İçeriğe Yönlendir

Receiver Kanal Listesi Editörü

Selim Kaya

Recommended Posts

Selim Kaya

Merhaba Arkadaşlar.

Elimde Humax HTR-1000S/TR model bir receiver var. Kısaca FilBox 'ın verdiği cihaz.

Platform kullanıcıları bilir, Kasım ayının sonuna doğru bu platform kapandı. Cihazların mülkiyeti bizde.

Ben de standart receiver olarak kullanmak için, yeniden kanalları yüklemek istedim. Ancak 300 numaralı kayıt ile başlıyor elle yüklenenler. Hadi bunu da kabul etsek, uydu kanallarını sıralamak bilindiği üzere zulüm gibi. Çokça boş vakte ihtiyacım var.

Ben de alternatif bir çözüm olarak, receiverdan kanal listesini aldım flashdiske. QDF uzantılı bir dosya oluştu. Biraz araştırınca, genellikle markaya özel kanal listesi editörleri ile karşılaştım. Pek bilinen bir marka olmadığı için Humax için bir editöre ulaşamadım ya da QDF dosyası üzerinde çalışabileceğim bir editöre.

Daha önce bu ve benzeri çalışmalar yapan varsa aramızda, tavsiye ve çözüm önerilerine ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Biraz araştırınca birbirinden alakasız bir çok programda karşılaştım ama, benim işimi görmesi muhtemel hiç bulamadım.

İşin tuhaf tarafı bu uzantıyı kullanan çeşit çeşit uygulamalar var.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Biraz araştırınca birbirinden alakasız bir çok programda karşılaştım ama, benim işimi görmesi muhtemel hiç bulamadım.

İşin tuhaf tarafı bu uzantıyı kullanan çeşit çeşit uygulamalar var.

Bizde denesek acaba ayni uzantiyla mi verir? yada isine yarar mi?

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

notepadla açınca ne çıkıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...