İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Kargo Takip Yardım

Misafir

Recommended Posts

Erhan Doruk
2018-12-26 23:15

TÜRKIYE, ELAZIĞ DTM/ELAZIĞ DTM, Arrived in PTT Work Place

2018-12-26 20:15

TÜRKIYE, ELAZIG DTM, Receive item at delivery office (Inb)

2018-12-25 01:59

TÜRKIYE, İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, International Arrival Registry was performed

2018-12-24 22:59

TÜRKIYE, ISTANBUL ULUSLARARASI POSTA ISLEME MERKEZI, Receive item at office of exchange (Inb)

2018-12-03 15:30

China (Yurt Disi), The item was forwarded to the destination country (Otb)

2018-12-03 00:00

China (Yurt Disi), Send item abroad (EDI-received)

2018-11-29 15:01

China (Yurt Disi), The item was forwarded to the destination country (Otb)

2018-11-29 00:00

China (Yurt Disi), Send item abroad (EDI-received)

2018-11-28 11:25

China (Yurt Disi), Receive item from customer (Otb)

Menşei : Çin - Geçen Zaman: 151 ms
2018-12-25 01:59

已到达寄达地

2018-12-04 15:11

已交航空公司运输

2018-12-04 15:00

到达【广州航站】

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Benim rekorum 13 gün. Tartışma açtığım da çok oldu. Ama paramı ya da ürünü hep aldım. Hatta Bi satranç saati almıştım ürün kayboldu dediler, yenisini gönderdiler. İki ay sonra ilk siparişim de geldi, iki saat sahibi oldum.sonra satıcıya mesaj gönderdim ürünü Bi daha satın alacam ama ürünü göndermeyin, dedim. Olayı anlattım. Tebrik ettiler [emoji4] Sonra ikinci saati letgoda sattım [emoji16]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ben böyle takip ediyorum. Herkesin başına gelen bana da oldu zaman zaman, ama hep uzlaşmanın bir yolunu bulursunuz. c9b2a5586cd4a571afcebc2d93140562.jpg

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

ilk defa bi ürünüm bukadar uzun sürdü hala gelmedi 11,ayın 12sinde almısım daha ne gelen var nede giden sözde platin üyeyim.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Benim bugün aldigim bütün ürünler sitede Menşei ülkeye yola çıktı diye görünüyordu.
Nasıl işse adrese bile teslim olmuş

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Kayıtsızlarda kayıp çok oluyor. 

Son aylarda takipsiz kargolarım takipli kargolardan önce geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
ilk defa bi ürünüm bukadar uzun sürdü hala gelmedi 11,ayın 12sinde almısım daha ne gelen var nede giden sözde platin üyeyim.
Bende Gold uyeyim daha bı faydasını görmedim
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Altın veya platin üye olmanın kargo ile alakası yok. En büyük etkisi anlaşmalıklarda belli oluyor. Kademe ne kadar yüksel olursa Aliexpress’in güveni size o kadar yüksek oluyor. Sizi koruyor. Yeni üyeliklerde anlaşmalık bir kaç defa açın hemen ayarı çekerler :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
8 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Altın veya platin üye olmanın kargo ile alakası yok. En büyük etkisi anlaşmalıklarda belli oluyor. Kademe ne kadar yüksel olursa Aliexpress’in güveni size o kadar yüksek oluyor. Sizi koruyor. Yeni üyeliklerde anlaşmalık bir kaç defa açın hemen ayarı çekerler :) 

valla böyle yapınca kızıyorum anlasmamızlık felan yapıyorum iade istiyorum direk aktarıyorlar. geri 2 üründe denedim oldu :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yasin Şimşek

İyi akşamlar. Yeni konu açmak istemedim. Bir ürün sipariş verdim ve başakşehir ukimde şuan. Ptt işyerinde bekliyor yazıyor. Acaba ürün geliyor mu yoksa benden fatura bilgisi vs mi bekliyorlar ? Ürün 150 liralık double teyp
Takip no; RY499331987CN

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
eve gelirse muhteşem olur
[emoji23][emoji23] peki ne yapmam gerekiyor. Bi kaç yerde eve mektup yollayıp fatura vs fakslamanızı isterler denmiş. Aradım meşgul. Bekleyeceğiz gibi görünüyor
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız
İyi akşamlar. Yeni konu açmak istemedim. Bir ürün sipariş verdim ve başakşehir ukimde şuan. Ptt işyerinde bekliyor yazıyor. Acaba ürün geliyor mu yoksa benden fatura bilgisi vs mi bekliyorlar ? Ürün 150 liralık double teyp
Takip no; RY499331987CN
bendede aynısı yazıyor 54cf45e10154ccbb84d4a1ccb7b55132.jpg
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
bendede aynısı yazıyor 54cf45e10154ccbb84d4a1ccb7b55132.jpg
Yok sizinki yola çıkmış. Benim kargoda bekliyor diyor. Neyi bekliyor acaba
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Bir saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Takip no; RY499331987CN

Dağıtıcının size getirmesini bekliyor :)
Yurt dışı kargolarına çok öncelik vermezler genelde, beni ptt'de tanırlar kargo olduğunu gördüklerinde direk ararlar.

Size yakınsa ptt uğrayıp alın yoksa ne zaman gelecegi belli olmaz, gelir evde olmazsınız vs.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Dağıtıcının size getirmesini bekliyor [emoji4]
Yurt dışı kargolarına çok öncelik vermezler genelde, beni ptt'de tanırlar kargo olduğunu gördüklerinde direk ararlar.

