İçeriğe Yönlendir

Bluetooth Amfi Uygulamam

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Haşmet Güngör
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Çağlar ve Cem gelecekler zaten. Sıkıyorsa gelmesinler hadi bakalım 

Başkan gelmezse bende gelmem ama 

He ya başkan diye biri vardı dimi, amma hayırsız çıktı. Neyse fırsattan istifade mini yeni yıl  karşılama toplantısı olur.

Servet kıyamadım sana . Tamam tandır senden ama yanındaki soğan olmasın batmayasın sonra.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
16 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Biri Allah Lillah aşkına o iki hoparlörün FH85-FH9 hoparlörü olmadığını söylesin. Noolur olmasın... ağğğhhhh göğsüme ağrı giriyor 

değil.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

O kit 50W felan olamaz.   5W belki.

şöyle bişey anca keser..

https://www.ebay.com/p/Stk-4191-100w-Stereo-Power-Amplifier-DIY-Kit-With-Ne5532-Pre-Amp-Tone-CTRL-PCB/565056040

akşam benim kitin resmini göndereyim.

2x25w tda7492p ama %10 distorsiyon ile ve lcd tv ler için düşünülmüş. soğutucu yok. Benim mantığım almadı 2x25 watt işini.

http://www.alldatasheet.com/datasheet-pdf/pdf/470923/STMICROELECTRONICS/TDA7492P.html

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
(düzenlendi)
24 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

O kit 50W felan olamaz.   5W belki.

şöyle bişey anca keser..

https://www.ebay.com/p/Stk-4191-100w-Stereo-Power-Amplifier-DIY-Kit-With-Ne5532-Pre-Amp-Tone-CTRL-PCB/565056040

akşam benim kitin resmini göndereyim.

2x25w tda7492p ama %10 distorsiyon ile ve lcd tv ler için düşünülmüş. soğutucu yok. Benim mantığım almadı 2x25 watt işini.

http://www.alldatasheet.com/datasheet-pdf/pdf/470923/STMICROELECTRONICS/TDA7492P.html

Doğrudur hocam  P.M.P.O değerleriyle güya yüksek değerler ifade ediyorlar. Yazı da belirtim. Oda için yeterli zaten ucuz bluetooht  kitlerden fazla bir şey beklememek lazım.Arkadaşlar yazmış ama sadece Bluetohtları bile 1000 tl den başlıyor + amfi dersek  uzar gider. Bu eldeki kabin+hoparlörleri kablosuz kullanmak için . Bendekiler de zamanının en kaliteli hoparlörleri  idi.Genelde bsayar ve telefon çıkış kaynağı  olarak kullandığımızdan  yazılımlarla kaynak da ki  sese müdahale edebiliyoruz. Bluetooht 5.0 çıktı veya çıkmak üzere galiba  daha iyi olabilir.

tarihinde Haşmet Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

değil.

Dandik Çin malı onlar dimi 

2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Baskan king. Reyiz kim?

Fatih başkan 

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
[mention=2758]Çağlar Bayur[/mention] ve [mention=25938]Cem Işık[/mention]  olmadan mı? tefe koyarlar bizi. Hele Cem, dedeye servis veremedim diye mazallah atar kendini bir yerlerden. Zati özlemiş ocakbaşını

[mention=82221]Coşkun Basan[/mention]
Önce sıkı bir temizle, spreyle falan  olmadı zaten sende kangoo var Gebze yolu seni bekler.kolonları kaptırsan bile alet çalışır[emoji3]
Ya çalışır yada patlatırız [emoji51] King abimle
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Dandik Çin malı onlar dimi 

