İçeriğe Yönlendir

Ağır offroad. Mitsubishi l200 ? İsuzu D-Max ?

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Süha Demirtaş

At lastik ile çıtır offroad olabiliyor ancak. Mt candır 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Süha Demirtaş yazdı:

At lastik ile çıtır offroad olabiliyor ancak. Mt candır 

yukardaki iki maddeden çakıyorum. Suya ve ağır çamura girmenin bir sürü ofsaytı var bizim eski araçlarla. Onun dışındakiler keyfe keder. 

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Offroad için bütçeyi her zaman geniş tutmak lazım. Örneğin alt yıkama 150tl ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ebrar Tüfek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Offroad var offroad var. Ağır offroad şartları demek sürekli bir yerlere takılmak, zorlamak, mücadele etmek demek. Manuel şanzımanlı araçla hem kavrama sistemi pert olur hem de bir yerden çıkmak istendiğinde dengeli güç veremezsiniz tekerlere. Manuelin de avantajı saplanma halinde kavramayı kontrol edip salınım hareketlerini yapabilme yetisidir

araba alındı mı acaba merak ettim :) dört çeker vergileri çok fena

Konunun üzerinden bayaa geçti, şehir içinde uzun yolda da kullanırız diye multivan almıştık, hem binelim hem kamp yapalım maksat. Bir kaç kere yapabildik, 2 araba almak için sattım onu da :) Ağır offroad yerine karavan tarzı araçlar daha çok ilgimi çekiyor artık :) Multivan 4motion olsaydı böbreğimi satıp 2. Arabayı alırdım, yine multiyi satmazdım.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Süha Demirtaş yazdı:

Konu eski lakin cevaplamak gerekir ise, ciddi olarak offroad için açık ara manuel şanzıman seçilmeli derim.

Olası problemlerde en kolay çözüm herdaim manuel şanzıman tipidir. Boşuna komple manuele cevirmedim benim Ex'i 😁

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...