Size yakınsa ptt uğrayıp alın yoksa ne zaman gelecegi belli olmaz, gelir evde olmazsınız vs.
Kargo İstanbulda bekliyor. Ben İzmir'de. Yakın olsa keşke [emoji23]
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
17 dakika önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Kargo İstanbulda bekliyor. Ben İzmir'de. Yakın olsa keşke emoji23.png

Adresi doğru yazıyor dimi?

Bir ara banada denk gelmişti 2-3 gün istanbulda beklemişti kargom(açıklamasında tam ne yazıyordu hatırlamıyorum) hergün takip edin 3-4 gün sonra bir hareket olmazsa size en yakın ptt gidip kargo numarasını verip bilgi alırsınız. 

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Adresi doğru yazıyor dimi?

Bir ara banada denk gelmişti 2-3 gün istanbulda beklemişti kargom(açıklamasında tam ne yazıyordu hatırlamıyorum) hergün takip edin 3-4 gün sonra bir hareket olmazsa size en yakın ptt gidip kargo numarasını verip bilgi alırsınız. 
Adres doğru. Daha önce de oldukça alışveriş yaptim. Bakalım salı gunune kadar değişiklik olmazsa pttye uğrayacağım. Ukim telefonları açmıyor zaten.
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
12 dakika önce, Osman Furkan Sumer yazdı:

yakinlik uzaklik derecesini bilemem ama kac defadir aliexpres dendigi zaman calisanlarin yuzunu ekşitmesine denk geliyorum. yuzyuze gorusmektense oncesinde gerekli birime telefon etmenizde fayda var..

Herşey dışardan göründüğü gibi basit değil.
Adamlarla 1 gün vakit geçirin nekadar stresli ve zor iş yaptıklarını anlar ve hak verirsiniz.

Aliespres kargoları biraz sıkıntılıdır, çoğunun takibi ve kaydı olmuyor. Birde genelde küçük paketler olduğu için bulması zor oluyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ayın 23 ünde gece sipariş verdiğim oksijen sensörü bugün adresime teslim oldu. Şaşırdım bu hıza.

f012248fe06c4eec0a7c69371cd1b5c5.jpg

1cf8ea9ecf49af0b5afab10c47cd32eb.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Bir saat önce, Uğur Kamil yazdı:

Herşey dışardan göründüğü gibi basit değil.
Adamlarla 1 gün vakit geçirin nekadar stresli ve zor iş yaptıklarını anlar ve hak verirsiniz.

Aliespres kargoları biraz sıkıntılıdır, çoğunun takibi ve kaydı olmuyor. Birde genelde küçük paketler olduğu için bulması zor oluyor.

Yaptıkları işe birşey demiyorum. Aldığım ürüün geri bildirimlerinde yarısı vergi çıktı yarısı çıkmadı demiş. Ukimde bekliyor yazısını görünce aklıma takılan soru vergi ile bir sıkıntı mı normal işleyişi mi bu? diyeydi. Bazen eve posta gönderip faturayı fakslayın diyorlarmış çünkü.

29 dakika önce, Mehmet Pınar yazdı:

Ayın 23 ünde gece sipariş verdiğim oksijen sensörü bugün adresime teslim oldu. Şaşırdım bu hıza.

Bende 2 hafta önce jant temizleme fırçası aldım. Bu sabah geldi. Bu arada oksijen sensörünü takınca forumda görüşlerinizi paylaşırsanız iyi olur. Uygun fiyatlı çünkü aliexpressteki oksijen sensörleri. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Bende 2 hafta önce jant temizleme fırçası aldım. Bu sabah geldi. Bu arada oksijen sensörünü takınca forumda görüşlerinizi paylaşırsanız iyi olur. Uygun fiyatlı çünkü aliexpressteki oksijen sensörleri. 
Bana aynısı oldu paylaşayım o zaman bilgi olsun.

UKİM de bekliyorsa gümrüğe takılmış.
Size yazı gelecektir ürünü alım kredi kartı ekstresini postalayin yada mail ile iletin diye.

22-23 dolarlık birşeyse sadece 5.5tl gümrük kontrol ücretini alırlar yüksekse vergisini hesapları size gönderirler. Kapıda postacıya öder ürünü alırsınız.

Yakınsaniz gidip ukimden alabilirsiniz.
f012248fe06c4eec0a7c69371cd1b5c5.jpg
1cf8ea9ecf49af0b5afab10c47cd32eb.jpg
Çok iyimiş. 11 kasımda aldığım ürün perşembe günü geldi.

Aynı kargo firması olmasına rağmen bazen hızlı bazen çok geliyor.
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Çok iyimiş. 11 kasımda aldığım ürün perşembe günü geldi.

Aynı kargo firması olmasına rağmen bazen hızlı bazen çok geliyor.
Ürün 140 lira. Kargo üzerinde ise satıcı 18 dolar yazdım diyor. Kredi ekstresinin ve AliExpress siparişinin ekran görüntüsünü mail olarak atsam yeterli mi ? Yoksa başka şekilde mi oluyor. Kimlik fotokopisi göndermeye gerek var mı?
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Ürün 140 lira. Kargo üzerinde ise satıcı 18 dolar yazdım diyor. Kredi ekstresinin ve AliExpress siparişinin ekran görüntüsünü mail olarak atsam yeterli mi ? Yoksa başka şekilde mi oluyor. Kimlik fotokopisi göndermeye gerek var mı?
Başakşehir UKİM de ise ilgili kişinin mailini paylaşayım sizinle. Kimlik ve ekstreyi mail atarsınız.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Başakşehir UKİM de ise ilgili kişinin mailini paylaşayım sizinle. Kimlik ve ekstreyi mail atarsınız.
Başakşehir ukimde evet. Çok memnun olurum onu arıyordum şuan
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...