Fatih başkan 

Sayın King sizi saygıyla selamlıyorum.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ya çalışır yada patlatırız [emoji51] King abimle
O iş bende
Sayın King sizi saygıyla selamlıyorum.
Estağfurullah şıhım. Elin ayağın öpem
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Üfs ağzım sulandı, önce Haşmet Abimin hoparlörlerine, akabinde tandıra. Haşmet abime ehtiyar, kulağı ağır işitiyor diyenler utansın, en ufak tınıyı bile kaçırmamak için kurduğu sisteme bak, benim diyen beceremez bu işi.. şu buluşmayı pazara mı alsak acaba? Hani gelemeyenler olur falan, fazla katılımlı olurdu. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Estağfurullah şıhım. Elin ayağın öpem
İlla ses çıkartacağım diyorsun abi [emoji16]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
35 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Üfs ağzım sulandı, önce Haşmet Abimin hoparlörlerine, akabinde tandıra. Haşmet abime ehtiyar, kulağı ağır işitiyor diyenler utansın, en ufak tınıyı bile kaçırmamak için kurduğu sisteme bak, benim diyen beceremez bu işi.. şu buluşmayı pazara mı alsak acaba? Hani gelemeyenler olur falan, fazla katılımlı olurdu. 

Saatleri ayarlayalım 

7 dakika önce, Coşkun Basan yazdı:

İlla ses çıkartacağım diyorsun abi emoji16.png

En büyük hobim operlodan ateş arttırmak 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Saatleri ayarlayalım 

Pazar öğlen tandır yenecekse eğer, ben perşembeden yemeği keserim. Aç gelmek şart yahu😁

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Ben biraz kurcalayımda abi 92280a4cd112df96986490d5325f57cd.jpg
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Pazar öğlen tandır yenecekse eğer, ben perşembeden yemeği keserim. Aç gelmek şart yahu😁

Bi dakka. Pazar tandır olmaz. Olsa olsa ocağınbaşı olur 

1 dakika önce, Coşkun Basan yazdı:

Ben biraz kurcalayımda abi 92280a4cd112df96986490d5325f57cd.jpg

Önce mavi kabloyu bağla. Sonra kırmızı kabloya 220 ver. Çok nefis çalışır sistem 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ocakbaşı, şubat sonu derken, nefsimiz de arsızlaşmış hani. Körelsin de varsın çay simit yemeye razıyız🤤

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hoparlörlerin arkasına rgb led ile ışıklandırma yapalım müzüğe göre yansın sönsün :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Cem Işık yazdı:

Ocakbaşı, şubat sonu derken, nefsimiz de arsızlaşmış hani. Körelsin de varsın çay simit yemeye razıyız🤤

Dizginliyelim 

3 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Hoparlörlerin arkasına rgb led ile ışıklandırma yapalım müzüğe göre yansın sönsün :) 

Disko disko 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu da benim blutut düzeni

Ön kapağı resim için açtım öf tozlanmış..

hoparlörler 35 yaşında anfi 25. Hoparlörleri amerikada ikinci el aldımdı ayakları ile. Son resim öncesi uygulama anı.

BE9B1EF9-5D87-4E85-A5F2-FDFD2741631E.jpeg

85F47CC5-8A41-451F-BEE2-902AD1DA339C.jpeg

D3D5DDEB-9992-4823-94B1-8986E0EBF9ED.jpeg

3249DFA2-B484-4B2A-B39B-4C6256999ED7.jpeg

DB83EB6B-22ED-4B3C-8DEE-5AA8E464265C.jpeg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
24 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Sen Işıklı vumetre yapmayı biliyon mu? Triyaklı renkli spot yaptın mı düğün için?

Hemde 10lu yapmıştım. 4017 ile karaşimşek dahil

Realistic bunlar. Allahım sana geliyorum. 😍

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Temizlik işe yaradı ses geldi video kötü oldu.
Ses var görüntü yok gibi bişey [emoji16]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
On 09.12.2018 at 22:59, Furkan Bakırel yazdı:
On 09.12.2018 at 21:09, Hakan Tarım yazdı:
Güzel basit ve ucuz bir uygulama olmuş, tebrik ederim abi. 
Ama hi-fi düzeyinde bir işlem yapılacaksa en basit işlem Masconi gladen amas bluetooth kitini şiddetle tavsiye ederim. Optic out bile veriyor cihaz.

Helix hec BT yi de ekleyebilir miyiz?

Sen gayet iyi biliyorsun processleri bitleri işlemcileri. Sormana gerek olmaz herhalde...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...