçlar hep özel olmuştur :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Nedense hep aynı olur. Tam güzel eklemeler yapılır ve satılmak durumunda kalınır. Hakkınızda hayırlısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
2 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

ufukta ne gorunuyor? 

Abi 1 - 2 ay boşta durucam.. Daha sonra ilk tercihim ford tabiki.. 
Focus 2.5 - Fiesta - Clio5 - Megane - Astra şeklinde gidiyor. tabiki yine ilk önceliğim dizel olması ve ford olması 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Erkan Tekin yazdı:

Abi 1 - 2 ay boşta durucam.. Daha sonra ilk tercihim ford tabiki.. 
Focus 2.5 - Fiesta - Clio5 - Megane - Astra şeklinde gidiyor. tabiki yine ilk önceliğim dizel olması ve ford olması 

hadi hayirlisi bakalim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
8 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Yerine daha iyisi gelsede insan ilk aracını özelliklede emek harcadığı aracı ara sıra özlüyor.
Ben herzaman söylerim türkiye şartları 2 aracı bakmaya elverse hayatta satmazdım Connect'imi ömürlük saklardım. Haftasonları zevk için kullanırdım.

Alanada satanada hayırlı olsun.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
5 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

Yerine daha iyisi gelsede insan ilk aracını özelliklede emek harcadığı aracı ara sıra özlüyor.
Ben herzaman söylerim türkiye şartları 2 aracı bakmaya elverse hayatta satmazdım Connect'imi ömürlük saklardım. Haftasonları zevk için kullanırdım.

Alanada satanada hayırlı olsun.

gerçekten öyle abi.. diyecek bişi bulamıyor insan. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...